Beveik prieš trisdešimt metų Eurolygoje triumfavusi Kantu „Bennet“ (1-0) komanda į stipriausią Senojo žemyno turnyrą grįžo pergalingai. Italijos vicečempionai pirmose A grupės rungtynėse 80:69 (17:21, 27:23, 13:8, 23:17) nugalėjo Nansi SLUC (0-1) krepšininkus.

Besibaigiant trečiajam kėliniui skirtumas tarp komandų buvo minimalus (53:52), bet aikštės šeimininkai spurtavo 8:0 bei visam laikui perėmė mačo iniciatyvą į savo rankas – 61:52.

Eurolygoje „Bennet“ komanda yra nugalėjusi 1982 ir 1983 metais.

„Bennet“: Andrea Cinciarini 15, Vladimiras Micova 14, Marko Sčekičius 11.

SLUC: Akin Akingbala 20 (7 atk. kam., 5 kld.), Adrienas Moermanas ir Nicolas Batumas (7 atk. kam., 8 rez. perd., 5 kld.) po 13.

ATI"Besibaigiant ketvirtajam kėliniui skirtumas tarp komandų buvo minimalus (53:52)"ponas DVMC, as ir SKAITAU straipsni kuriame taip parasyta. Gal tu pats perskaityk straipsni pries kabinedamasis prie jo komentatoriu?

my bad. peace. :)
2011-10-20
ATI
"Besibaigiant ketvirtajam kėliniui skirtumas tarp komandų buvo minimalus (53:52)"

ponas DVMC, as ir SKAITAU straipsni kuriame taip parasyta. Gal tu pats perskaityk straipsni pries kabinedamasis prie jo komentatoriu?
2011-10-20
ATIKaip gali besibaigiant ketvirtam keliniui but rezultatas 53:52, o rungtynes baigtis 80:69, juolab kad per visa ketvirta kelini buvo imesta tik tiek tasku 23:17?

tai niekas ir nerašo, kad toks rezultatas buvo po 3 kėlinių.tiesiog skaitykit straipsnius ir mažiau laiko praleiskit ieškodami prie ko prisikabint