Triuškinančią pergalę Latvijos pirmenybėse iškovojo Rygos VEF (2-0), kurią treniruoja Ramūnas Butautas ir rungtyniauja Antanas Kavaliauskas. Ji svečiuose 103:81 (31:24, 27:26, 26:15, 19:16) „BK Jelgava“ (0-2) krepšininkus.

Kavaliauskas per 21 minutę surinko 5 taškus (2/5 dvitaškių, 1/4 baudų), atkovojo 4, prarado 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, 2 kartus prasižengė ir surinko 3 naudingumo balus.

Nepasisekė du lietuvius savo gretose turinčiai Liepojos „Lauvas“ (0-3) komandai, kuri savo žiūrovų akivaizdoje 72:76 (18:21, 21:16, 15:20, 18:19) nesugebėjo įveikti „BK Valmiera“ (2-1) komandos.

Martynas Andriukaitis per 23 minutes pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 0/2 baudų), atkovojo 9, perėmė 1, prarado 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus.

Augustinas Vitas per 16 minučių pelnė 7 taškus (3/6 dvitaškių, 1/3 baudų), atkovojo ir prarado po kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 3 naudingumo balus.