Tarp naujųjų „Techaso“ savininkų – su Vladimiru Romanovu siejamas asmuo
Tarp naujųjų „Techaso“ savininkų – su Vladimiru Romanovu siejamas asmuo
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Panevėžio krepšinio klubo „Techasas“ savininkas Darius Gaudiešius nusprendė atsisakyti krepšinio rėmimo veiklos ir perleisti klubą kitiems savininkams. Skelbiama, kad beveik du mėnesius trukę juridiniai klubo perleidimo darbai baigėsi vėlų trečiadienio vakarą, spalio 19 dieną.

Naujaisiais klubo savininkais tapo Algirdas Kriščiūnas, Antanas Kazys Liorentas ir Kazimieras Antanynas. Pastarasis yra Panevėžio „Ūkio banko“ filialo direktorius.

Vienas „Ūkio banko“ akcininkų yra Kauno „Žalgirio“ savininkas Vladimiras Romanovas.

Gaudiešius
teigė, jog tikrąsias apsisprendimo neberemti krepšinio priežastis išdėstys artimiausioje ateityje specialiai šiam klausimui skirtame renginyje.

Rodyti komentarus
1 2 3  »
vaikiukam
Nemysciokit jus i kelnes gal? Mano darbas yra darbas o ko jus kisat savo komentarus reikes ir visa eurolyga nupirksiu baikit komentuoti ir keikti mane..
2011-10-21
Atsakyti
cha
o cia panevezieciu verslininkai perpirko ar nevisai gali kas paaiskinti.... aciu
2011-10-20
Atsakyti
cha
Manau Zalgirio zaidimas geresnis, bet ir laisvesnis na bet Masalskis taip vadovauja , Kenzura asistentu gali but su braunu ir Masalskis su kenzura treniruoti na toks variantas galimas LTU treneris nebutu apkrautas labai o patirtis padetu bet ir zalgiris manau pasiektu Aco pekoviciaus pergaliu, bet jau as taip manau...
2011-10-20
Atsakyti
jur
Kagi , atrodo ir krepsiniui gresia atsitiktimai panasus i ankstesnius atsitikimus su lietuvisku futbolu , kai vienam savininkui priklauso 40 % lygos komandu . LKL jau 3 jo klubai .
2011-10-20
Atsakyti
panevezietis
tai reikia ir pavadinima keist. negi paliks ta lievos elektronikos prekiu parduotuves pavadinima???
2011-10-20
+1
Atsakyti
ou
Techase, ar planuoji rytoj atvyk į Šiaulius?

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2011-10-20
Atsakyti
to Kittciokas, :[ ir visiems kitiems verksniams
Jums, jaunuoliai, išvis kas nors gyvenime patinka? Pasižiūrėkite, nors kartą, į save iš šono, o tai net nejaučiate, kad prisimastot didesnių nesamonių už patį lietuvos krepšinio siaubą "buratiną" :-) Zuoko kareivis nei iš tolo neprilygsta jūsų konpiracijoms :-)) Sėkmės, niurzgliai!
2011-10-20
+2
Atsakyti
:[
čia kažkokia mūsų mentaliteto ypatybė ar ką, kad mums būtina turėt šventas karves. Žalgiris visada buvo šventa karvė. Kuomet Lietuvos Rytas rašė, kad Žalgiris turi milijonines skolas, o Motiejūnas apsimelavęs iki ausų neigė tai, Žalgirio fanai gi negalėjo savo šventa karve netikėt. Šventos karvės šeimininkas irgi šventas. Kuomet Romanovas nusiperka pasaulio veteranų medalį, tai jis tokių ištikimų pakalikų, kaip ATI, akyse "mldc Romka". Jau nekalbant apie visa kita - trenerių keitimus, keistą žaidėjų rotaciją (vadovaujant skirtingiems treneriams), lapelius, Begičiaus istoriją, Zuoko kareivius ir panašius kliedesius. Svarbu nupirktų kokių brangių žaislų (beje nebūtinai vadovaujantis logika), ir bus mldc Romka. Dabar visi blaiviai mąstantys, tiek Žalgirio, tiek kitų komandų fanai, suvokia, kad kažkas čia ne taip vyksta, bet tokiems kaip ATI viskas ok. Sakot išgelbėjo Techasą? Mes juk nežinom visų šios istorijos detalių. Man atrodo, kad Romanovas jau įrodė, kad nėra altruistas Kalėdų senelis.
2011-10-20
-1
Atsakyti
ATI
KittciokasATI, čia bet kas gali pasiūlyt bet ką nueit pas psichiatrą, kai nebeturi argumentų ar kaip atsikirst. Įsimylėjęs tą Romanovą ir sėdėk, jei tau taip gera. Tegu jis nors ir pačią Barseloną perka, man dzin, man rūpi Lietuvos krepšinis, o ne užsienio futbolo klubai. Kiekvienas protingesnis turėtų suprasti, kad kai pusė lygos komandų priklauso vienam savininku, tai tikrai nėra normalu.


Tavo "argumentas": "man bobute pasnibzdejo, kad Romanovas yra blogas dede monopolistas", lygiai toks pat tvirtas kaip manasis del Man Utd ir Romkos rysiu:)
2011-10-20
-2
Atsakyti
hmmm
kokio velnio jus cia apie futbola malat.isvis reikia dziaugtis kad isvis kazkas isgelbejo ta techasa. o butu ir arena bereikalo stovinti ir komandos neturetumet.dziaukites maziau verke..
2011-10-20
+2
Atsakyti
ATI, čia bet kas gali pasiūlyt bet ką nueit pas psichiatrą, kai nebeturi argumentų ar kaip atsikirst. Įsimylėjęs tą Romanovą ir sėdėk, jei tau taip gera. Tegu jis nors ir pačią Barseloną perka, man dzin, man rūpi Lietuvos krepšinis, o ne užsienio futbolo klubai. Kiekvienas protingesnis turėtų suprasti, kad kai pusė lygos komandų priklauso vienam savininku, tai tikrai nėra normalu.
2011-10-20
-1
Atsakyti
ATI
KittciokasATI, joks aš ne paranojikas ir mano žinių šaltiniai patikimi, daug kas pasitvirtino, ką jie sakė, tik labai maža dalykų nepasitvirtino, ir ne dėl jų kaltės. Aš gandų neskleidžiu, arba sakau, kad tai tiesiog gandai, jei jais remiuosi, arba sakau, kad tikrai žinau. Įsivaizduojamų žinių šaltinių neturiu, turiu tik tikrus ir be reikalo ir be tvirtų žinių nesamonių neskiedžiu. Ir Lryto net neskaitau, tavo žiniai, be to šių komandų atžvilgiu esu nešališkas, Žalgirį palaikau dėl praeities, dėl vardo, dėl lietuvių krepšininkų - rinktinės narių, bet neleidžia jo fanu tapt Romanovas... Lrytas tokio gero vardo kaip Žalgiris neturi, bet bent į žaidimą joks buratinas nesikiša ir pažiūrėti daug gražiau, nei į Žalgirio, bet Lrytas man nemielas ir tiek... Taip, kad aš nei Žalfanis, nei Rytfanis, sakau ką matau, ką žinau visiškai nešališkai. Tiek Žalgiriui, tiek Lrytui, tiek kitam Lietuvos klubui linkiu tik sėkmės, būtent dėl to čia ir rašau, kad negaliu tylėt tokias ruskių nesamones daromas su Lietuvos krepšiniu.


Taip, mano saltinis irgi labai patikimas, netiki? Pasidomek ko tas Romka reguliariai vyksta i Mancesteri ;)

Geriau butum sakes kad skaitai LR, tai dar butu galima tave prie "su praplautom smegenim" grupes prirasyt, bet kadangi neskaitai, tai matyt esi paumejos sizofrenijos atvejis :(. Nenoriu uzgaut ar ka, bet susirupines sakau - apsilankyk pas psichiatra :(
2011-10-20
+1
Atsakyti
ATI
To ATItu visiskas zioplys, tavo nuomone romonavas cia visiems pinigus dalina siaip sau is geros sirdes, nu ir a lygoje dalino ir zinok ne siaip sau


lol pinigu jis niekam nedalina. Jis daro VERSLA. Kaip jam sekasi pats matai, Zalgiryje 2 NBA zaidejai, sekmingai prastumtas Begicius ir Pocius. Sausakimsa Zalgirio arena. Pavydi ane?:D
2011-10-20
-1
Atsakyti
ATI, joks aš ne paranojikas ir mano žinių šaltiniai patikimi, daug kas pasitvirtino, ką jie sakė, tik labai maža dalykų nepasitvirtino, ir ne dėl jų kaltės. Aš gandų neskleidžiu, arba sakau, kad tai tiesiog gandai, jei jais remiuosi, arba sakau, kad tikrai žinau. Įsivaizduojamų žinių šaltinių neturiu, turiu tik tikrus ir be reikalo ir be tvirtų žinių nesamonių neskiedžiu. Ir Lryto net neskaitau, tavo žiniai, be to šių komandų atžvilgiu esu nešališkas, Žalgirį palaikau dėl praeities, dėl vardo, dėl lietuvių krepšininkų - rinktinės narių, bet neleidžia jo fanu tapt Romanovas... Lrytas tokio gero vardo kaip Žalgiris neturi, bet bent į žaidimą joks buratinas nesikiša ir pažiūrėti daug gražiau, nei į Žalgirio, bet Lrytas man nemielas ir tiek... Taip, kad aš nei Žalfanis, nei Rytfanis, sakau ką matau, ką žinau visiškai nešališkai. Tiek Žalgiriui, tiek Lrytui, tiek kitam Lietuvos klubui linkiu tik sėkmės, būtent dėl to čia ir rašau, kad negaliu tylėt tokias ruskių nesamones daromas su Lietuvos krepšiniu.
2011-10-20
Atsakyti
koks skirtumas kas pareme ? svarbiausia kad komanda toliau gyvuos :)
2011-10-20
+1
Atsakyti
To ATI
tu visiskas zioplys, tavo nuomone romonavas cia visiems pinigus dalina siaip sau is geros sirdes, nu ir a lygoje dalino ir zinok ne siaip sau
2011-10-20
Atsakyti
ATI
Vilmis, ir kodel Romka kaltas, kad Atlantas ik bankroto ribos nusirito, ka? Ar dabar madinga vietoj zodziu "Cia Landsbergis kaltas", sakyt " Cia Romanovas kaltas!"? Nors nei pirmas nei antras del nieko nera kalti lol. Dziaukis, kad Romka klubo egzistavima keliems metams pratese, butu net daugiau jei ne supuvusi LFF. Kai Romka pereme Atlanta, i kluba eidavo visi zaidejai neisitvirtine FBK. Panasiai kaip dabar Zalgiris ir Baltai. Nenorek, kad tas pats savininkas 2 superklubus toj pacioj lygoj turetu. Tai butu auksciausio lygio kvailyste!

Kittciokas, paranoja kamuoja? Zinok man ir patikimas saltinis pakuzdejo, kad Romka, Man Utd nusipirko! :) Absurdisko lygio gandus skiedi! Akivaizdu, kad perdaug komjaunuoliskos spaudos prisiskaitei!

Ir beje nuo kada skolint zaidejus galima tik "saviems" klubams?:D Visam pasaulyje yra skolinami zaidejai is klubo i kluba. Toj pacioj lygoje ar ne - jokio skirtumo! Rudupis tu manai uz dyka tuos zaidejus gauna? Dream on! Rudupis apmoka dali ar net visa zaidejo alga. Tu ka manai, Baltai eme ir atidave Juskeviciu, nes jiems matai nereikia sio talento? Rudupis sutiko moket jam alga, be pasiule galimybe tobulet losiant Eurocupe. Manai Romkai cia ne win/win sandoris?

Zodziu, uzverskit LR puslapius ir pradekit mastyt SAVO galva, nes jusu smegenu praplovimo lygis, prie kritines ribos!
2011-10-20
Atsakyti
123
Dar karta pasikartosiu klubo pavadinimas nesikeis bukite ramus :)
2011-10-20
+1
Atsakyti
Techasas
As pritariu Kittciokas kad klubo pavadinimas tikrai keisis , ir cia nieko nepadarysi . Fanams aisku teks pakloti pinigelio ant nauju veliavu , bet cia nedidele problemele , smagiausia tai kad klubas issivadavo is to robinzono ranku ..
2011-10-20
+1
Atsakyti
fg
tai cia aisku, kad romanovas renka balsus lkl valdyboje, idomu kokiu jis ten ideju turi, klausimas kur ziuri bekiause federacija, turbut nelabai normalu, kad puse lygos jau priklauso vienam zmogui, manau reiktu keisti lygos pavadinima i rkl
2011-10-20
+1
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2 3  »

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 60

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas