Tomo Pačėso komanda Eurolygos sezoną pradėjo nesėkmingai
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Tomo Pačėso auklėtiniai pademonstravo kovingumą, bet pergalei prieš Stambulo „Galatasaray“ to buvo maža. Gdynės „Asseco Prokom“ Eurolygos starte 72:76 nusileido Stambulo „Galatasaray“.

Po dvikovos treneris iš Lietuvos džiaugėsi, kad jo krepšininkai kovojo iki paskutinės minutės.

Likus žaisti kiek daugiau nei 6 minutes „Galatasaray“ pirmavo 70:52, bet tada lenkai spurtavo 19:1 ir išlygino rezultatą.

„Žinojome, kad tai bus sunkios rungtynės, tačiau turėjome progą laimėti. Sezonas tęsiasi ir kiti mūsų varžovai bus dar stipresni. Tikiuosi, kad mano jauna komanda kiekvienose rungtynėse kovos taip, kaip tai darė šiandien“, – po dvikovos sakė Pačėsas.

Jo kolega, „Galatasaray“ vyriausiasis treneris Oktay Mahmuti, buvo įsitikinęs, kad turkai buvo verti pergalės.

„Ketvirtajame kėlinyje pirmavome solidžiu skirtumu, bet kažkaip praradome koncentraciją ir „Asseco Prokom“ tuo pasinaudojo bei išlygino rezultatą. Tačiau mes nusipelnėme laimėti“, – manė Mahmuti.

Kitą savaitę „Asseco Prokom“ laukia išvyka į Kataloniją, kur kausis su vietos „Barcelona“ ekipa. Tuo tarpu „Galatasaray“ namie priims Kazanės „Uniks“.