Kšyštofui Lavrinovičiui sugrįžimas į Kazanę nebuvo pats sėkmingiausias
Nuotr. AFP-Scanpix
Kšyštofas Lavrinovičius pirmą kartą žaidė prieš komandą, kurioje rungtyniavo prieš atvykdamas į Sienos „Montepaschi“. Pirmosiose šio sezono Eurolygos rungtynėse lietuvio atstovaujama Italijos ekipa Kazanėje 79:71 palaužė vietos „Uniks“.

Lavrinovičius Kazanėje rungtyniavo 2005-2007 metais ir savo paskutinį sezoną Rusijoje buvo vienas pergalės prieš „Montepaschi“ kalvių. Su Italijos ekipa „Uniks“ kovėsi ULEB taurės ketvirtfinalyje ir iškovojo dvi pergales – 83:53 ir 97:96.

Po to sezono Kšyštofas persikėlė į Italiją ir „Montepaschi“ gretose rungtyniauja jau penktus metus.

Trečiadienį grįžęs į Kazanę, Lavrinovičius nebuvo itin taiklus. Jis pataikė tik 2 metimus iš 8 ir vos vieną baudą iš 5. Per 24 minutes jis pelnė 6 taškus ir atkovojo 5 kamuolius.

„Nemanau, kad rungtynes pradėjome gerai gindamiesi, tačiau vėliau gynybą kur kas pagerinome, – dvikovą komentavo Lavrinovičius. – Tai tik sezono pradžia. Turime daug naujų žaidėjų, todėl dar reikia laiko sukurti tarpusavio ryšius.“

„Uniks“ gretose sunkiausiai sulaikomas buvo Lavrinovičiaus likimo brolis Henry Domercantas. Jis „Montepaschi“ gretose žaidė 2008-2010 metais.

Žaisdamas prieš buvusią komandą gynėjas pelnė 30 taškų ir atkovojo 7 kamuolius.

„Patyrėme labai skaudžią nesėkmę. Pirmavome beveik visą pirmą mačo pusę, bet po minutės pertraukėlės „Montepaschi“ ėmė žaisti žymiai greičiau ir gintis kur kas agresyviau. Būtent tada mes jų nesustabdėme. Tai buvo mūsų komandos debiutas Eurolygoje ir prieš artėjančias rungtynes turime apie daug ką pagalvoti“, – kalbėjo Domercantas.

2012-11-04 09:43