Saša Vujašičius prie pergalės prisidėjo 14 taškų
Nuotr. Reuters – Scanpix
Sausakimša Belgrado arena nepadėjo „Partizan“ (0-1) ekipai sėkmingai startuoti Eurolygoje. Serbijos čempionai palaikomi savo aistringų sirgalių 73:84 (28:27, 17:21, 6:20, 22:16) turėjo pripažinti Stambulo „Anadolu Efes“ (1-0) krepšininkų pranašumą.

Rungtynių lūžis įvyko trečiame kėlinyje, kuomet „Partizan“ kiek daugiau nei šešias minutes nesugebėjo pelnyti nė taško, o varžovai šovė į priekį 8:0 (56:45). Šį taškų badą taikliomis baudomis nutraukė Miroslavas Raduljica (47:56).

Dar vieną spurtą turkai surengė besibaigiant trečiam ketvirčiui. Tuomet svečiai pelnė 11 taškų be atsako ir mačo nugalėtojas tapo aiškus (68:49).

„Partizan“: Nikola Pekovičius 21, Milanas Mačvanas 14, Draganas Milosavljevičius 10, Miroslavas Raduljica 9.

„Anadolu Efes“: Tarence'as Kinsey 18, Duško Savanovičius 17, Saša Vujačičius 14, Ersanas Ilyasova 10.