Puikiai iš trijų taškų zonos atakavę Madrido „Real“ (1-0) krepšininkai pergalingai pradėjo Eurolygos sezoną. Martyno Pociaus klubas išvykoje 100:76 (23:16, 22:21, 26:18, 29:21) nugalėjo Šarlerua „Spirou“ (0-1) komandą.

Aikštės šeimininkai konkuruoti sugebėjo tik pirmąsias 6 minutes, kuomet rezultatas buvo 10:11, tačiau tuomet „karališkasis“ klubas spurtavo 7:0 ir persvarą nuolat didino.

Pocius visus 8 taškus pelnė paskutinėms mačo minutėmis (2/5 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 1/1 baudos), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, 3 sykius prasižengė, gavo bloką ir surinko 5 naudingumo balus. Lietuvis aikštėje praleido 14 minučių.

„Real“ tritaškius metė net 50 proc. taiklumu (10/20), kuomet belgai pataikė 5 metimus iš 13 (38 proc.).

„Real“: Felipe Reyesas (9 atk. kam.) ir Rudy Fernandezas po 19, JayCee Carrollas 14.

„Spirou“: Demondas Mallettas 27, Tornike Shengelia 11 (9 atk. kam.), Justinas Hamiltonas ir Christophie Beghinas po 9.

2011-10-21 16:46
HashasSuloses 11 min turejo jis -4 eff taciau ispudingai sulose pabaiga plenydamas 8 taskus per nepilnas dvi minutes ir pakilo iki 5 eff. :)) Jei lostu kaip pabaigoje visada tai butu lyderis. :DD