Po metų pertraukos į Klaipėdos „Naftos-Universiteto“ (3-2) komandą sugrįžęs Evaldas Lengvinas padėjo jai iškovoti trečiąją pergalę. Uostamiesčio krepšininkai išvykoje 76:59 (20:12, 17:12, 15:21, 24:14) pranoko Vilniaus „Perlo-MRU“ (2-3) ekipą.

Ketvirtojo kėlinio viduryje po taiklių Karolio Brusoko baudos metimų šeimininkai skirtumą sumažino iki 10 taškų (51:61), tačiau tuomet klaipėdiečiai spurtavo 8:4 ir palaidojo varžovų viltis (69:55).

Nesulaikomai „Naftos-Universiteto“ komandoje žaidė Lengvinas, kuris praėjusį sezoną atstovavo būtent „Perlo“ ir „Perlo-MRU“ komandoms. Į buvusios komandos krepšį klaipėdietis per 34 minutes įmetė 30 taškų (4/6 dvitaškių, 6/12 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, po 2 kartus suklydo bei prasižengė ir surinko 26 naudingumo balus.

„Nafta-Universitetas“: Edvinas Lengvinas 30, Viktoras Chodosovskis 15, Haroldas Venskus 11.

„Perlas-MRU“: Karolis Brusokas 18 (8 atk. kam.), Mantas Virbalas 9, Mantas Kazonas ir Eivydas Mološčiakas po 7.

Atrinkti (0) Visi (4)
Nesuprantu, vienur rašo Edvinas Lengvinas, o kur yra nuoroda į profilį tai Evaldas Lengvinas...