Sunkią pergalę Vokietijos Bundeslygoje iškovojo pirmenybių lyderė Bonos „Telekom Baskets“ (5-0) ekipa. Simono Serapino ir Beno Veikalo komanda namie 81:79 (23:19, 13:26, 24:20, 21:14) palaužė Oldenburgo „EWE Baskets“ (2-3) krepšininkų pranašumą.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Veikalas nugalėtojams per 33 minutes pelnė 13 taškų (1/3 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, bet 1 kartą suklydo, 2 sykius prasižengė ir surinko 11 naudingumo balų.

Taip pat starto penkete žaidęs Serapinas Bonos ekipai per 28 minutes surinko 12 taškų (0/1 dvitaškio, 3/6 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, 4 sykius prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų.

Trečiąją nesėkmę patyrė Hageno „Phoenix“ (2-3) ekipa su Žygimantu Jonušu. Lietuvio klubas išvykoje 81:100 (11:27, 13:25, 23:22, 34:26) turėjo pripažinti Miuncheno „Bayern“ (4-1) komandos pranašumą.

Jonušas pralaimėjusiems per 33 minutes pelnė 11 taškų (2/7 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau po 2 sykius suklydo ir prasižengė bei surinko 11 naudingumo balų.

Antrą kartą suklupo ir Liudvigsburgo „EnBW“ (3-2) komanda su Donatu Zavacku, išvykoje ketvirtajame kėlinyje 58:64 (17:23, 19:13, 17:11, 5:17) nusileidusi pirmąją pergalę šventusiems „BBC Bayreuth“ (1-4) krepšininkams. Zavackas mačui registruotas nebuvo.

Serapinas kaip Rudy fernadesas atrodo :))