Vilniaus „Lietuvos telekomas“ pakartojo praėjusių metų scenarijų ir po trijų rungtynių serijos įveikė Pėčo „MiZo“ (Vengrija) bei iškopė į moterų Eurolygos finalinį ketvertą. Trečiose rungtynėse išvykoje trečiadienį (03.01) pajėgiausia Lietuvos ekipa 63:59 įveikė varžoves ir laimėjo seriją 2-1.

Taip pat klostėsi ketvirtfinalis „Lietuvos telekomui“ pernai. Tuomet Vilniuje pralaimėjusios pirmąjį ketvirtfinalio susitikimą Maskvos „Dinamo“ komandai, vėliau vilnietės šventė abi pergales ir iškopė tarp keturių pajėgiausių Europos ekipų.

Katie Douglas įrodė, kad be jos „Lietuvos telekomas“ kovoti dėl pergalės nėra pajėgus. Du kėlinius amerikietė strigo varžovių gynyboje ir nepelnė nė taško. Per 20 minučių „Lietuvos telekomas“ surinko vos 25 taškus ir turėjo 5 taškų deficitą.

Tačiau jau trečiojo kėlinio pradžioje prabilo K.Douglas. Jos tritaškis ir Jurgitos Štreimikytės dvitaškis leido ilgą laiką atsilikinėjusiam „Lietuvos telekomui“ priartėti iki minimumo – 30:31.

Kėlinio pabaigoje po taiklios K.Douglas baudos rezultatas tapo lygus (39:39), o paskutinę trečiojo ketvirčio minutę dvitaškiu K.Douglas išvedė vilnietes į priekį – 46:45.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Lietuvos telekomas“ pelnė 8 taškus be atsako ir likus 2 minutėms bei 45 sekundėms išsiveržė į priekį 58:55. Lemiamu metu nesudrebėjo K.Douglas ranka – likus 17 sekundžių ji pataikė abu metimus ir išvedė Vilniaus klubą į priekį 61:59. Dalma Ivanyi neįmetė dvitaškio, o rezultatyviai ataką užbaigusi Jennifer Derevjanik įtvirtino pergalę.

„MiZo“: Albena Branzova 13 taškų (8 atk. kam.), Zsofia Fegyverneky ir Dalma Ivanyi po 13, Ekaterina Lisina 7.

„Lietuvos telekomas“: Katie Douglas 16 (2/10 dvitaškių, 10 atk. kam., 5 per. kam.), Jurgita Štreimikytė-Virbickienė 13, Ieva Kublina 11, Aušra Bimbaitė ir Irena Baranauskaitė po 6, Jennifer Derevjanik 5, Rima Valentienė ir Vita Kuktienė po 3.

sweikinimai super mergaitem!saunuoles panos:)tikekimes kad ir vyrai neatsiliks nuo ju:)
2006-03-02
-1
tie 300 tukstanciu padaryti ciuju kad kiekvienas finalo ketvertas vyktu rusijoj nes niekas kitas tiek neismokes
2006-03-02
Saunuoles mergaites! Nesustokite! Tikiuosi, kad final4 vyks Vilniuje, o tada jusu jau nieks nenugales:)
2006-03-02
-1
as noreciau kad final 4 vyktu vilniuj. o tie 300 tukst nebutu problema,juk padetu remejai,organizatoriai, per tas ketverias rungtynes, manau daug ziurovu ateitu ;)
2006-03-02
na va cia tai labai gerai, maladec :!!!:)
2006-03-02
+1
jei Siemense padarys Final4, eisiu sirgti uz Super Mergaites...:)
2006-03-01
-1
valio!!!
2006-03-01
+1
Šaunuolės merginos! Labai maloni pergalė :)
2006-03-01
+1
taram param sukrapstys tuos 300 kavalkyciu i surengs :) juk prisiringtu 12000 aistruoliu ir cia jau butu pliusas mums :) galetu sanderi daryt 12000 liaudies i 50000 euro stafke :) tai ko nesurinkt :)
2006-03-01
+1
kaip siandien skaiciau lryte, noredama rebngti final 4 vilnius ir ltelekomas tures fiba moketi 300 tukst. euru... is kur tokie pinigai???
2006-03-01
Douglas fantastiska, geriausias visu laiku legionierius Lietuvos sporto istorijoj, du kelinius dusino ja kaip tik mokejo vengres ir vis tiek rungtyniu finale nieko negalejo padaryt pries ja
2006-03-01
+1
nu netikejau. tikrai saunuoles, antrus metus is eiles tarp keturiu stipriausiu. gal ir F4 siemet pagaliau Siemense vyks?
2006-03-01
douglas ispudingai... visus 16 tasku per antra rungtniu puse... nors pataikymas neispudingas visiskai... ;)
2006-03-01
Maladiec telekomas =]
2006-03-01
maladec tikrai saunuoles tai jau antra vieta , galetu iskovot :) valio merginoms :) Ryt reiks su Valentienes tevukais pasneket apie rungtynes :)