Apmaudžią nesėkmę Austrijos pirmenybėse patyrė Traiskircheno „Arkadia Lions“ (1-3) komanda, kurioje rungtyniauja Pranas Skurdauskas. Ji išvykoje 87:90 (23:19, 19:19, 26:26, 19:26) turėjo pripažinti Graco UBSC (2-2) žaidėjų pranašumą.

Iki mačo pabaigos likus žaisti dviems minutėms priekyje dar buvo „Arkadia Lions“ (83:81), tačiau šeimininkai spurtavo 6:0 ir perėmė iniciatyvą (87:83).

Visgi svečiai nepalūžo ir pelnė keturis taškus be atsako bei išlygino rezultatą (87:87). Paskutinei atakai surengti UBSC turėjo 19 sekundžių ir tritaškį su sirena pataikęs Marko Moričius išplėšė pergalę Graco ekipai.

Skurdauskas aikštelėje praleido 29 minutes, pelnė 11 taškų (5/8 dvitaškių, 1/5 baudų), atkovojo 6 kamuolius, tačiau 4 sykius suklydo bei 5 kartus prasižengė.