Trečiąją pergalę Prancūzijos moterų pirmenybėse iškovojo Mondevilio „USO Basket“ (3-2) komanda su Egle Šulčiūte ir Giedre Paugaite. Lietuvių klubas namie 82:54 (21:15, 18:12, 18:14, 25:13) nugalėjo čempionato autsaideres Nicos „Cavigal“ (0-5) krepšininkes.

Starto penkete mačą pradėjusi Šulčiūtė nugalėtojoms per 32 minutes pelnė 12 taškų (5/11 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 2/3 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, išprovokavo 5 pražangas, 1 kartą suklydo, 3 sykius prasižengė ir surinko 14 naudingumo balų.

Paugaitė aikštėje nepasirodė.

Per kitas rungtynes ketvirtąją nesėkmę patyrė Saint Amando „Hainaut Basket“ (1-4) klubas. Marinos Solopovos ekipa namie 52:61 (11:19, 10:14, 14:9, 17:19) nusileido „Lyon“ (1-4) ekipai.

Starto penkete rungtynes pradėjusi Solopova pralaimėjusioms per 33 minutes pelnė 7 taškus (0/5 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 1 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, tačiau 2 sykius suklydo ir mačo nebaigė dėl išnaudoto asmeninių pražangų limito. Iš viso Solopova surinko -1 naudingumo balą.