Masalskis: „Jaučiuosi tarsi įmestas į skęstantį laivą“ (video, foto)

2011-10-24 12:03
Martynas Pupininkas, „BasketNews.lt“ korespondentas
Žalgiriečiai į Malagą išvyko užsakomuoju lėktuvu Nuotr.: Fotodiena.lt/K.Kavolėlis
Laukdamas lėktuvo Robertas Javtokas skaitė Eurolygos žurnalą Nuotr.: Fotodiena.lt/K.Kavolėlis
Tadas Klimavičius oro uoste diskutuoja su komandos treneriu Vitoldu Masalskiu Nuotr.: Fotodiena.lt/K.Kavolėlis
Mindaugas Kuzminskas Vilniaus oro uoste Nuotr.: Fotodiena.lt/K.Kavolėlis
Žalgiriečiai atvyksta į Vilniaus oro uostą Nuotr.: Fotodiena.lt/K.Kavolėlis
Žalgiriečiai į Malagą išvyko užsakomuoju lėktuvu Nuotr.: Fotodiena.lt/K.Kavolėlis
Laukdamas lėktuvo Robertas Javtokas skaitė Eurolygos žurnalą Nuotr.: Fotodiena.lt/K.Kavolėlis
Tadas Klimavičius oro uoste diskutuoja su komandos treneriu Vitoldu Masalskiu Nuotr.: Fotodiena.lt/K.Kavolėlis
Mindaugas Kuzminskas Vilniaus oro uoste Nuotr.: Fotodiena.lt/K.Kavolėlis
Žalgiriečiai atvyksta į Vilniaus oro uostą Nuotr.: Fotodiena.lt/K.Kavolėlis
Iš buksuojančio Moskvičiaus į blizgantį BMW automobilį perlipęs Vitoldas Masalskis naujais ratais ilgai riedėti nenori.

Praėjusį sezoną 57-erių krepšinio specialistas skirstė nurodymus Kauno „KTU–Erelitos“ krepšininkams, o šiandien laikinai eina „Žalgirio“ vyriausiojo trenerio pareigas.

„Jaučiuosi tarsi įmestas į skęstantį laivą“, – pripažino Masalskis, Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) per 28 mačus pasiekęs 9 pergales.
  • Nuotraukas iš žalgiriečių išvykimo į Malagą rasite fotogalerijoje.
Pastarąjį sezoną jo treniruojama ekipa nė nepasiekė antrojo NKL etapo, kadangi po reguliariojo sezono varžybų tarp penkiolikos komandų liko tik dvylikta.

Antradienį Masalskis debiutuos Eurolygoje ir bandys padėti „Žalgiriui“ iškovoti pirmą pergalę prieš Malagos „Unicaja“ ekipą.

Treneris viliasi, kad tai bus pirmas ir paskutinis jo mačas elitiniame Senojo žemyno turnyre. Masalskio teigimu, naują strategą „Žalgiris“ veikiausiai turės jau kitą savaitę.

Vyriausiojo trenerio postą vis dar gali užimti pirmą pasiūlymą atmetęs Kęstutis Kemzūra.

– Treneri, kokį įspūdį palieka „Unicaja“ komanda? – žurnalistai paklausė Masalskio.
– Jie žaidė geras rungtynes, kadangi savo čempionate nepatyrė pralaimėjimų. Kaip žinote pagal Europos čempionatą, ispanai žaidžia greitą krepšinį, turi kelis lyderius. Yra tam tikrų problemų, kurias žaidžiant su jais reikės išspręsti. Ta nežinomybė vadinama trenerio laukimu. Tai taip pat šiek tiek atsiliepia neigiamai mūsų komandai. Tikiuosi, kitą savaitę išsispręs visos problemos ir stosime į normalias vėžes.

– Kokios pagrindinės „Žalgirio“ problemos?
– Kai kurie krepšininkai žais traumuoti. Didžiausia problema yra su DeJuanu Collinsu, kuriam sumuštas blauzdos raumuo. Toks sužeidimas greitai negyja. Milovanui Rakovičiui yra sumuštas keturgalvis raumuo, o tai irgi skausminga vieta. Žaisdamas su „Baltais“ peties traumą patyrė Tadas Klimavičius. Kiti yra sveiki ir galės žaisti.

– Praėjusį sezoną treniravote NKL komandą. Ar nėra sunku dirbti su gerokai aukštesnio lygio klubu?
– Po Kinijoje vykusioje universiadoje atliktų darbų buvau pasiruošęs dirbti, tad viskas ėjosi gana paprastai, gerai. Darbus pasiruošdavau ir susiplanuodavau. Dabar mano pareigos yra sudvejintos, todėl turiu iš karto atlikti kelis darbus. Dėl to praktiškai miegu po keturias valandas. Nėra lengva, kadangi vyko mažai treniruočių – vos dvi. Taip staigiai atėjus neįmanoma kažką padaryti ir pakeisti. Reikia, kad ir komanda pajustų trenerį, reikia, jog ir aš juos pajusčiau. Anksčiau su žaidėjais ryšį palaikydavau, viskas buvo gerai, bet dirbti treneriu yra visai kas kita.

– Ar norėtumėte treniruoti „Žalgirį“ iki sezono pabaigos?
– Prieš sezoną tokių dalykų neplanavome. Dabar mano užduotis – padėti, ieškoti ir surasti trenerį. Apie tai net negalvoju. 100 proc. galvoju apie tai, kaip surasti kitą trenerį.

– Ką galite pasakyti apie kandidatus?
– Girdėjote, kad su vienu jau buvo kalbėtasi. Kaip sakė savininkas Vladimiras Romanovas, tame pokalbyje dalyvavau ir aš. Neradome sąlyčio taškų. Sakykime, kad abi pusės turi pagalvoti. Kitų kandidatų pavardžių oficialiai atskleisti negaliu. Kol su jais vyksta derybos, informacija yra konfidenciali.

– Dėl kokių priežasčių nepavyko susitarti su Kemzūra?
– Sakyčiau, kad priežastys nebuvo priežastimis. Paprasčiausiai manau, kad Kemzūra dar turi laiko pagalvoti. Nėra taip, kad galutinai pasakyta „ne“. Jeigu Kęstas apsispręs, kad nori dirbti su mūsų išdėstytomis sąlygomis, mes tikrai jį norime matyti.

– Kokie prioritetai skiriami būsimam strategui?
– Jeigu reikėtų rinktis man – sporto direktoriui, pasirinkčiau lietuvį. Bet patys suprantate, kad aukšto kalibro lietuvių trenerių dabar laisvų nėra. Visi aukšto lygio užsienyje dirbantys treneriai, manau, yra garbingi bei gerai išmanantys savo darbą. Jie nepuls į „Žalgirį“ ir nemes savo pradėtų darbų kitose komandose. Jie nesielgs negarbingai. Todėl veikiausiai teks rinktis užsienietį trenerį. Kaip minėjau, stengsimės padaryti, kad ateityje trenerio asistentai būtų lietuviai. Paminėsiu jums Ramūno Butauto pavardę, kuris pirmais metais Latvijoje dirbo pakankamai protingai. Pirmą sezoną latviai jam leido atsivežti kelis asistentus. Po to, kai sugriuvo Rygos ASK, išėjo ir jis, ir visi pagalbininkai lietuviai. Kai jis dabar pradėjo treniruoti Rygos VEF, jam buvo pasakyta, kad visos asmeninės sąlygos bus išpildytos, tačiau klubo vadovai pateikė ir vieną savo sąlygą – nė vieno trenerio iš Lietuvos. Jie nori, kad latvių treneriai iš kažko mokytųsi, keltų kvalifikaciją ir išėjus Butautui galėtų perimti jo postą. Tai geras požiūris, kurio reikėtų laikytis ir mums.

Interviu su Masalskiu:Rodyti komentarus
Krepsinio_Dievasremis0817Krepsinio_Dievasremis0817Krepsinio_Dievasremis0817Aminoremis0817Krepsinio_Dievasremis0817ant jusu nuomones romanovas dejes skersas,taip,kad nepjaukit grybo ir pamokas ruoskitGreit ant jo visi pades, jei neperzvelks savo politikos.o tavo nuomone gali but tik ryziems skirtiPrie ko cia ryzi rytfaniai?cia buvo skirta tokiam krepsinio dievui:DDDAs tau panasus i rytfani???tas tavo zenkliukas dar nieko nereiskia,nes esi toks pats,kaip ir jie,sugebi tik lotPritariu Amino, loja ir tie, ir tie. O jei netiki, kad as uz Zalgiri, tai gal melo detektoriu praeiti? Be abejo, jei paklosi reikiama suma :Dtu ne ismaldos prasyk,o suauk pirma.as tau pasakysiu dar ta,kad as savo pinigais paremiau zalgiri kai jis bankrutavo ir as visada palaikau jy jam sekasi ar neSu tevu kisene vaidini suaugusi? Bent ismok tarpus det po kableliu.


kaili tu,tu gal isviso dar darzeli lankai,nuo kada po kableliu tarpai dedami:DDD o beto pas manes jau senai seima yra,manau mano vaikui metu daugiau nei tau,bet kai tu besmegenis esi,tai tau sito dar nesuprast
2011-10-26
Atsakyti
sako teisingai graikas taip nutreniravo komanda,kad dabar ji kaip skestantis laivas ,kuri reikia istraukti,o cia lojantis ne sirgaliai.Sirgaliai tie ,kurie ateina i rungtynes ir tokiu ne vienas tukstantis,nes net su Pasvaliu ateina 8000,mes visada su Zalgiriu,o Romanovas supirkes puikius uzsieniecius ir rinktines lietuvius nori pergaliu ir gero zaidimo,tai sirgaliai supranta ir palaiko
2011-10-25
-1
Atsakyti
jai sendien pries malaga nelaimes zalgiris maslski jausiesi kaip is televizijos boksto ismestas :D
2011-10-25
Atsakyti
Brangus zalgirio fanai as visalaik stengiuosi isvengt nereikalingu pykciu taciau mano nuomone tokia: kol romkai bus idomus zalgiris tol visos tos nesamones bus klube. Kai romkai tas cirkas atsibos jis pakeis aktorius t.y. nusipirks kita kluba. O tada jau galima bus lipdyt komanda is naujo. Tiesiog zmogus nusipirko sau show scena ir issidirbeneja kaip tik gali. O darydamas tai jis gauna to taip trokstamo demesio kuri suteikia tie kurie eskaluoja visus jo situs "prikolus". siom dienom tiesiog neiseina is galvos klausimas: ar geriau turet komanda pilna zvaigzdziu ar komanda kurioje bent jau zinai kad zaidimas yra blogas ne del kisimosi i klubo vidu is virsaus. Taip kad reikia sulaukt geresniu laiku kada grys normalios sportines dvikovos kaip buvo anksciau. Uzjauciu jus kad taip vyksta su zalgiriu nes tikrai nenoreciau kad butu taip su mano klubu elgiamasi.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2011-10-24
-1
Atsakyti
remis0817Krepsinio_Dievasremis0817Krepsinio_Dievasremis0817Aminoremis0817Krepsinio_Dievasremis0817ant jusu nuomones romanovas dejes skersas,taip,kad nepjaukit grybo ir pamokas ruoskitGreit ant jo visi pades, jei neperzvelks savo politikos.o tavo nuomone gali but tik ryziems skirtiPrie ko cia ryzi rytfaniai?cia buvo skirta tokiam krepsinio dievui:DDDAs tau panasus i rytfani???tas tavo zenkliukas dar nieko nereiskia,nes esi toks pats,kaip ir jie,sugebi tik lotPritariu Amino, loja ir tie, ir tie. O jei netiki, kad as uz Zalgiri, tai gal melo detektoriu praeiti? Be abejo, jei paklosi reikiama suma :Dtu ne ismaldos prasyk,o suauk pirma.as tau pasakysiu dar ta,kad as savo pinigais paremiau zalgiri kai jis bankrutavo ir as visada palaikau jy jam sekasi ar ne


Su tevu kisene vaidini suaugusi? Bent ismok tarpus det po kableliu.
2011-10-24
Atsakyti
Krepsinio_Dievasremis0817Krepsinio_Dievasremis0817Aminoremis0817Krepsinio_Dievasremis0817ant jusu nuomones romanovas dejes skersas,taip,kad nepjaukit grybo ir pamokas ruoskitGreit ant jo visi pades, jei neperzvelks savo politikos.o tavo nuomone gali but tik ryziems skirtiPrie ko cia ryzi rytfaniai?cia buvo skirta tokiam krepsinio dievui:DDDAs tau panasus i rytfani???tas tavo zenkliukas dar nieko nereiskia,nes esi toks pats,kaip ir jie,sugebi tik lotPritariu Amino, loja ir tie, ir tie. O jei netiki, kad as uz Zalgiri, tai gal melo detektoriu praeiti? Be abejo, jei paklosi reikiama suma :D


tu ne ismaldos prasyk,o suauk pirma.as tau pasakysiu dar ta,kad as savo pinigais paremiau zalgiri kai jis bankrutavo ir as visada palaikau jy jam sekasi ar ne
2011-10-24
Atsakyti
Krepsinio_Dievasremis0817Krepsinio_Dievasremis0817Aminoremis0817Krepsinio_Dievasremis0817ant jusu nuomones romanovas dejes skersas,taip,kad nepjaukit grybo ir pamokas ruoskitGreit ant jo visi pades, jei neperzvelks savo politikos.o tavo nuomone gali but tik ryziems skirtiPrie ko cia ryzi rytfaniai?cia buvo skirta tokiam krepsinio dievui:DDDAs tau panasus i rytfani???tas tavo zenkliukas dar nieko nereiskia,nes esi toks pats,kaip ir jie,sugebi tik lotPritariu Amino, loja ir tie, ir tie. O jei netiki, kad as uz Zalgiri, tai gal melo detektoriu praeiti? Be abejo, jei paklosi reikiama suma :D


Pritariu 100%
2011-10-24
-5
Atsakyti
remis0817Krepsinio_Dievasremis0817Aminoremis0817Krepsinio_Dievasremis0817ant jusu nuomones romanovas dejes skersas,taip,kad nepjaukit grybo ir pamokas ruoskitGreit ant jo visi pades, jei neperzvelks savo politikos.o tavo nuomone gali but tik ryziems skirtiPrie ko cia ryzi rytfaniai?cia buvo skirta tokiam krepsinio dievui:DDDAs tau panasus i rytfani???tas tavo zenkliukas dar nieko nereiskia,nes esi toks pats,kaip ir jie,sugebi tik lot


Pritariu Amino, loja ir tie, ir tie. O jei netiki, kad as uz Zalgiri, tai gal melo detektoriu praeiti? Be abejo, jei paklosi reikiama suma :D
2011-10-24
Atsakyti
Aminoremis0817Krepsinio_Dievasremis0817Aminoremis0817Krepsinio_Dievasremis0817ant jusu nuomones romanovas dejes skersas,taip,kad nepjaukit grybo ir pamokas ruoskitGreit ant jo visi pades, jei neperzvelks savo politikos.o tavo nuomone gali but tik ryziems skirtiPrie ko cia ryzi rytfaniai?cia buvo skirta tokiam krepsinio dievui:DDDAs tau panasus i rytfani???tas tavo zenkliukas dar nieko nereiskia,nes esi toks pats,kaip ir jie,sugebi tik lotProblema tame, kad ir tu loji. Loja abi puses, taip kad tylek, sventasis.


Ir nesakyk, kad cia ne man skirta :D tiesiog uzpiso lojimas is abeju pusiu.
2011-10-24
Atsakyti
remis0817Krepsinio_Dievasremis0817Aminoremis0817Krepsinio_Dievasremis0817ant jusu nuomones romanovas dejes skersas,taip,kad nepjaukit grybo ir pamokas ruoskitGreit ant jo visi pades, jei neperzvelks savo politikos.o tavo nuomone gali but tik ryziems skirtiPrie ko cia ryzi rytfaniai?cia buvo skirta tokiam krepsinio dievui:DDDAs tau panasus i rytfani???tas tavo zenkliukas dar nieko nereiskia,nes esi toks pats,kaip ir jie,sugebi tik lot


Problema tame, kad ir tu loji. Loja abi puses, taip kad tylek, sventasis.
2011-10-24
Atsakyti
neziniukas99Praeita sezona,Masalskis uneversiadoje iskovojo trecia vieta zaisdamas su pakankamai pajegiom Rusijos,USA,Kanados ar Serbijos rinktinemis,nors aisku,kad Romanovas gal juo kaip treneriu nepasitiki,o i lojacius neverta kreipti demesio sunys,loja ,karavanas eina,zaidejai profai,jiems px ar Zouros ar Kemzura,ar kitokia zura,svarbu kad auksto lygio profas,kad tokiu atsiras neabejoju,tik noretusi lietuvio.
Taip
2011-10-24
Atsakyti
superFANASburatina i durnyna kuo ilgesniam laikui, pries malaga be sansu, reiktu bent pabandyt padoriu skirtumu pralaimet


Ko tu pergyveni dėl to kaip sužais Žalgiris su malaga jeigu tavo mėgstamiausia eurolygos komanda yra Barselonos FC Barcelona ?..... pats apie tai įdėjęs info apie save....
2011-10-24
Atsakyti
Krepsinio_Dievasremis0817Aminoremis0817Krepsinio_Dievasremis0817ant jusu nuomones romanovas dejes skersas,taip,kad nepjaukit grybo ir pamokas ruoskitGreit ant jo visi pades, jei neperzvelks savo politikos.o tavo nuomone gali but tik ryziems skirtiPrie ko cia ryzi rytfaniai?cia buvo skirta tokiam krepsinio dievui:DDDAs tau panasus i rytfani???


tas tavo zenkliukas dar nieko nereiskia,nes esi toks pats,kaip ir jie,sugebi tik lot
2011-10-24
Atsakyti
remis0817Aminoremis0817Krepsinio_Dievasremis0817ant jusu nuomones romanovas dejes skersas,taip,kad nepjaukit grybo ir pamokas ruoskitGreit ant jo visi pades, jei neperzvelks savo politikos.o tavo nuomone gali but tik ryziems skirtiPrie ko cia ryzi rytfaniai?cia buvo skirta tokiam krepsinio dievui:DDD


As tau panasus i rytfani???
2011-10-24
Atsakyti
Manyciau jau geriau butu jeigu Rimanta Griga sugrazintu i laikinojo trenerio pareigas. Nes manau jis tikrai butu geresnis negu Masalskis
2011-10-24
-1
Atsakyti
buratina i durnyna kuo ilgesniam laikui, pries malaga be sansu, reiktu bent pabandyt padoriu skirtumu pralaimet
2011-10-24
-1
Atsakyti
Aminoremis0817Krepsinio_Dievasremis0817ant jusu nuomones romanovas dejes skersas,taip,kad nepjaukit grybo ir pamokas ruoskitGreit ant jo visi pades, jei neperzvelks savo politikos.o tavo nuomone gali but tik ryziems skirtiPrie ko cia ryzi rytfaniai?


cia buvo skirta tokiam krepsinio dievui:DDD
2011-10-24
Atsakyti
"Gražiai" kalba apie savo klubą - "Skęstantis laivas". Bet teisingai...
2011-10-24
-12
Atsakyti
Ponas Garastas galetu eiti treniruoti Zalgiri kaip senais gerais laikais
2011-10-24
Atsakyti
remis0817ant jusu nuomones romanovas dejes skersas,taip,kad nepjaukit grybo ir pamokas ruoskit


Greit ant jo visi pades, jei neperzvelks savo politikos.
2011-10-24
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.