Antrą nesėkmę NCAA čempionate patyrė „Duke Blue Devils“ ekipa, išvykoje 74:79 turėjusi pripažinti „Florida State Seminoles“ pranašumą. Nepaisant nesėkmės, „Blue Devils“, iki reguliariojo sezono pabaigos likus vienerioms rungtynėms, nebeužleis pirmosios vietos ACC konferencijoje.

Duke‘o universitetui atstovaujantis Martynas Pocius aikštėje praleido kiek mažiau nei minutę ir nespėjo pasižymėti.

Šeštą iš eilės pergalę šventė „Texas A&M Aggies“ krepšininkai, 46:43 įveikę šeštą reitingą turinčią„Texas Longhorns“ ekipą. Nugalėtojams atstovaujantis Antanas Kavaliauskas per 26 minutes pelnė 8 taškus (3/6 dvit., 2/4 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 5 kartus suklydo.

Triuškinamą pralaimėjimą patyrė Lauryno Mikalausko „Virginia Cavaliers“, 54:99 turėję pripažinti „North Carolina Tar Heels“ pranašumą. „Centras“ iš Lietuvos per 34 minutes pelnė 8 taškus (4/7 dvit.), atkovojo 4 kamuolius, kartą suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Penkioliktą nesėkmę per 26 rungtynes patyrė Pauliaus Packevičiaus „Rice Owls“ ekipa, 71:74 pralaimėjusi „Houston Cougars“. Lietuvis susitikimą pradėjo starto penkete ir per 12 minučių pelnė 6 taškus (3/4 dvit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Dviejų „lietuviškų“ klubų dvikovoje triumfavo „Tulane Green Wave“ su Vytautu Tatarūnu, savo aikštėje 50:47 nugalėję Donato Visockio „Southern Miss Golden Eagles“.

V.Tatarūnas dvikovą pradėjo starto penkete ir per 32 minutes pelnė 2 taškus (1/2 dvit., 0/3 trit., 0/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir 2 kartus suklydo.

D.Visockis per 4 aikštėje praleistas minutes nepasižymėjo.

Keturioliktą kartą per 26 dvikovas suklupo Tomo Jasiulionio „St. John‘s Red Storm“ komanda, 52:65 nusileidusi „Villanova Wildcats“. Lietuvis per 3 aikštėje praleistas minutes nepasižymėjo.