Pergale Graikijos čempionato kovas pradėjo Pirėjo „Olympiakos“ (1-0) komanda su Martynu Gecevičiumi. Graikijos vicečempionai svečiuose 65:52 (16:22, 20:8, 14:13, 15:9) nugalėjo Salonikų PAOK (0-1) ekipą, kurios garbę gina Martynas Andriuškevičius.

Gecevičius per 25 minutes pelnė 3 taškus (1/4 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 1, perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 2 kartus prasižengė ir surinko 4 naudingumo balus.

Andriuškevičius per 9 minutes taškų nepelnė, atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, po 2 kartus prasižengė ir suklydo bei surinko -1 naudingumo balą.

aa
Prasta diena Gecevičiui.. Na stabilumo trūksta, didelis šuolis nuo 15 iki 4 taškų. Bet, matos, trenerio pasitikėjimą turi, pamažu įgaus stabilumo, ir, jei viskas bus tvarkoj, turėtų per kelis sezonus tapti vienu geriausių SG Europoje.