„Žalgirio“ savininkas Vladimiras Romanovas sulaukia ekipos gerbėjų priekaištų dėl pernelyg dažnai keičiamų trenerių
„Žalgirio“ savininkas Vladimiras Romanovas sulaukia ekipos gerbėjų priekaištų dėl pernelyg dažnai keičiamų trenerių
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Kauno „Žalgirio“ ekipos žaidimu ir klubo savininko Vladimiro Romanovo veiksmais nepatenkintų komandos gerbėjų kantrybė senka. 

Po antrosios nesėkmės Eurolygoje į tinklalapio „BasketNews.lt“ redakciją „Žalgirio“ ekipos gerbėjas atsiuntė atvirą laišką, skirtą klubo savininkui. Laišką pasirašęs gerbėjas tvirtino, kad jame išdėstytos mintys buvo aptartos sirgalių grupelėje, tačiau prašė išlaikyti anonimiškumą ir jo pavardės neviešinti. 

Pateikiame viešą sirgaliaus laišką Romanovui (kalba netaisyta):

Sveiki, galbūt skaitote mano laišką ir man pavyko atkreipti Jūsų dėmesį. Pagal komentarus galite pamatyti kiek žmonių palaiko mano nuomonę. Jei esate garbingas žmogus ir gerbiate fanus, o tuo pačiu, ir žmones, kurie Jums neša pinigus, gal sutiksite apmąstyti kitą komandos taktiką. Galbūt ji galėtų atnešti komandai kažką naudingo arba, Jūsų žodžiais, progresą.

Pirmiausia, verta paminėti, jog žmonėms gaila tiek savo nervų, tiek Jūsų pinigų, kurie eikvojami tuščiai, nepasiekiant jokio rezultato. Nėra žaidimo, lojalūs "Žalgirio" fanai išliks, bet, deja, tokių nėra 15 tūkst., kad užpildytų naująją areną. Todėl verta susimąstyti gal reikėtų pergalvoti kaip tvarkyti klubą, kad ne tik išlaikytum, bet ir pritrauktum fanus.

Norėčiau pradėti nuo trenerių. Geras pastebėjimas buvo šiame krepšinio portale, jog per 2 metus pakeitėte bene 7 trenerius ir pasiekėte 11 pergalių Eurolygoje (LKL ir kt. čempionatų tikslai aiškūs, todėl apie juos nešnekame). 

Tačiau Europoje pripažintas treneris E.Messina sakė, jog reikia trijų metų sulipdyti komandą. Pirmus metus lipdomas žaidimas, antrus žaidimas šlifuojamas, o trečiais renkami titulai. Kaip pavyzdys "Panathinaikos" treneris Obradovičius. Per 13 metų buvo įvairių sezonų, tačiau buvo ir labai sėkmingų, kurie įeina į istoriją. 

Tolimesnis pavyzdys nuo krepšinio, bet galbūt artimesnis Jums, "Manchester UTD" ir seras A.Fergusonas, kuris klube daugiau nei 20 metų. Todėl galbūt reikėtų surasti pripažintą arba perspektyvų specialistą, kuriam tiesiog suteikti laisvę ir leisti įvesti savo žaidimą ir taktiką. Juk pagalvokite, kiekvieno trenerio taktika laimėti, o jei jis ją įtvirtins 100%, kad taktika pasiteisintų, jis laimės. 

Jei nenorite lietuvių trenerių, kaip Kemzūros, tai galima pasirinkti, stebuklus rodžiusį su Makedonijos rinktine, Marin Dokuzovski. Nuostabūs būtų Lietuvos rinktinės asistentai D.Kairys arba kas nors Jūsų nuožiūra. O svarbiausia, suteikti treneriams laisvę, juk jie šiam amatui daug metų atidavę ir jį neblogai išmano.

Kalbant apie pačią komandą, pastebima tendencija kasmet, jog daroma begalė klaidų. Kodėl? Galbūt paprasčiausiai dėl nesusižaidimo ir tarpusavio nesupratimo? Manau, jog kasmet keičiant po 5-6 žaidėjus,
komandoje, kurioje dėl didelio keitimų skaičiaus toks dalykas kaip branduolys neegzistuoja, daro didelę žalą. Žaidėjai, kurie jau buvo tarpusavyje susižaidę, turi mokintis susižaisti su naujokais, kurie tose pačiose situacijose elgiasi kitaip, nei komandos draugas praėjusiais metais. Žinoma, džiugu išvysti naujus veidus, o ypač NBA žaidėjus, tačiau ar yra iš jų nauda? Matosi net iš šono, kokį kultūrinį šoką patyria Ty Lawson.

Vargu ar jis galės demonstruoti tokį žaidimą kaip NBA arenose. Klausimas ir ar turi tam motyvacijos? Aiškus lyderis komandoje Sonny Weems, bet čia jis užtruks metus, kitąmet komanda turės ieškot naujo lyderio.

Taip pat į akis krenta nelanksti sudėtis ir nelygūs pasiskirstymas pozicijose. Tiek sunkūs kraštai, tiek centrai yra vienodo tipo. Galbūt turint Javtoką, šalia reikėtų atletiško, judresnio centro? O šalia lietuvių (Javtoko, Jankūno ir Klimavičiaus) praverstų penktas aukštas žaidėjas galintis parungtyniauti abiejose pozicijose? Ir galbūt būtų reikalingi žaidėjai, kurie rungtyniaus komandoje ne po sezoną?

Mano nuomone, o taip pat, manau, ir daugelio fanų nuomone, geriau mažiau žinomų veidų, pigesnių žaidėjų, bet kovotojų, kurie ilgesnį laiką žais už komandą ir ši jiems nebus tik tarpinė stotelė.

Kaip pavyzdį pateiksiu jau savo subjektyvius pavyzdžius, kurie įtariu net būtų pigesni, bet ilgalaikėje perspektyvoje atneštų didelės naudos. Vietoj Ty Lawson, ACB lygoje žibėjęs Aaron Jackson ("Bizkaia Basket"). Vietoj Sonny Weems, Quinton Hosley ("DKV Joventut"). Milovan Rakovič pakeisčiau žaidėju apie kurį sklandė gandai, jog gali papildyti "Žalgirį" D'or Fischer ("Bizkaia Basket"). 

Šalia jų Davon Jefferson ("Triumph"). Kad būtų mažiau legionierių D. Collins, galėjo pakeisti A.Juškevičius arba V.Čižauskas, kuriems būtų galima suteikti minučių LKL. O akivaizdžiai komandai daug naudos neduodantį A.Milaknį, perspektyvus Deividas Pukis ("Sakalai").

Dėkui, jei atkreipsite dėmesį ir galbūt, ką nors pergalvosite ir padarysite mūsų komandą pajėgesnę, o kartu ir patrauklesnę žiūrovams.

Ištikimas Kauno "Žalgirio" fanas.

Rodyti komentarus
1 2 3  »
ačiū visat,kad nematome šių nesąmonių...
2011-10-26
-2
Atsakyti
http://www.youtube.com/watch?v=9JfY9LF8R...

Makedonu stebuklą padarė treneris? Baikit juokus.

Kas ir padarė tai tik šis vyrukas:

http://www.youtube.com/watch?v=ZAamJml1V...

http://www.youtube.com/watch?v=IwJsFG2R8...
2011-10-26
-1
Atsakyti
Pirma tai komandai nereikia Milaknio :DDD Cia manau teisingiausias laisko sakinys :D
2011-10-26
Atsakyti
Nesamoningas laiskas nes neparase nieko protingo, nepasiule nieko tai kodel cia skiriama romanovui jeigu jam nieko nepasiulai, vienintele gera mintis kad sutarti reikia pasirasyti ilga, bet kas is to su capinu buvo ilga, :DD, negali zinot cia kaip tas zaidejas zais, pvz Newley turkijoje ir australijos rinktineje rinkdavo po 17 ir 12pts vidurkius turejo, o ryte tesugeba tik gynyboje atidirbti o puolimas lygus 0.

Sakai puki ant suolo imti? nejuokink tu skaitytojau, nerasinek tokiu nesamoningu laisku, cia gal patys basketnews paraset tik pristatot kaip ale "skaitytojo laiska" koks durnius siulys imti jauna zaideja kad ant suolo visa sezona pralaikyti, jau pralaiket janaviciu vasiliauska. aciu dievui siemet Kuzminsko ant suolo nelaikot.

Visiskai ne cia Zalgirio bedos siame sezone kekvienas suprantantis krepsini lengvai galetu ivardyti kodel zalgiriui neina zaidimas siemet.

nu taip pritariu autoriui treneriui reikia duoti laiko, o daugiau cia skiedalai visokie, sujuokino pateiktas zaideju sarasas, cia mazdaug kaip vaikai nuolat komentaruose komandu sudetis delioja ;DDD
2011-10-26
-1
Atsakyti
Labai patiko laiskas. Net ir zaidejus surase, kokiu Zalgiriui reiktu. Dabar meldziuosi, kad treneris nebutu Trifa, nes jis tikrai neissilaikys Zalgiry ilgai, tada vel ant finalu reikes ieskotis naujo trenerio ir taip pasaka be galo.
2011-10-26
-1
Atsakyti
Na laiškas neblogas ir ganėtinai teisingas. Tik man rodos, kad Romka neturi galimybių jį suprasti. Matot komandos gerbėjams atrodo, kad tikslas turėtų būti laimėt ir, žinoma, uždirbti tolimesnėje ateityje. Bet Romka gi šito suvokt negali. Jis kaip ir dauguma labiau pasiturinčių LT verslininkų nori pelno (ir rezultatų) čia ir dabar arba labai labai greit. Jis daugiau momentinis biržos makleris (nupirko kas neuzilgo pabrangs ir staigiai parduoda). Kadangi jo charakteris truputuką chaotiškas ir yra cholerikas, tai įdėjęs daug pinigų ir negavęs iškart rezultato psichuoja. Be to jis labai didelis savimyla, kuriam tikrai nesvarbu tikroji aplinkinių nuomonė (pvz. nusipirko šokių konkursą, nors visi matė, kad jis šokt nemoka). Dėl šios savybės jis tiesiog negali nesikišti į trenerio darbą, juk kaip tada jis pergales prisiskirs sau, o pralaimėjimais apkaltins trenerius.

T.Y. aš labai abejoju, kad šis laiškas bus teisingai suprastas...
2011-10-26
Atsakyti
Visu pirma pakeist reikia lietuvos vyru krepsinio rinktines lyderius: Javtoka , jankuna ir kalnieti. Nes vyrai zalgiriui senai nebetinka Zalgirio lygiui. O vietoj ju - jaunus ir perspektyvius
2011-10-26
-2
Atsakyti
Su beveik viskuo šitam laiške sutikčiau, tik kaip jau kažkas sakė Weemso tikrai nekeisčiau į Hosley. O šiaip tai gaila, kad ši pradžia kitokia nei tikėjosi dauguma Žalgirio fanų. Apmaudu,kad Žalgiris jau n metų iš eilės neranda sau trenerio (gal labiau ne Žalgiris, o ponas Romanovas). Gaila, kad komanda nesusižaidžia. Liūdniausia tai,kad "ant popieriaus" Žalgiris atrodo beveik tobulai, bet aikštelėje visiškai priešingai. Man, kaip ir daugumai Žalgirio fanų pikta ir apmaudu,kad jie taip žaidžia. Tačiau, aš negaliu stumti ant šitos komandos ir ant jos žaidėjų, kurie galbūt vakar lemiamu momentu ir padarė apsurdiškų klaidų, nes juk visi klystam, o fanai ir yra tam kad savo komanda palaikytų visada, kas be nutiktų.Žinoma, lengviau palaikyti komanda kai ji viską laimi ir jai gerai sekasi, bet juk tikras fanas nenusigręš nuo komandos kai jai blogai seksis.Dabar sunku tiek pačiai komandai, tiek fanams, bet juk be skaudžių pralaimėjimų, nebūna ir saldžių pergalių. Tik ar daug tų pralaimėjimų reikės kol sulauksim tos pergalės? Prieš kiekvienas rungtynes galimybė jas laimėti yra vienoda abiejom komandom. Prieš rungtynes švieslentėje visada dega 0:0 ir visada viskas prasideda nuo pradžių ir laimi tie kurie to labiau nori, kurie yra stipresni, labiau užsivedę ir kuriems labiau šypsosi sėkmė.Šiuo metu Žalgiriui nesišypso sėkmė, žaidėjai žaidžia keistai, lyg jiems visiškai nerūpėtų komanda ir varžovai rodos yra stipresni už Žalgiriečius.Bet ar tikrai? Gal tiesiog per mažai noro ir užsidegimo? Kaip bebūtų už Žalgirį VISADA, ar jie laimi ar pralaimi, nes Žalgiris daugiau nei komanda - tai gyvenimo dalis.
2011-10-26
Atsakyti
ajujaKvailas laiškas, parašytas atsigėrus alaus pora bokalų. Pirmiausia, nei Jus nežinote kaip veikia krepšininkų turgus ir apskritai krepšinio rinkos dėsniai. Sutinku dėl trenerių, bet šito nežino tik Romanovas ir eilinį syki jam priminti apie tai, nereikėjo rašyti tokio beprasmio ir ilgo laiško. Čia kaip ir su futbolo rinktine. Buvo geri rezultatai su Couseiro-atleido. Arba tas pats Anzulovičius-buvo pergalės-atleido. Beabejo...jeigu klubo tikslas F4, tuomet pateisinčiau ir keitimus bet tuomet ir milijonų reikia ne tiek kiek Romka turi o tiek kiek Saudų Arabijos šeihai. Edinburgo Hearts ne Barcelona, Žalgiris ne Panathinaikos. Lygiuokites į Zagrebo Ciboną, Union Olimpia, Crvena Zvezda pone Romanovai, tokiu atvėju bent pinigėlių uždirbsite iš Lietuvos ateities krepšinio talentų. Pagalys iššauna tik karta, o tai ivyko tolimais 1995.
1999 beabejo.....
2011-10-26
Atsakyti
Čia seniai jau viskas aišku, jeigu Romanovas taip strikinės į visas puses ir neduos treneriui ir komandai normaliai dirbti, rezultatų nebus....... Keli pralaimėjimai sezono pradžioje, argi tai tragedija...??? O dabar chaosas komandoje...
2011-10-26
Atsakyti
Kvailas laiškas, parašytas atsigėrus alaus pora bokalų. Pirmiausia, nei Jus nežinote kaip veikia krepšininkų turgus ir apskritai krepšinio rinkos dėsniai. Sutinku dėl trenerių, bet šito nežino tik Romanovas ir eilinį syki jam priminti apie tai, nereikėjo rašyti tokio beprasmio ir ilgo laiško. Čia kaip ir su futbolo rinktine. Buvo geri rezultatai su Couseiro-atleido. Arba tas pats Anzulovičius-buvo pergalės-atleido. Beabejo...jeigu klubo tikslas F4, tuomet pateisinčiau ir keitimus bet tuomet ir milijonų reikia ne tiek kiek Romka turi o tiek kiek Saudų Arabijos šeihai. Edinburgo Hearts ne Barcelona, Žalgiris ne Panathinaikos. Lygiuokites į Zagrebo Ciboną, Union Olimpia, Crvena Zvezda pone Romanovai, tokiu atvėju bent pinigėlių uždirbsite iš Lietuvos ateities krepšinio talentų. Pagalys iššauna tik karta, o tai ivyko tolimais 1995.
2011-10-26
Atsakyti
Nezinau, laiskas kiek kvailokas, nesamone dabar cia aiskinti apie komandos komplektacija, kokius zaidejus reikejo imti ir t.t... Is kur tu zinai, kad tavo pamineti zaidejai cia gerai pritaptu? Vienintelis priekaistas kuri mes galim ir net gi privalom tureti romkai, tai, kad jis neleidzia treneriui dirbti, nei vienam treneriui neleido ir ne tai, kad dirbti padoru laiko tarpa neleidzia, o dar ir tiesiogiai kisasi i jo darba, kol taip bus rezultatu nematysim, kad ir kokia sudeti besurinktume. As nezinau ar jis pats tiki tuo ka sako, kad jis daro viska tik komandos labui...
2011-10-26
Atsakyti
RyuzakiPats matyt nedirbi, kad iki tokio lygio nusisneki... Tu nelygink NBA ten jeigu Kobe savaite is eiles metys 12/32 jis vistiek zais 35min, nes ten yra zvaigzdziu kultas, gal primint kokiu procentu pirmais sezonais saude Durantas su Wall'u? O ar ju vietas kas uzeme? netgi teisingiau butu paklaust, ar leido kam nors ju vietas uzimt? Del uzdirbio pagal lankomuma, tai irgi Topas. Tu galvoji koks nors Tyreke Evansas gautu daugiau/maziau jei Kingsus pradetu lankyt ziurovai pagal zaidima? Atsakysiu, kad ne, nes kaip sakiau ten modulis visai kitoks. Visu antra koks zaidejas pasirasytu kontrakta be garantijos? Pavizdys tau ar eitum automechaniku i salona kuris siulytu ne garantuota alga, o procenta nuo menesiniu uzsakymu? Turek galvoje, kad gali but visiskai minimaliu menesiu, ar sutiktum? Visu trecia, net jei ir pavyktu i komanda pririnkt NKL zaideju (nes normalus kaip ir sakiau neis jokiais budais) reiktu keist visa infrastruktura, viska is pagrindu, pradedant didesniu atributikos platinimu, baigiant bandymais pritraukt i arena tuos pacius zmones (velgi gryztam ten kur esam, ziurovai butu traukiami i rungtynes ne pagal rodoma zaidima, o tam kad islaikyt kluba) Ir pabaigai tau klausimas isplaukiantis is tavo teorijos, ar pats eitum ziuret i zalgiri su NKL zaidejais, ir ar manai, kad su jais butu geresni rezultatai nei su dabartiniais?


Esme supranti kuo puikiausiai, ka noriu pasakyti, o kabiniejes prie kazkokiu smulkmenu. Esme, kad profesnalas turi zaisti kiekviena diena, taip Durant, Kobe ir kitiems buna blogu dienu, bet tikrai nebuna taip, kad jie dali sezono isvis net nezaidzia, kaip dabar musu rinktines grajokai, dar nepamirsk pries ka NBA tenka kas kelinta diena zaisti, visai kitas lygis, nei kokie pieno zvaigzdes ar unicaja su siaubingu krepsiniu. Kur minejai jaunus Durant, Wall gavo tapati sansa, nes komandos sieja su jais ateiti, kaip ir pas mus Kuzminskas, Kalnas, Juskevicius ir kiti gauna sansus, tik skirtumas tas, kad Durant, Wall ji ir isnaudojo ir tapo puikiais zaidejais, kurie tempia savo komandas, tas pats Durant toki lygi pasieke, kad pries musu ir kitas rinktines pasaulio cempionate dare ka tik norejo, nors jam tik 21 ar 22 metai tebuvo.. O kaip pas mus? amzinai perspektyvus visi, isauna koki karta, tai visi ir tik tesneka, kokie jie nuostabus, o kai reikia ju komandai dingsta visas ju gerumas, bet vistiek juos sugeba pateisinti.

Kas del algu, tai butent NBA zaidejai ir uzdirba klubams pajamas, aisku ten ir galimybes sudarytos tam, ne kaip Eurolyga cirkai kur vos 5 rungtynes namie garantuotos.. Mano galva galetu buti, taip, kad sezona zaidziama del kito sezono algu, pvz tol kol Eurolyga, VTB neuztikrina daug ziurovams idomiu rungtyniu, tai zaidejai per sezona galetu uzsitikrinti kiam sezonui pvz 150-200 proc. klubo pajamu is bilietu ir smutkiu, kitaip tariant savininkas turetu kaip visada damoketi is savo kisenes dali algoms. Juk Arenos talpa yra ~15 000, jei vidutiniskai bilietas kainuoja 40lt, tai jau 600 000lt per rungtynes, 20-30 rimtu rungtyniu namie ir jau 12-18mln litu, ka blogai tokiai lodoriu gaujai?? Aisku motyvuoti zaidejus galima ir kitaip, pvz lietuviai turetu buti negarantuoti del vietu komandoje, kaip ir kokie samhan, capin, dean, jei nelosi tai ir keliauji lauk.
2011-10-26
-1
Atsakyti
truksta tik vieno: pasirasymo!
2011-10-26
Atsakyti
ATI
linas8199m pradzioj sezono prisimenu po zalgirio pralostu rungtyniu prisimenu visi vare bowie sudas edney dar didesnis sudas tada visi reke ir ekspertai ir sirgaliai jog a.a kalmanovicius durnas kad juos pasieme o zidekas isvis lost nemoka bet uzteko kad jie perprato europos krepsini ir visi puole garbint manau jog tiek lawson tiem seems po kokio menesio bus 70poc komandos


Weems jau dabar 50% komandos, po 20% popas ir DC, like dalinasi tuos 10% :) . Galu gale gavom tikra lyderi, tai kiti zaidejai, uzuot ji papilde, dabar tikisi kad tas lyderis viska padarys uz juos.

@Ryuzaki, cia tu pataikyma isskiri. Lyderis ne tik pataiko bet ir atlieka juoda darba: pasai, atkovoti/perimti kamuoliai, isprovokuotos prazangos ir t.t. Kobe net jei nekrenta, jis blizga kituose rodikliuose, todel ir gauna stabiliai 35min.
2011-10-26
-1
Atsakyti
Seip pati mintis yra aiskiai suprantama nors kiek mastanciam zmogui(tikiuosi Romanovas i sita imti papuola, nors pagal jo veiksums drisciau abejoti), taciau jos ispildymas truputeli juoka sukelia. Kam vardint kazkokius zaidejus?! Matome pagrindines problemas tai:

1. Savininkas

2. Komplektacija

3. Ilgalaikes strategijos nebuvimas

rezultato neturesime, kad ir kokie pinigai butu investuojami. Palyginus kiek turkai investuoja i savo komandas, tai mes labai graudziai atrodome sale ju, o rezultato kaip nera taip nera, tad nebukime naivus ir mes, tikedamiesi kad buratino pinigai mus nuves i kazkokias aukstumas.
2011-10-26
Atsakyti
99m pradzioj sezono prisimenu po zalgirio pralostu rungtyniu prisimenu visi vare bowie sudas edney dar didesnis sudas tada visi reke ir ekspertai ir sirgaliai jog a.a kalmanovicius durnas kad juos pasieme o zidekas isvis lost nemoka bet uzteko kad jie perprato europos krepsini ir visi puole garbint manau jog tiek lawson tiem seems po kokio menesio bus 70poc komandos
2011-10-26
Atsakyti
zirniskalciausia tai yra sistema, kuria susikure patys ziurovai, zurnalistai, zadejai, komandu savininkai. Lietuvoje neegzistuoja sveika konkurencija, todel niekas negali reikalauti, kad profesonalus zaidejas zaistu kiekvienas rungtynes, Lietuvoje geras zaidejas skaitosi, kuris viena diena zaidzia, kita nebezaidzia, to isvis negali buti, PROFESONALAS turi zaisti kiekvienas rungtynes. Si sezona vienintelis Weems zaidzia, nes jis profesonalas, o del kitu zaideju "ekspertai" primasto visokiu pasiteisnimu, tai jiem laiko trukstam, tai pavarge, tai forma krito po sezono..Pasiziurekit i NBA, ten komandu vedliai neturi teises zaisti taip nestabiliai, nes paprasciausia prarastu savo didelius kontraktus, prarastu laika aiksteje, nes tuoj atsiras kitas zaidejas, kuris nori ir stengiasi zaisti. Ten zaidejamas nera tokiu pasiteisinimu, kaip pas mus. Tame ir esme, kad negali buti jokiu pasiteisinimu, kai profesonalas isejes i aikste nesugeba net kamuoli persivaryti, papasuoti ji, sugrabalioti, padeti komandai kai jai sunku.As galvoju, kad zaideju algos turetu priklausyti nuo bilietu pardavimu i rungtynes rezultatu, jei nori uzdirbti, tai ir zaisk gerai, zaisk taip, kad susirinktu pilna arena pirkusi bilietus ne po kelis litus. Va tada, zaidejai butu motyvuoti, kaip reikalas, nes dabar kad ir kaip jie pjauna, algos gauna didesnes, nei klubas uzdirba is savo veiklos..


Pats matyt nedirbi, kad iki tokio lygio nusisneki... Tu nelygink NBA ten jeigu Kobe savaite is eiles metys 12/32 jis vistiek zais 35min, nes ten yra zvaigzdziu kultas, gal primint kokiu procentu pirmais sezonais saude Durantas su Wall'u? O ar ju vietas kas uzeme? netgi teisingiau butu paklaust, ar leido kam nors ju vietas uzimt? Del uzdirbio pagal lankomuma, tai irgi Topas. Tu galvoji koks nors Tyreke Evansas gautu daugiau/maziau jei Kingsus pradetu lankyt ziurovai pagal zaidima? Atsakysiu, kad ne, nes kaip sakiau ten modulis visai kitoks. Visu antra koks zaidejas pasirasytu kontrakta be garantijos? Pavizdys tau ar eitum automechaniku i salona kuris siulytu ne garantuota alga, o procenta nuo menesiniu uzsakymu? Turek galvoje, kad gali but visiskai minimaliu menesiu, ar sutiktum? Visu trecia, net jei ir pavyktu i komanda pririnkt NKL zaideju (nes normalus kaip ir sakiau neis jokiais budais) reiktu keist visa infrastruktura, viska is pagrindu, pradedant didesniu atributikos platinimu, baigiant bandymais pritraukt i arena tuos pacius zmones (velgi gryztam ten kur esam, ziurovai butu traukiami i rungtynes ne pagal rodoma zaidima, o tam kad islaikyt kluba) Ir pabaigai tau klausimas isplaukiantis is tavo teorijos, ar pats eitum ziuret i zalgiri su NKL zaidejais, ir ar manai, kad su jais butu geresni rezultatai nei su dabartiniais?
2011-10-26
Atsakyti
tikiuosi sie zodziai bus romanovui i ausi nes zmogus protingai pakalbejo o kas man labiausiai patiko tai del milaknio :D
2011-10-26
Atsakyti
as tai noriu,kad romka pats taptu zaliu treneriu.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2011-10-26
-3
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2 3  »

Komentuoti
Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas