Žydrūnas Ilgauskas buvo visiškai atkirstas nuo žaidimo, tačiau Klivlendo „Cavaliers“ (33 perg. – 26 pral.) sugebėjo iškovoti pergalę išvykoje. Ronaldo Murray dėka „Cavaliers“ 92:91 (26:17, 29:20, 20:23, 17:31) nugalėjo Čikagos „Bulls“ (25-32).

R.Murray individualus pasirodymas rungtynių pabaigoje lėmė „Cavaliers“ pergalę. Praėjusį mėnesį mainais į Klivlendą atvykęs gynėjas Čikagoje per tris paskutines minutes pelnė 9 taškus, įskaitant tritaškį likus 3,9 sekundės iki mačo pabaigos.

LeBronas Jamesas vėl karaliavo aikštėje. Tačiau 33 taškus pelnęs, 11 kamuolių atkovojęs ir 8 rezultatyvius perdavimus atlikęs krepšininkai ketvirtajame kėlinyje darė keletą keistų sprendimų, o „Cavaliers“ iššvaistė 25 taškų pranašumą.

„Turėjome laimėti šį mačą, – pareiškė L.Jamesas. – Jeigu būtume pralaimėję rungtynes, kuriose pirmavome 25 taškais, tai būtų baisu ir negalėtume atsigauti keletą rungtynių. Ši pergalė buvo privaloma“.

Antrojo kėlinio pabaigoje sėkmingą indėlį įnešę Ericas Snow ir Andersonas Varejao padėjo svečiams atitrūkti 25 taškais – 55:30. O prasidedant lemiamam kėliniui „Cavaliers“ turėjo solidų 15 taškų pranašumą – 75:60.

Per likusį kėlinį „Cavaliers“ žaidėjų metimai ėmė skrieti pro šalį, o tuo pasinaudoję „Bulls“ krepšininkai tritaškiais ėmė sparčiai mažinti deficitą. Benas Gordonas taiklia bauda likus 3 minutėms išvedė šeimininkus į priekį pirmą kartą šiose rungtynėse – 82:81.

Svečiams atsiliekant A.Varejao prametė abu baudos metimus ir likus 18 sekundžių skirtumas tarp ekipų šoktelėjo iki 3 taškų – 90:87. D.Murray atsakė dvitaškiu, o Kirkas Hinrichas likus 11 sekundžių pataikė vieną baudą iš dviejų – 91:89. Kamuolį valdęs L.Jamesas pastebėjo kampe laisvą R.Murray, kuris taikliu tritaškiu išplėšė pergalę svečiams.

Šį kartą visiškai atkirstas nuo komandos buvo Ž.Ilgauskas. Per 29 minutes lietuvis pelnė 9 taškus (3/13 dvitaškių, 3/5 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, perėmė kamuolį, kartą suklydo ir prasižengė 6 kartus.

Tuo tarpu Darius Songaila per 15 minučių įmetė 7 taškus (3/5 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius ir 2 sykius prasižengė.

„Bulls“: Kirkas Hinrichas 25 taškai (9 atk. kam.), Luolas Dengas 18 (10 atk. kam.), Benas Gordonas 16, Andresas Nocioni 9.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 33 (11 atk. kam., 8 rez. perd.), Ericas Snow 14 (8 rez. perd.), Ronaldas Murray ir Andersonas Varejao po 13, Žydrūnas Ilgauskas 9.

visi vare ant murray kad jis nereikalingas po praejusiu rungtyniu... o dabar istrauke cavsus... ;)