Grižęs į NBDL lygą Martynas Andriuškevičius nepelnė nė taško, tačiau jo komanda šventė pergalę. Arkanzaso „RimRockers“ krepšininkai išvykoje 103:100 (17:27, 21:18, 25:21, 27:24, 13:10) po pratęsimo palaužė „Albuquerque Thunderbirds“ krepšininkus.

Ketvirtadienio (03.02) rytą į „RimRockers“ komandą grįžęs lietuvis vakare jau žaidė rungtynes. Vos 4 minutes aikštėje išbuvęs aukštaūgis prametė abu baudos metimus ir taškų nepelnė. M.Andriuškevičius atkovojo 2 kamuolius.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausi buvo Kareemas Reidas ir Donta Smithas, kurie surinko po 20 taškų. Anthony Robersonas įmetė 19, o Lawrence'as Robertas (15 atk. kam.) – 16 taškų.

Šeimininkų neišgelbėjo 31 surinktas T.J.Cummingso taškas. Be to, puolėjas atkovojo 17 atšokusių kamuolių. Tierre'as Brownas įmetė 23 taškus, Brandonas Masonas – 14.