Eurolygos antrajame ture užfiksuota pirmoji sensacija. Šarlerua „Spirou“ (1-1) ekipa iš Belgijos išvykoje 80:79 (24:15, 14:17, 22:24, 20:23) netikėtai pranoko Stambulo „Anadolu Efes“ (1-1) krepšininkus.

Iki mačo pabaigos likus žaisti pustrečios minutės Belgijos čempionai turėjo saugų 6 taškų pranašumą (76:70), tačiau šeimininkai surengė spurtą ir rezultatą išlygino.

Kitoje atakoje Chrisas Hillas prametė, tačiau kamuolį puolime atkovojo Justinas Hamiltonas, kuris likus 14 sekundžių iki susitikimo pabaigos pataikė svarbų dvitaškį (78:76).

Teisėjai kurį laiką aiškinosi, ar metimas buvo atliktas laiku, ir po maždaug 3 minutes trukusių diskusijų dvitaškis buvo įskaitytas.

Greitai surengtoje „Anadolu Efes“ atakoje netaikliai iš toli atakavo Vlado Ilievski, o prie baudų metimo linijos stojęs Hamiltonas įtvirtino pergalę (80:76). Paskutinėmis mačo sekundėmis Tarence'as Kinsey dar pataikė tritaškį, tačiau tai turkų nebeišgelbėjo.

„Spirou“: Calebas Greenas 18 (7 kl.), Demondas Malletas 14, Christophie Beghinas 13, Justinas Hamiltonas 12 (7 rez. perd.).

„Anadolu Efes“: Ersanas Ilyasova 21, Tarence'as Kinsey 14, Saša Vujačičius 12, Stanko Baračas 11, Eramalas Kuqo 10, Vlado Ilievskis 9 (8 rez. perd.).