Valmieros „Lačplėša alus“ krepšininkai šventė pergalę Baltijos krepšinio lygoje ir pavijo pajėgiausią Estijos ekipą. Ketvirtadienį (03.02) namie latviai 75:73 (22:20, 10:10, 27:20, 16:23) įveikė Talino „Kalev/Cramo“. Abu klubai turi vienodą rezultatą ir kartu su „Sakalais“ dalijasi 7-ąja pozicija.

Trečiajame kėlinyje atitrūkę šeimininkai iki paskutinės mačo sekundės negalėjo būti ramūs dėl pergalės. „Kalev/Cramo“ likus minutei priartėjo iki 2 taškų – 67:69. Tačiau per likusį laiką „Lačplėša alus“ sužaidė tiksliau ir šventė pergalę.

Nugalėtojų gretose 19 minučių žaidęs Justas Česnavičius pelnė 5 taškus (2/6 dvitaškių, 1/2 baudos), atkovojo kamuolį bei 4 kartus prasižengė.

„Lačplėša alus“: Akselis Vairogas 20 taškų (3/12 tritaškių, 7 atk. kam.), Maris Gulbis 17, Janis Bambis 13 (8 atk. kam.), Renaras Zeltinis 10.

„Kalev/Cramo“: Jamesas Williamsas 17, Raitas Keerlesas 14, Erikas Dorbekas 11.

Per 25 mačus abu klubai pasiekė po 12 pergalių ir su „Sakalais“ dalijasi 7-9 vietomis. Nuo šeštosios pozicijos, kuri leidžia kovoti BBL finaliniame šešete, klubus skiria 3 pergales. Be to, šeštoje vietoje žengiantis Kėdainių „Nevėžis“ žaidė rungtynėmis mažiau.