Rudy Fernandezą nuo komandos draugų varžovai tverdavo ir kojomis Nuotr.: AFP – Scanpix
Sergio Rodriguezo skrydis tarp kelių varžovų Nuotr.: AFP – Scanpix
Susimąstęs „Emporio Armani“ vyriausiasis treneris Sergio Scariolo Nuotr.: AFP – Scanpix
Dramatišką pergalę Eurolygos antrojo turo C grupės rungtynėse iškovojo Martyno Pociaus Madrido „Real“ (2-0) klubas. Jis namuose 85:78 (14:18, 22:21, 27:23, 22:16) pranoko ambicingąjį Milano „Emporio Armani“ (1-1).

Po trylikos iš eilės Drew Nicholo taškų „Emporio Armani“ trečiajame kėlinyje susikrovė solidų pranašumą (53:40), bet šešis tritaškius per šį ketvirtį pataikęs „karališkasis“ klubas greitai susigrąžino persvarą ir po tolimo Pociaus metimo pirmavo 58:57.

Ketvirtajame kėlinyje rungtynių svarstyklės vis krypdavo į abi puses, kol mačo pabaigoje į aikštę grįžęs Rudy Fernandezas padidino skirtumą iki šešių taškų (80:74) ir dvikovos baigtis tapo aiški.

Madrido komandai pergalę pasiekti padėjo gerai pataikyti tritaškiai metimai (45 proc.), laimėta kova dėl atšokusių kamuolių (37:32) bei mažesnis klaidų skaičius (8:13).

Pocius nugalėtojams per 22 minutes pelnė 11 taškų (2/4 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, po 2 kartus prasižengė ir suklydo bei surinko 15 naudingumo balų.

„Real“ naujokas Serge'as Ibaka aikštėje praleido pusketvirtos minutės, per kurias atkovojo kamuolį, blokavo metimą, išprovokavo pražangą ir surinko 3 naudingumo balus.

„Real“: JayCee Carrollas 21, Rudy Fernandezas 17, Sergio Llullas 13, Martynas Pocius 11.

„Emporio Armani“: Drew Nicholas 24, Malikas Hairstonas 18, Danilo Gallinari 12.

Rungtynių vaizdo reportažas:

to mr john
jo jo,cia gi pastoviai taip, nezinau apie ka galvoja transliaciju rezisieriai.. nu suprantu kartotu koki NEREALU dejima, metima is kitos aikstes puses,etc, bet buna kartais kokia prazanga kartoja visais rakursais, paskui ijungia ataka normalia, like buna kokios 8 ssekundes ir jau metimo fazej beveik.. nu nzn.. cia ypac budinga namu komandos sekmingus epizodus kartoti. mane irgi labai erzina
2011-10-28
Esu tikras kad pocius ateityje suzais dwigubai geriau
2011-10-28
Nezinau gal cia tik man uzkliuvo,bet apgailetina transliacija buvo,imeta kasnors tasku ir rodo pakartojima ,ir kol rodo pakartojima kita komanda jau seniausiai varzovu pusiai ir taip visas rungtynias,kazkokia nesamone apgailetina,kad stipriausiame europos turnyre tokios nesamones vyksta...nezinau gal cia tik man uzkliuvo,bet man tai pasirode zemas lygis
2011-10-28
-6
Stebėtina,kai tokiose dramatiškose rungtynėse komandos padaro tik 8/13 klaidų, štai,kur aukštas lygis pasimato (: Sveikinimai Martynui, tarp gausybės žvaigždžių jis jaučiasi tikrai gerai (:
2011-10-28
ss
nezaistu greiciau zaistu uz reala
2011-10-27
siaip paziurejes sias rungtynes supratau, kodel chimki ismete scariolo, visisakai nesuprantamas milano zaidimas, turi kamuoli drew, jis ir verziasi, turi malikas verziasi, turi danilo - verziasi, apie kazkokia taktika nera ne kalbos...o del madrido, tai treneris geras, propaguohja komandini zaidima i gerai isnaudoja zaidejus...labai gaila, kad kleiza turi ta susikta trauma, net neabejoju, kad dabar jis zaistu zaliam(kaip zaidzia gallinari, kirilenka ar batumas) ir nebutu tu problemu, bet yra kaip yra