Pirėjo „Olympiakos“ (1-1) ekipa antroje mačo dalyje panaikino dviženklį pranašumą ir iškovojo pirmąją pergalę Eurolygos turnyre. Dušano Ivkočiaus auklėtiniai namie 81:74 (12:14, 14:23, 27:17, 28:20) nugalėjo Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (1-1) komandą.

Aidint antrojo kėlinio laiką žyminčiai sirenai tritaškį pataikęs Roko Leni Ukičius padidino „Fenerbahce Ulker“ pranašumą iki 11 taškų, tačiau po didžiosios pertraukos graikų puolimo mašina veikė neužsikirsdama.

Ir per trečiąjį, ir per ketvirtąjį kėlinį „Olympiakos“ krepšininkai pelnė daugiau taškų nei per pirmuosius du ketvirčius ir šventė pirmąją pergalę Eurolygoje šį sezoną.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Martynas Gecevičius nugalėtojams per 25 minutes pelnė 13 taškų (1/1 dvitaškio, 1/2 tritaškių, 8/10 baudų), atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas, 1 kartą suklydo ir surinko 20 naudingumo balų.

Pagal pastarąjį rodiklį lietuvis minimaliai nusileido tik 22 taškus pelniusiam Vassiliui Spanouliui ir 31 naudingumo balą pelniusiam Georgiui Printeziui

„Olympiakos“: Vassilis Spanoulis 22 (7 rez. perd.,), Georgios Printezis 21 (7 atk. kam.), Martynas Gecevičius 13, Kyle'as Hinesas 10.

„Fenerbahce Ulker“: Thabo Sefolosha 17 (12 atk. kam.), Jamesas Gistas 14, Roko Leni-Ukičius 13, Curtisas Jerrellsas 9.

Rungtynių vaizdo reportažas:

Dzekilaz, taip yra todėl, kad Pocius yra tik skuduras Real'e, o Gecevičius vienas iš Olympiacos lyderių.
2011-10-29
Saunuolis M.Gecevicius kol kas demonstruoja gera zaidimo lygi,aisku apmaudu,kad jau ne uz Ryta losia,bet kokiu atveju jei islaikys toki tempa,manau vasara prasimus i rinktines dvyliktuka,sekmes tau Gecai!
2011-10-28
Bet tai kai pavydas Zalfaniu , man net juokinga kiekviena karta kaip Gecas gerai sulosia , taip zalfaniai ir sika ant galvos , is kur toks pavydas ? :D Bet siaip saunuolis Gecas antras pagal rezultatyvuma komandoj siame sezone :)
2011-10-28
zoja
Tai ten apie spanuly kalba. Jis 21nb turi.

--
2011-10-28
matematika šlubuoja
Pagal pastarąjį rodiklį lietuvis minimaliai nusileido ... Čia turbūt pajuokavo :)
2011-10-28
ggGecas kaip matai neblogai vaidybos mena ivaldes :DD 8/10 baudu kaip ir lietuvos ryte arba baudomis arba tritaskiais taskus pelno

Tu nors matei rungtynes, kad sitokias nesamones rasai? Visos prazangos buvo susvilptos del to, kad buvo kontaktas, arba kirto per rankas...
2011-10-28
gg
2011-10-28
-1
svarbu gerai sekese nesikabinekit prie pavadinimu romkos klonai :)
2011-10-28
-3
to arce7xi
Kur kas geriau :)

Sio straipsnio autorius greiciausiai LRyto ir Geceviciaus fanas yra
2011-10-28
eilinis basketnews nesamoningas uzrasas... nu dar suprasciau spanoulio vedama, o cia trecias pagal rezultatyvuma ir vedama :DDD ,,M.Gecevičius žaidė naudingai, o "Olympiacos" Eurolygoje iškovojo pirmąją pergalę", ne geriau?
2011-10-28
:))
Kodel Geceviciaus vedina ? Kodel ne Spanoulio, Printezio vedina oly
2011-10-28
man tik graudu ziureti kad jam nera deriniu, tik ginyboi dirba,o puolime jei pats susikure proga tada meta
2011-10-28
|||
BUmbisnu nusigaravot,vedina :DDD

Kodėl nusigaravo? Buvo vienas naudingiausių komandoj.. Juk neparašyta, kad buvo lyderis ir vienintelis vedė į pergalę..Tiesiog ir Marčiaus indėlis buvo didelis ir jis kaip ir vedė Oly į pergalę kartu su Spanouliu ir Printeziu