Antrąją pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškvojo „Utenos“ (2-1) ekipa. Ji išvykoje 76:69 (17:16, 21:14, 22:18, 16:21) palaužė lygos debiutantes – Kauno rajono „Sirenas“ (2-3).

Iki antrojo kėlinio pabaigos likus žaisti tris minutes šeimininkių deficitas buvo trys taškai (29:32), bet viešnios šovė į priekį 15:3 ir susikrovė solidų pranašumą (47:32).

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui „Utenos“ persvara vis dar siekė dviženklį skaičių (74:61). Visgi „Sirenos“ spurtavo 8:2, tačiau deficito panaikinti nespėjo.

„Sirenos“: Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė 24, Indrė Dudėnaitė 17, Eglė Tarasevičiūtė 12.

„Utena“: Ela Briedytė 19 (5/10 trit.), Eglė Žygelytė 13 (8 rez. perd.), Asta Daujadienė 12, Irma Raugaitė 12, Jurga Budrytė 10 (14 atk. kam.).