Aštuonioliktą pralaimėjimą Baltijos krepšinio lygoje (SEB BBL) patyrė Kauno „Atleto“ komanda, penktadienį savo aikštėje 78:90 (14:21, 17:25, 28:23, 19:21) turėjusi pripažinti Gulbenės „Bumerangs“ pranašumą.

Svečiai prieš didžiąją pertrauką susikrovė 15 taškų pranašumą (31:46), tačiau per 5 trečiojo kėlinuko minutes „Atleto“ žaidėjai sugebėjo ženkliai priartėti – po Rido Globio tritaškio ekipas skyrė vos 5 taškai (46:51). Visgi per likusį rungtynių laiką labiau sumažinti pranašumo šeimininkams taip ir nepavyko.

Vos septintą kartą per 27 rungtynes laimėjusi Gulbenės komanda išliko priešpaskutinėje, šešioliktoje BBL turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Atletas“ su dar dvejomis komandomis dalijasi 12-14 vietas.

„Atletui“: Egidijus Mikalajūnas 29 taškai (9/11 dvit.), Nerijus Varnelis 17 (10 atk. kam.), Ridas Globys 16, Johnas Chappellas 10.

„Bumerangs“: Ingus Bankevicas ir Pavelas Veselovas po 20, Raimondas Gabranis 17, Raimondas Feldmanis ir Jurijus Aleksejevas po 10.

•

Tik paskutinėmis minutėmis savo pranašumą įrodė Ventspilio „Ventspils“, savo aikštėje 99:84 (30:19, 21:29, 22:23, 26:13) įveikęs Talino „Pirita“ klubą.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po Sauliaus Dumbliausko dvitaškio Latvijos ekipa pirmavo vos 2 taškais (75:73), tačiau Enique Clemonsas per likusį rungtynių laiką vienas pelnė tiek taškų (11), kiek visa „Pirita“ komanda ir atvedė „Ventspils“ į pergalę.

„Ventspils“: Enique Clemonsas 21, Dalronas Johnsonas ir Marijonas Petravičius po 15, Kristapas Purnis 13, Raimondas Vaikulis 11.

„Pirita“: Indrekas Reinbokas 23, Erni Kivinukkas 19, Jossepas Pokla 13, Saulius Dumbliauskas 10 (9 atk. kam.).

Uzmete latviai tritaskiais. Kaip tik priartedavo is kart pora tritaskiu gaudavo ir vel rezultatas apie -12. Nors laimeti praktiskai 7 zaidejais irgi butu buve sunku.