Per rungtynes Šiauliuose traumą patyrė V.Pečiukas

2006-03-04 10:53
Domas Lukauskas, „BasketNews.lt“ koresp.

Klaipėdos „Neptūno“ 23 metų kapitonas Vaidotas Pečiukas patyrė traumą. 199 cm ūgio puolėjas per LKL rungtynes susimušė koją.

Traumą V.Pečiukas patyrė Šiauliuose, kur „Neptūnas“ penktadienį (03.03) žaidė LKL rungtynes. Trečiajame kėlinyje su varžovu susidūręs klaipėdietis krito ant grindų ir susimušė koją.

Kiek ilgai krepšininkas negalės treniruotis, dar nėra aišku. „Neptūno“ kapitonas „BasketNews.lt“ tinklalapiui sakė, kad veikiausiai negalės sportuoti bent savaitę. Artimiausias rungtynes Klaipėdos ekipa žais penktadienį (03.10) Estijoje. Šias rungtynes V.Pečiukas veikiausiai praleis.

Į šiauliečių krepšį V.Pečiukas per 24 minutes įmetė 7 taškus, o jo komanda išvykoje nusileido varžovams 74:96.

V.Pečiukas šiame sezone vidutiniškai per Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynes pelno 17,2 taško, atkovoja 4,8 atšokusio kamuolio bei atlieka 1,8 rezultatyvaus perdavimo.

„Neptūno“ gretose per rungtynes Šiauliuose buvo Vitalijus Stanevičius. Į rikiuotę puolėjas grįžo po daugiau nei dviejų mėnesių pertraukos – praėjusių metų gruodžio viduryje V.Stanevičius patyrė kojos traumą. Aikštėje 16 minučių praleidęs klaipėdietis į „Šiaulių“ krepšį įmetė 6 taškus.

Vaidotas maladec yra, greciau atsigautu po traumos ir 100% gales zaisti
2006-04-02
jun1or as tau 100proc pritariu....geda...uosamiestis ...
2006-03-04
to gintas_17: Tai čia gėda verslinkams kad jie geriau rems kitų miestų komandas negu savo...iš ko Neptūnas suburs pajėgią komandą kai rėmėjų nėra...
2006-03-04
jus pasiziurekit koks tupu tupiausiais yra neptuno puolimas!!! kiek pasu per ataka???mx trys...pasiima kamuoli ir bega....negrai taj iswis patyliu ir nzn uz ka jiems moka babkes...tipo daug tasku imeta...nu joa jei lietuwiai mestu dwim trajaku ir bent keturi is ju ikristu taj irgi butu rezultatywus....is iswis geda NEPTUNUI o dar labiau klaipedai...tokios stambios kompanijos ( Svyturys, KLASCO, LISKO, BEGA) ir remia kitu miestu komandas...