Audriaus Mineikio ir Tomo Rakausko vedama „KK Radviliškio–Juodelių“ (5-3) ekipa patyrė apmaudžią nesėkmę. Ji išvykoje 70:73 (17:18, 19:15, 14:23, 20:17) turėjo pripažinti Klaipėdos „Naftos-Universiteto“ (5-3) krepšininkų pranašumą.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui šeimininkai buvo susikrovę dviženklį rekordinę persvarą (60:50), tačiau Radviliškio ekipa spurtavo 17:2 ir persvėrė rezultatą (67:62).

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti minutę laiko vis dar saugią persvarą turėjo svečiai (70:65), bet uostamiesčio komanda pelnė septynis taškus be atsako (72:70) bei perėmė iniciatyvą.

Paskutinei atakai surengti „KK Radviliškis–Juodeliai“ turėjo 23 sekundes. Visgi Rokas Grinius sužingsniavo ir paskandino svečių šansus iškovoti antrąją pergalę paeiliui.

„Nafta-Universitetas“: Modestas Kumpys 20, Viktoras Chodosovskis 18, Haroldas Venskus 12, Julius Kazakauskas 9 (8 atk. kam.).