Net 24 klaidos nesutrukdė „Gargždų-Bremenos“ (3-5) komandai įsirašyti trečios pergalės Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL). Ji savo žiūrovų akivaizdoje 100:95 (21:21, 22:21, 19:20, 38:33) parklupdė Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijos (3-5) žaidėjus.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui po Artūro Gudaičio dvitaškio šeimininkai įgijo devynių taškų pranašumą (84:75), tačiau pradėjus tiksėti paskutinei minutei svečiai sumažino atsilikimą iki dviejų taškų (95:97).

Prie baudų metimo linijos stojęs Karolis Timofejevas galėjo „Gargždų-Bremenos“ komandai užtikrinti pergalę, bet pastarasis prametė abi baudas. Gargždų ekipą išgelbėjo laiku ir vietoje atsiradęs Gudaitis, kuris atkovojo kamuolį puolime bei taikliai sumetęs baudas įtvirtino pergalę (99:95).

„Gargždai-Bremena“: Artūras Gudaitis 24 (12 atk. kam.), Mantas Martinkus 20 (9 rez. perd.), Karolis Timofejevas 18, Marius Grigaitis 15.