Masalskis: „Tikiuosi, kad pirmadienį turėsime trenerį“ (video, papildyta)

2011-10-29 19:05
Jonas Miklovas, „BasketNews.lt“ korespondentas
Laikinai Kauno „Žalgirio“ vyriausiojo trenerio pareigas einantis Vitoldas Masalskis po pralaimėjimo Žemutinio Naugardo „Nizhny Novgorod“ komandai neslėpė esąs susigėdęs.

Tačiau strategas vylėsi, kad netrukus žalgiriečiai turės naują vyriausiąjį trenerį, kuris komandos žaidimą sustatys į rėmus.

„Atvirai pasakius, man gėda prieš žiūrovus ir visus sirgalius dėl tokio komandos žaidimo. Tačiau taip rungtyniaujame todėl, kad esame nežinomybėje. Laukiame trenerio, – aiškino Masalskis. – Nors iš dalies ir būnant be tikrojo trenerio žaidėjams niekas netrukdo gintis. Neatkovojome kamuolių, prastai gynėmės, krepšininkų akyse nėra ugnelės.

Tikiuosi, kad nuo pirmadienio turėsime trenerį, kuriuo tikėsime, kuris uždegs krepšininkus ir rezultatai ateis.“

Paklaustas, ar jau žino, kad treneris bus paskirtas, Masalskis pakartojo, kad to tikisi.

„Komanda neturi trenerio“

Trenerį, kaip didžiausią dabartinę „Žalgirio“ bėdą, įvardijo ir „Nizhny Novgorod“ vyriausiasis treneris Zoranas Lukičius.

„Žalgiris“ dabar neturi trenerio. Turi, tačiau visi žinote, kokias problemas jie turi. Problema yra ne treneris. Jie turi kažką pakeisti komandoje. Tačiau ką jie turi keisti, tai ne mano problema“, – atviras buvo Lukičius.

Rusijos ekipos strategas pažymėjo, kad ne visi žalgiriečiai aikštėje atiduoda visas jėgas.

„Žinome, kad Robertas Javtokas nemoka gintis, kai žaidžiant du prieš du kamuolys atmetamas laisvam likusiam krepšininkui. Be to, kai kurie žaidėjai yra nepakankamai agresyvūs ir nesigina“, – sakė Lukičius.

Lawsonas ruošiasi NBA sezonui

Kad ne visi žaidėjai yra pakankamai nusiteikę rungtynėms, pripažino ir Masalskis.

Anot jo, Ty Lawsonas tik šiomis dienomis pradėjo intensyviau treniruotis. Treneris svarsto, kad amerikietis taip ėmė ruoštis NBA sezonui, kuris gali netrukus prasidėti.

„Ten turbūt jam taip neleis tinginiauti“, – pareiškė Masalskis.

Paklaustas, ar jis leidžia amerikiečiui tinginiauti, Masalskis atsakė: „Matome, kad per treniruotes ir patys iš jo visko neišreikalaujame. Lawsonas dirba, bet po paskutinių treniruočių matau, kad gali dirbti dar geriau.“ 

Išsamesnis Masalskio komentaras:Rodyti komentarus
1 2 3  »
2011-10-31 13:14
Tai gi yra treneris - Legendos gelbėtojas Buratinas. Ko dar čia visiems reikia? O daryti keitimus pagal lapuką per rungtynes gali bet kas, net ir koks bomžas nuo konteinerio, kažkada matęs bent 1 krepšinio rungtynes. Arba tas pats Masalskis tinka, jis paklusnus, o Buratinui daugiau nieko ir nereikia. Juk dar praėjusiam sezone vapaliojo, kad pergalių jam nereikia. Tegul apmauna pampersus žaidėjams ir v periot.
Įvertinimas:
-11
(vertina tik prisijungę)
2011-10-31 10:45
na jau pirmadienis, bet žinių nėr...jau aišku, kad vėl pinigai išmėtyti vėjais ant Lawson, Rakovic ir nepaaiškinami faktai su treneriu...
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-10-31 10:31
neziniukas99Oho kaip lietrytines atmatos varo ant Kalniecio,kurio forma istiesu sedus,bet visokie altr ir zirniai,nemegstantis visu Zalgirio zaideju ir sergantis uz lryta,tegul nesitasko seilem,atsigaus tas Kalnietis.O kad Zalgiris zaidzia labai prastai,didziausia atsakomybe Zouros ir Romanovo savo laiku atleidusio Petroviciu,kuris buvo nukreipes komanda i pergaliu kelia.


Kalnas rinktineje kiekvienais metais suzaisdavo zymiai solidziau nei klube :) Kur treneris? sake,kad pirmadieni jau bus aisku viskas :DDD
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-10-30 23:11
Oho kaip lietrytines atmatos varo ant Kalniecio,kurio forma istiesu sedus,bet visokie altr ir zirniai,nemegstantis visu Zalgirio zaideju ir sergantis uz lryta,tegul nesitasko seilem,atsigaus tas Kalnietis.O kad Zalgiris zaidzia labai prastai,didziausia atsakomybe Zouros ir Romanovo savo laiku atleidusio Petroviciu,kuris buvo nukreipes komanda i pergaliu kelia.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-10-30 13:48
Zilvis_1Vakar ziuredamas varzybas irgi pagalvojau, kam zutbut laikyti komandoj toki kaip kalnietis, klimavicius, kai uz ju kaina iseitu aukstesnio meistriskumo zaidejai. Cia klubine komanda, ne rinktine, kad reiketu baisiai verkti del lietuvskumo. Kalnietis tai nuo vasaros sedes ir niekaip neatsigauna, su psichologija negerai jam, konkurencijos neatlaiko.


Gal po vasaros :DD ,nes rinktinėj Kalnietis buvo lyderis :D
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-10-30 13:37
Vakar ziuredamas varzybas irgi pagalvojau, kam zutbut laikyti komandoj toki kaip kalnietis, klimavicius, kai uz ju kaina iseitu aukstesnio meistriskumo zaidejai. Cia klubine komanda, ne rinktine, kad reiketu baisiai verkti del lietuvskumo. Kalnietis tai nuo vasaros sedes ir niekaip neatsigauna, su psichologija negerai jam, konkurencijos neatlaiko.
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2011-10-30 11:15
ALTRReikia komandai atsikaratyti Kalniecio-jis destruktyviai veikia komanda.Delininkaitis taip pat skleidzia neigiamas emocijas.Balastas yra Klimavicius,Milaknis.Lowsonas laukia NBA-tai akivaizdu.Is sirdies zaidzia Weemsas,Colinsas.Kuzminskas,dalinai Jankunas,Javtokas.Kiti tik atbuna laika.Atsigauna Popovicius po truputi.Reikia reformuoti pacia komanda,ja po truputi AUKSTINTI,GREITINTI ir JAUNINTI.


butent, vietiniu zaideju atleidimai prisidetu prie zaideju motyvavimo zaisti, nes dabar kiti nori tik algas pasimti, kuriu net nera verti. Kas taip giriat savus zaidejus, ar bent sugebetumet ivardinti bent viena lietuvi, kuris per paskutinius metus pagerino savo zaidima? vos vienas Kuzminskas kazka daugiau parodo laikas nuo laiko savo zaidime, o kiti nesistengia nei del saves, nei del komandos.. O si sezona jau isvis pasieke absurdo virsune
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2011-10-30 10:24
Reikia komandai atsikaratyti Kalniecio-jis destruktyviai veikia komanda.Delininkaitis taip pat skleidzia neigiamas emocijas.Balastas yra Klimavicius,Milaknis.Lowsonas laukia NBA-tai akivaizdu.Is sirdies zaidzia Weemsas,Colinsas.Kuzminskas,dalinai Jankunas,Javtokas.Kiti tik atbuna laika.Atsigauna Popovicius po truputi.Reikia reformuoti pacia komanda,ja po truputi AUKSTINTI,GREITINTI ir JAUNINTI.
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2011-10-30 03:09
nu pagaliau chlamidijos parode savo tikraja jega
Įvertinimas:
-4
(vertina tik prisijungę)
2011-10-29 23:50
va kas buna kai turi komandoje negru tai jie tyngi irm lietuviu jie nemoka...
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-10-29 23:22
Vardenis_Laurius3Sitas debilas geriau neverktu kad laukia trenerio o pats megintu treniruot komanda. Apgailetinas zmogelisUzuot cia visus apgailetinais vadines gal pats patreniruok. Masalskio pareigos net ne trenerio, jis to darbo beveik nedirbes, ka jis gali padaryti. Ne jo kalte, kad psichopatas bosas daro su komanda ka nori.


Masalskis treneriu nedirbes? taigi jis pries savaite gyresi ,kad treniriauja 24 metus ir jam sitas darbas nesvetimas.
Įvertinimas:
-2
(vertina tik prisijungę)
2011-10-29 23:19
o tai kas toks Masalskis,atstovas spaudai?

Masalski ,gi tu treneris dabar .Susidedamas su buratinu zinojai kad taip bus ir baik dabar verkt kaip boba.
Įvertinimas:
-2
(vertina tik prisijungę)
2011-10-29 22:03
Laurius3Sitas debilas geriau neverktu kad laukia trenerio o pats megintu treniruot komanda. Apgailetinas zmogelis


Uzuot cia visus apgailetinais vadines gal pats patreniruok. Masalskio pareigos net ne trenerio, jis to darbo beveik nedirbes, ka jis gali padaryti. Ne jo kalte, kad psichopatas bosas daro su komanda ka nori.
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2011-10-29 21:53
Sitas debilas geriau neverktu kad laukia trenerio o pats megintu treniruot komanda. Apgailetinas zmogelis
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-10-29 21:34
Zakenasjo, Romanovas - vyr. Treneris visam amziui.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
nuotrauku nevok is mano albumo!!! :D o kas del trenerio, tai faktas, kol romka maitins zalgiri, tol jis viska ir reguliuos, jau zmogui iskiepyta, kad jei pavyko uzsikalt babkiu, jis visu galu meistras:)) o b*bi :)
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-10-29 21:29
hmz
:DDD Smoriginas zalgirio treneris :DDDDDDDDD
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-10-29 21:28
Joks sveiko proto treneris nenores zaisti komandoje , kurioje netures laisves treniruoti komandos.
Įvertinimas:
-2
(vertina tik prisijungę)
2011-10-29 21:08
Ravanelli
Weems'ą,tai tikrai galima pagyrt. Gal kartais nepasiseka,bet tikrai dirba nuoširdžiai vyriokas! Marko irgi matos,kad stengiasi. Tik jam reik duot daugiau laiko.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-10-29 21:02
"Mano žaidimui naujo trenerio laukimas neturi jokios įtakos. Man nesvarbu, kas treniruoja komandą. Net jei nėra trenerio, turime žaisti dėl sirgalių. Nesvarbu, kad treniruoja komandą, mes turime žaisti krepšinį", - kalbėjo S.Weems.


Geriausi zodziai is vienintelio profesonalaus krepsininko siuo metu Zalgiryje. Gal kai Sabonis prades savo darbus, baigsis tos metu metus trunkancios sudmalystes liezuviais Lietuvos krepsinyje, visos "expertu" prognozes, visi tie zaideju nuteikinejimai, kad jien uostabiausi, kaip buvo Zalgirio atveju, arba kaip buvo su rinktine, kai vos pora svarbiu zaideju iskrito ir visi male liezuviais, kad ju pralaimejimus galima pateisinti, nors cempionatas dar neprasidejo..
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-10-29 20:39
V.Šapranauskas

Vladimiro paklausė, kas bus naujasis

"Žalgirio" treneris? V.Romanovas nė

nemirktėlėjęs atsakė: "Visada buvau ir būsiu

aš".

Isijunkit tv3 ir paziurekit gal dar ka pasisakis.:) matos sunervino ji kai sapras pasake,kad siandien zalgiri pazemino
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2 3  »

Komentuoti
Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas