Linas Lekavičius pasiekė šio sezono rezultatyvumo rekordą NCAA pirmenybėse, o jo American universitetas šventė pergalę pirmajame atkrintamųjų varžybų etape. „Patriot League“ konferencijos ketvirtfinalyje „American Eagles“ 75:62 (41:34, 34:28) įveikė „Lafayette Leopards“ ir iškopė į pusfinalį.

Įspūdingai pasirodė du American universiteto lietuviai. L.Lekavičius per 25 minutes pelnė 18 taškų (5/6 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 5/8 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir kartą prasižengė.

Ne ką menkesnis Pauliaus Joneliūno indėlis. Vidurio puolėjas per 16 minučių suspėjo surinkti 10 taškų (5/5 dvitaškių). Be to, jis atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 ir prarado 2 kamuolius, blokavo metimą bei 2 sykius prasižengė.

Trečias šiam universitetui atstovaujantis lietuvis Arvydas Eitutavičius per 14 minučių surinko 4 taškus (1/1 dvitaškio, 0/2 tritaškių, 2/2 baudų). Be to, jis atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, po kartą suklydo ir prasižengė.

American universitetas šiose rungtynėse krepšį atakavo 58,3 proc taiklumu – tai geriausias komandos rezultatas šį sezoną. Konferencijos pusfinalyje American kausis su „Bucknell-Army“. Rungtynės vyks sekmadienį (03.05).

Nesėkmingai rungtynės susiklostė William & Mary universitetui. Jis 59:62 (27:32, 32:30) nusileido Virginia Commonwealth universiteto krepšininkams ir pasitraukė iš kovos dėl CAA konferencijos titulo.

Laimonas Kisielius aikštėje praleido 26 minutes ir į nugalėtojų krepšį įmetė 4 taškus (2/4 dvitaškių, 0/1 tritaškio). Jis atkovojo 4 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau net 5 kartus suklydo.

Varžovų pranašumą turėjo pripažinti ir „Citadel Bulldogs“ universiteto komanda. Ji 73:79 (40:33, 33:46) nusileido Davison universitetui ir iš kovos dėl „Southern Conference“ čempionų titulo pasitraukė ketvirtfinalyje. Prieš tai Citadel universitetas peržengė aštuntfinalio barjerą.

Aikštėje 8 minutes praleidęs Vytautas Valiulis į nugalėtojų krepšį įmetė 2 taškus (1/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio). Be to, jis atkovojo kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus prasižengė.

kai lekas su joneliunu pavare... nu shakes... :) sveikinimai vyrai! tikrai neblogai!