Krasnodaro „Lokomitiv“ (1-3) komandai pavyko iškovoti pirmąją pergalę VTB Vieningosios lygos B grupės varžybose. Božidaro Maljkovičiaus auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 72:63 (19:17, 19:9, 15:22, 19:15) pranoko Nymburko ČEZ (0-3) ekipą.

Didžiąją mačo dalį priekyje buvo rusai, tačiau ketvirtojo kėlinio pabaigoje po Vladislavo Sokolovskio tritaškio skirtumas sumenko iki 2 taškų (63:65). Visgi po minutės pertraukėlės „Lokomotiv“ ekipa ėmė geriau gintis ir per likusias tris minutes čekams nepavyko pelnyti nė taško.

„Lokomotiv“: Kelvinas Riversas 16, Maksimas Šeleketo (8 atk. kam.) ir Ali Traore po 10.

ČEZ: Chesteris Simmonsas 15, Ladislavas Sokolovskis ir Pavelas Pumpra po 9.

2011-10-30 20:37
Simmons pastovus CEZ lyderis, reiks imti i Eurocup menedzeri:)