„Sausa“ keturių minučių atkarpa Ramūno Butauto treniruojamai Rygos VEF (1-2) komandai kainavo pergalę. Latvijos klubas namie 85:99 (24:25, 16:23, 24:19, 21:32) pralaimėjo Kazanės „Uniks“ (3-1) ekipai.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui rezultatas buvo lygus (74:74), tačiau daugiau nei keturias minutes rezultatyvios atakos suregzti nesugebėję VEF krepšininkai varžovus paleido į priekį 86:74.

VEF komandos marškinėlius vilkintis Antanas Kavaliauskas per 16 minučių pelnė 8 taškus (4/5 dvitaškių), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„Uniks“: Terrellas Lyday 24, Michaelas Wilkinsonas 16, Henry Domercantas 15, Vladimiras Veremeenko 14, Kelly McCarty 13, Nathanas Jawai 12 (7 atk. kam.).

VEF: Courtney Simsas 24 (11 atk. kam.), Kristapas Janičenokas ir Dairis Bertanis po 15, Kasparas Beržinis 11.

Atrinkti (0) Visi (6)
Eina nx tie ruseliai su savo lyga tikiuosi rytas maus is ten
2011-10-30
-1
Ravanelli
Vat tau ir CCCP lyga. Apgailėtinas teisėjavimas ir nuolatinis ruskių komandų tempimas lemiamais momentais. Koks tikslas čia dalyvaut,kai tokie bajeriai darosi ir niekam nepasiskūsi!