Vakar išaiškėjo visi LSKL Vaikinų pirmos grupės pusfinalio dalyviai. Paskutiniai į stipriausiųjų ketvertuką vakar prasibrovė Mykolo Romerio ir Lietuvos žemės ūkio universitetų atstovai.

Teisininkai palaužė klaipėdiečius

Vilniuje Mykolo Romerio universitetas (MRU) 89:85 palaužė Klaipėdos universitetą (KU). Varžybų pradžioje MRU geriau atakuodami ir kovodami po krepšiais įgijo 7 taškų persvarą. KU taškus rinko daugiausia baudų metimais. Šeimininkų persvara augo ir trečiame kėlinyje pasiekė net 17 taškų. Tada KU komanda nuo pat ketvirto kėlinio pradžios ėmė spausti vilniečius po visą aikštelę ir šis sprendimas pasiteisino – MRU ėmė klysti ir po klaipėdiečių tritaškio komandas teskyrė vos vienas taškas. Vis tik būsimeji teisininkai susikaupė ir geriau sužaidė pačią varžybų pabaigą. Keturių taškų persvarą dėjimu iš viršaus įtvirtino Gintaras Leonavičius.

MRU ekipa seriją  iki dviejų pergalių laimėjo 2:1 ir pateko į pusfinalį, kur jų jau laukia reguliariojo sezono nugalėtojai Kauno technologijos universiteto krepšininkai.

Rezultatyviausiai žaidė: MRU – Renaldas Seibutis (22 taškai) ir Mindaugas Badaras (20 taškų); KU – Vaidotas Pridotkas (36 taškai) ir Mantas Ruikis (33 taškai).

Šiaulių studentus eliminavo LŽŪU

Šiaulių universitetas (ŠU) namuose 72:85 neatsilaikė prieš Lietuvos žemės ūkio universitetą (LŽŪU). Po dviejų kėlinių Šiaulių studentai dar turėjo septynių taškų persvarą, tačiau antroje varžybų dalyje sąlygas aikštelėje diktavo svečiai. LŽŪU rinktinė nugalėjo praeito sezono finalo dalyvius ir laimėję seriją  2:1 pateko į pusfinalį, kur susitiks su čempionų titulą ginančiais Vytauto Didžiojo universiteto krepšininkais.

Rezultatyviausiai žaidė: ŠU – Povilas Stasiulionis (23 taškai) ir Modestas Šidlauskas (17 taškų); LŽŪU – Marius Vansavičius (22 taškai) ir Tomas Rekstys (19 taškų).

Pirmosios pusfinalio varžybos įvyks balandžio 13 dieną, trečiadienį Kaune: KTU Chemijos fak. sporto salėje Radvilėnų pl. 19., 18.30 val. ir VDU Sporto centre, Draugystės g. 19., 18.30 val. Susitinka KTU-MRU ir VDU-LŽŪU. Žaidžiama iki dviejų pergalių.

Antros grupės finale pirmauja KTU-2

Kauno technologijos universiteto antroji ekipa (KTU-2) 67:72 palaužė favorite laikytą Kauno kolegijos komandą (KK). Po pirmojo kėlinio namie žaidę KK krepšininkai įgijo aštuonių taškų persvarą, tačiau KTU komanda nesutriko ir ėmėsi nuosekliai tirpdyti priešininkų pranašumą.

Po trijų kėlinių trimis taškais dar pirmavo šeimininkai, tačiau svečiai puikiai sužaidė paskutinį ketvirtį laimėdami jį 20:12. KTU-2 serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė 1:0.

Rezultatyviausiai žaidė: KTU/2 – Alvydas Grikpėdis (25 taškai) ir Vytautas Petrauskas (16 taškų); KK– Mindaugas Brazys (22 taškai) ir Eitvydas Juškevičius (13 taškų).

Antrosios finalo varžybos bus žaidžiamos sekmadienį, balandžio 17 dieną, 13 val., KTU Chemijos fak. sporto salėje Radvilėnų pl. 19.

KTU merginų komanda pirmoji pateko į finalą

Merginų grupėje jau išaiškėjo viena finalo dalyvė – KTU komanda. Ketvirtoje vietoje buvusios kaunietės palyginti nesunkiai susitvarkė su reguliariojo sezono nugalėtojomis Vilniaus universiteto krepšininkėmis. Praeitą savaitę išvykoje VU studentės savo aikštėje buvo nugalėtos 14 taškų persvara, o vakar Kaune pralaimėjo 12 taškų skirtumu – 58:46.

Vakar dienos varžybose KTU komandosje rezultatyviausiai žaidė Jurga Budrytė, pelniusi 16 taškų, VU ekpoje išsiskyrė Eglė Trimailovaitė – 10 taškų.

Kitoje pusfinalio poroje rezultatas lygus – 1:1. Vakar Šiauliuose vietos studenčių komanda 77:74 atsirevanšavo Vilniaus pedagoginio universiteto (VPU) studentėms už pralaimėjimą sostinėje. ŠU ekipoje fantastiškai žaidė Ugnė Motuzaitė, pelniusi net 44 taškus ir pataikiusi 5 tritaškius. VPU komandoje išsiskyrė Sandra Baliutavičiūtė – 29 taškai.

Penktąją vietą Merginų grupėje vakar iškovojo VDU studentės namie net 29 taškų persvara 82:53 sutriuškinusios MRU atstoves.

2005-04-11 20:11