Trečiąją pergalę Italijos pirmenybėse iškovojo nugalėtojos titulą ginanti Sienos „Montepaschi“ ekipa. Simone'o Pianigiani auklėtiniai išvykoje 70:67 (22:17, 17:15, 13:20, 18:15) nugalėjo Bjelos „Angelico“ krepšininkus.

Iki susitikimo pabaigos likus žaisti pustrečios minutės „Angelico“ ekipa buvo įgijusi 5 taškų pranašumą (59:54), tačiau tuomet 7 taškus paeiliui pelnė Bo McCalebbas, dar šešis pridėjo Nikolaos Zisis ir Shaunas Stonerookas, o Sienos ekipos deficitas virto pergalinga 8 taškų persvara (67:59).

Rimantas Kaukėnas nugalėtojams per 24 minutes pelnė 10 taškų (1/4 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, po 2 sykius suklydo ir prasižengė bei surinko 9 naudingumo balus.

Kšyštofas Lavrinovičius per 22 minutes pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 4 pražangas, tačiau 3 sykius suklydo, 2 kartus prasižengė ir surinko 3 naudingumo balus.

„Angelico“: Aubrey Colemanas 27, Tadija Dragicevičius 16 (7 atk. kam.), Jacobas Pullenas 12.

„Montepaschi“: Bo McCalebbas 19, Rimantas Kaukėnas 10, Nikolaos Zisis 10 ... Kšyštofas Lavrinovičius 2.

Gailius nugalėtojams per 13 minučių pelnė 4 taškus (0/1 dvitaškio, 1/2 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, 4 sykius prasižengė ir surinko -1 naudingumo balą.

Pralaimėjusiems Saulius Kuzminskas per 18 minučių pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškių), atkovojo 4 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas, tačiau 1 sykį suklydo, 5 kartus prasižengė ir surinko 2 naudingumo balus.

„Canadian Solar“: Jaredas Homanas 18 (12 atk. kam.), Petteris Koponenas 18 (8 atk. kam.), Chrisas Douglas-Robertsas 15, Viktoras Sanikidze 11 (9 atk. kam.) ... Deividas Gailius 4.

„Vanoli“: Vonas Waferis 31, Marko Miličius 13, Jonathanas Tabu 10 (7 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (5)
o Sienos ekipos DEFICITAS virto PERGALINGA 8 taškų persvara. nu tai jo duoda bn
2011-11-01
Sunkią pergalę iškovojo Bolonijos „Canadian Solar“ ekipa su Deivydu Gailiumi. Ji namie 80:78 (19:13, 22:17, 20:16, 19:32) palaužė Kremonos „Vanoli“ komandos pranašumą. Pergalingą tritaškį „Virtus“ klubui pelnė Terrellas McIntyre'as.

kur cia virtus? nu buvo virtus, bet prie ko cia tai?