VKL savaitės dvikovų santrauka

2011-11-01 07:58
Vilūnė Martišauskaitė, Simas Miškinis
VILNIAUS KREPŠINIO LYGA prasidėjus krepšinio sezonui kviečia Jus dar artimiau susipažinti su lygos įvykiais. Mūsų puslapyje galite ne tik rasti kiekvienų įvykusių rungtynių aprašymus bei komentarus, tačiau ir savaitines apžvalgas. Jos skirtos tiems, kam pateikiamas informacijos srautas nagrinėjant kiekvieną dvikovą yra pernelyg didelis.
ELITO  GRUPĖ
Spalio 19 d. rungtynėmis tarp „Time Team - Šviesos“ ir „Focus Pica - Sport Fairies BC“ komandų prasidėjo Vilniaus Krepšinio ELITO lyga. Pradžia žadėjo įdomią kovą, tačiau įpusėjus antram kėliniui namų komanda sugebėjo padidinti persvarą iki 13 tšk., o svečiai iki rungtynių pabaigos taip iki galo šio deficito ir nesumažino - 87:76. Kitoje akistatoje „BC Žaibas“ namuose priėmė „Sadolin“ vyrukus. Šeimininkai pirmajame kėlinyje sunkiai įveikinėjo priešininkų gynybą, todėl jau po šio ketvirčio turėjo 6 tšk. deficitą. Savo lyderio Ž. Gurevičiaus vedini „BC Žaibas“ trečiajame kėlinyje dar buvo priartėję prie varžovų, tačiau komandos draugų pagalbos trūkumas taip ir neleido grėsmingai pasipriešinti „Sadolin“ kurie šventė pergalę 67:75. Praeitų metų čempionai „Stamperija“ pirmose sezono varžybose susitiko su „Tegra“. Tarpsezoniu abi komandos pasikeitė neatpažįstamai – "Tegra" sustiprėjo, o vis dar esami čempionai deja, nemenkai nukraujavo. Jau pirmomis minutėmis „Tegra“ greitomis ir taikliomis atakomis varė priešininkus į neviltį. Puikus komandinis šeimininkų žaidimas nukarūnavo „Stamperiją“ 99:75. Ambicingus planus kurianti „Pirtyje.lt“ pas „Švyturio“ vyrus atvyko trečiąja sudėtimi, todėl tikėtis pergalės prieš galingai atrodančią debiutantę buvo tikrai sunku. Šeimininkų puolimas buvo įvairesnis ir staigesnis, gynyba kibesnė ir tai jau pirmame kėlinyje leido įgyti 8 tšk. persvarą. Likusiuose ketvirčiuose skirtumas tik didėjo ir svečiai nesugebėjo rimčiau pasipriešinti - „Švyturys“šventė pergalę 82:51. Kad ir kaip nesisekė „Pirtyje.lt“, tačiau jų žaidėjas D. Palšis sugebėjo net 4 kartus nugesinti varžovų metimus ir taip pasiekti savo asmeninį blokuotų metimų rekordą. Sezono dar vis nepradėjo tik „Kelionės.lt-Lemona“ ir „SK Nemenčinė“.
  Nesulaikomas "Fokus Pica - Sport Fairies BC" gretose buvo D. Aukštuolis
B  Lyga
A pogrupis: Laimėjimo skonio vis dar nepavyko patirti „Vilniaus kolegijos“ ir „BC Versus“ komandoms, kurios pralaimėjo pirmąsias pergales išplėšusioms „BC Pilaitė“ ir „Čiančia“ ekipoms. Į turnyrinės lentelės lyderio poziciją pakilo antrąją pergalę iš tiek pat galimų iškovojusi „VALSVA“, nugalėjusi ir su viena pergale palikusi „BC Fenix“ kolektyvą. Kartą laimėjusi išlieka ir „Stiklopaslaptis.lt“, po įtemptos kovos nusileidusi pirmąją pergalę išplėšusiems „ŠMKM’83 – EASTING EXPRESS“.

B pogrupis: Taip ir neiškovoję pergalės dar liko „BC Šalčininkai“ bei „Vieta Jūsų reklamai“, kurie šią savaitę turėjo pripažinti pirmuosius taškus laimėjusių „BC DRAUGAI – VKM ALUMNI“ ir „SK Skurdas“ pranašumą. Tuo tarpu „Normaliok“ tapo viena iš lyderių savo pogrupyje, šį kartą įveikę „VSC – Medžio centrą“. Grupės rungtynes tarp „SK Skurdo“ ir „Vieta Jūsų reklamai“ būtų galima drąsiai pavadinti rezultatyviausia šio sezono dvikova, o E. Simonavičiaus (SK Skurdas) (+48 naud.) ir A. Pūkio (Vieta Jūsų Reklamai) (+58 naud.) akistatą - sezono mini mūšiu.

"Stiklopaslaptis.lt" nesugebėjo pralaužti geležinės "ŠMKM'83" gynybos
C pogrupis: Net dvi ypač įtemptos kovos buvo varžybose, kuriose fortūna nusišypsojo „SK Meškų“ ir „Merkurijaus Borga - TRIOBET“ komandoms. Jos nugalėjo be pergalių vis dar liekančią „Bukrą“ ir su praeitą savaitę iškovotu laimėjimu žengiančius „Kažkur matytus“. Abiems sėkmės palytėtoms komandos teko susidurti ir tarpusavyje. Deja, labai įdomios kovos nebuvo ir „Merkurijus Borga - TRIOBET“ laimėjo ganėtinai lengvai. Taip pat be lemiamų metimų paskutinėmis sekundėmis pergales „pasiėmė“ ir „Kreditas“ ir „SPA“ atitinkamai nugalėję „Champion“ ir „Hansa teleradijo kompaniją“. Vienvaldžiais lyderiais tapo jau minėta "Merkurijus Borga - TRIOBET", čempionatą pradėjusi puikia sportine forma.

C Lyga - Diremta taurė
A pogrupis: Šiame pogrupyje buvo sužaistos dvejos nelabai rezultatyvios rungtynės. „Western Union Transfers“ namuose sugebėję pelnyti tik 28 taškus patyrė antrąjį pralaimėjimą, o „ciuziniucentras.lt“ iškovojo pirmąją pergalę. Tuo tarpu puikiai startavusi „Akcija - KREPŠINIS“ po dviejų sužaistų varžybų turi tiek pat laimėjimų. Jų šios savaitės varžovai - „NK Gaugija“ dar nepatyrė pergalės skonio.
B pogrupis: Pirmąsias savo rungtynes VILNIAUS KREPŠINIO LYGOJE sužaidusi „BC Biovela Group“ privertė pirmąjį pralaimėjimą patirti „JAMAM“ komandą, prieš tai kiek netikėtai nugalėjusią "BC LA Bomba". Tokia pat dalia teko ir „www.vilniauskrepsinis.eu“ bei „Gervėčių krašto“, komandas, kurios buvo silpnesnės atitinkamai prieš „JURIDICON“ ir „BC La Bomba“.
C pogrupis: Šiame pogrupyje vyrauja trivaldystė – prie dvi pergales turinčios „United Sharks“ prisijungė ir „Vilniaus VPP“ bei „Socialinių mokslų kolegija“, o nugalėti buvo nei vienos pergalės neturintys „Charazay“ ir „ŠMKA Myls“. Be pergalių liko ir „Elektrėnų SC“, kurie turėjo pripažinti pirmąją pergalę šventusios „SKM“ pranašumą. Silpnas elektrėniškių startas kol kas yra vienas didesnių pogrupio netikėtumų.
  "BC Draugai - VKM Alumni" namuose dar nelaimėjo
D pogrupis: Šiame pogrupyje buvo sužaistos tik vienos rungtynės, kur į turnyrinės lentelės viršų pakilusios „Ginio pajėgos“ nugalėjo „SKM - 1994“. Neįtikėtinu spurtu antrajame kėlinyje vieni pogrupio lyderių nokautavo šeimininkus „SKM -1994“, kurie jau po pirmosios varžybų dalies turėjo 20 taškų deficitą (28:58). Namų komanda taip ir nesugebėjo grąžinti žaidimo į savas vagas ir pralošė net 60:91.
E pogrupis: „Lyderiai“, nepavesdami savo komandos pavadinimo, laimėjo antrąją iš dviejų rungtynių šį kartą įveikę nei karto nelaimėjusius „BC Idėja“ krepšininkus. Tuo tarpu pergalę šventę „Taurus“ turnyrinėje lentelėje pasivijo savo šios savaitės varžovus – „IN CORPORE“. Puikus "Lyderių" startas tapo malonia staigmena komandos sirgaliams, o jį pratęsti bus galima jau artimiausioje dvikovoje prieš "IN CORPORE".
F pogrupis: Pertraukėlių metu garsiai skambanti muzika ir žiūrovų akis linksminančios šokėjos – ar to galima tikėtis mėgėjų lygoje? „Hansa Teleradijo kompanija - 2“ būtent taip savo aikštelėje priima varžovus. Šįkart jais buvo „SKM - 95“, kuriems pertraukėlių metu rūpėjo ne akį traukiantys vaizdai, o kaip pirmą kartą VKL varžybose įkąsti varžovams. Deja, nei vienose iš dviejų sužaistų mačų intrigos nebuvo, o „BC Salininkai“ ir „Hansa Teleradijo kompanija - 2“ be pasigailėjimo sutraiškė „KK Splainą“ ir jaunuosius „SKM - 95“ krepšininkus.

Primename, jog tiems, kas nori panagrinėti rungtynių eigą smulkiau, VILNIAUS KREPŠINIO LYGA suteikia galimybę ne tik stebėti rezultatą ONLINE iš bet kurios salės gyvai vykstant rungtynėms, tačiau ir skaityti kiekvienų rungtynių atskirus aprašymus. Tai - unikali VKL dovana Jums, kurios nepasiūlys nė viena kita miesto krepšinio lyga. Ačiū, jog esate kartu !