Tarp Shaquille'o O'Nealo ir Kobe Bryanto juoda katė perbėgo 2003-2004 m. sezone
Tarp Shaquille'o O'Nealo ir Kobe Bryanto juoda katė perbėgo 2003-2004 m. sezone
Nuotr. AP-Scanpix
Vos baigęs profesionalaus krepšininko karjerą Shaquille'as O'Nealas vėl priminė apie save. Šį kartą – išleisdamas biografinę knygą. Joje 39 metų 216 cm ūgio milžinas atskleidžia daug įdomių dalykų, apie kuriuos anksčiau nebuvo viešai kalbėjęs.

Nemažai dėmesio knygoje yra skiriama Kobe Bryantui, su kuriuo O'Nealas kartu Los Andželo „Lakers“ komandoje rungtyniavo aštuonerius metus.

„Kuomet atvykau į „Lakers“, Kobe buvo naujokas. Kartą sėdėjome autobuse ir jis man tarė: Aš būsiu rezultatyviausias visų laikų komandos žaidėjas, laimėsiu 5 ar 6 čempionų žiedus. Aš būsiu NBA kaip Willas Smithas“, – mintimis knygoje dalijosi Shaqas.

„Gerai, tebūnie“, – anuomet dar jaunam 18-mečiui Bryantui atkirto ketveriais metais vyresnis aukštaūgis.

Shaqas atskleidė, kada subyrėjo jo ir Bryanto bendravimas. Bene didžiausią rūstybę Kobe užsitraukė prieš 2003-2004 metų sezoną. Tuomet „Lakers“ įsigijo Karlą Malone'ą ir Gary Paytoną.

Visi tikėjosi, kad tokią galingą sudėti surinkusi komanda be problemų iškovos NBA čempionų žiedus.

„Aš buvau ant ribos, nes dar nebuvau pasirašęs naujos sutarties. Kobe buvo ant ribos, nes galėjo sėsti į kalėjimą (Bryantas tuo metu buvo kaltinamas išprievartavimu, – vert. past.). Todėl išsiliedavome vienas ant kito per spaudą. Prieš sezoną mus pasikvietė treneris Philas Jacksonas ir griežtai pasakė, kad daugiau žiniasklaidoje vienas kito nebebadytume, nes būsime nubausti.

Visgi Bryantas vos po pokalbio su treneriu nubėgo pas žurnalistą ir pradėjo drabstyti mane purvais. Teigė, kad aš simuliuoju traumą, kad ji nėra tokia rimta. Kad man svarbu tik pinigai iš šlovė, – rašo Shaqas. – Vos prieš keletą valandų mes buvome susitarę su treneriu, o jis jau spėjo sulaužyti pažadą. Tuo metu komandos draugams leidau suprasti, kad aš jį nužudysiu“.

Po kiek laiko susitikę akis į akį, krepšininkai apsikeitė karštomis frazėmis. Anot Shaqo, Bryantas ant jo labiausiai pyko dėl to, kad vidurio puolėjas viešai nepalaikė gynėjo dėl jo bylos.

„Tu man visuomet kartodavai, kad esi mano vyresnysis brolis. Maniau, kad mes palaikysime vienas kitą, maniau, kad tu būsi mano draugas“, – anot Shaqo, taip tada kalbėjo Bryantas.

O'Nealas rašo, kad tada į pokalbį įsiterpė „Lakers“ veteranas Brianas Shaw, pareiškęs, kad Bryantas visada buvo komandos atsiskyrėlis.

„Kobe, kodėl tu taip? Mes kvietėme tave vakarieniauti – tu neatvykai. Shaqas pakvietė tave į savo vestuves – tavęs ten nebuvo. O kuomet tu pats vedei, nepakvietei nė vieno iš mūsų. Dabar tu esi tos problemos centre ir tikiesi paramos. Mes tavęs net nepažįstame“, – griežtą poziciją išsakė Shaw.

Kuomet viskas nurimo, O'Nealas Bryantui pakartojo: „Jeigu dar kartą pasakosi kažką panašaus, ką kalbėjai žurnalistui apie mane, aš nužudysiu tave“.

Kobe tada tik gūžtelėjo pečiais ir sumurmėjo „Koks skirtumas“.
Rodyti komentarus
1 2 3  »
Kobe be abejo didis krepsinio talentas.Taciau jis man visada atrode keistas,nesveikas kazkoks.
2011-11-02
-3
Atsakyti
PerFexkieshaz24PerFexto triedalaipasakyk nors viena komanda kuria vienas zaidejas atvede ant cempionu pakylos.Nowitzkis? Tokios pagalbos, kokios turėjo Kobe, jisai tikrai neturėjo. Senas Kiddas <<<<< Pau Gasolis, Terry <<<<< Shaq.Nori pasakyt kad Nowitzkis siais metais pats vienas laimejo cempionu ziedus? Nu tik nenusisnek, palaikau Nowitzki, bet jau cia tai stipriai nusisnekejai, gal finalu neziurejai ? Taip jis yra komandos lyderis ir be jo to gal ir nebutu buve, bet esme, kad be komandos draugu indelio nieko nebutu ir buve.Aiškink iš naujo.. Nowitzkis totalus komandos lyderis, tačiau jisai supranta, kad vienas nelaimės. Todėl pasuojasi, daro viską ką reikia. Kai Butleris iškrito, kas dar gali prilykti Nowitzkiui? Terry? Ir kas dar? Čia man vienas aiškino, Stajakovičius galėjo, bet jį net Raptors prametė, o čia tiko NBA čempionams.Taip, žiūrėjau. Žiūrėjau, kaip prieš Thunders pelnė 48 taškus, žiūrėjau paskutines finalo serijos rungtynes ir žiūrėjau kai jisai sirgdamas žaidė.Tday, Shaq nėra geresnis už Chandleri? Patikėčiau, kad už Kobe naudingesnis..


Dar paminėjau, kad netiesiogine prasme. Nu nebūtum degradas, jei suprastum..
2011-11-02
-1
Atsakyti
to perfex
tu duodi tau aiskinama viena o tu skaitai kita... tas pats kas tau rodyciau akmeny ir sakyciau kad akmuo o tu tvirtintum kad cia bulve
2011-11-02
Atsakyti
XeonTjgi prikolina sakas ka jus jo nepazystat ? :DD


Skaitei straipsni? Tą, kad sakė, kad nori nužudyti, žinoma pajuokavo.
2011-11-02
+1
Atsakyti
kieshaz24PerFexto triedalaipasakyk nors viena komanda kuria vienas zaidejas atvede ant cempionu pakylos.Nowitzkis? Tokios pagalbos, kokios turėjo Kobe, jisai tikrai neturėjo. Senas Kiddas <<<<< Pau Gasolis, Terry <<<<< Shaq.Nori pasakyt kad Nowitzkis siais metais pats vienas laimejo cempionu ziedus? Nu tik nenusisnek, palaikau Nowitzki, bet jau cia tai stipriai nusisnekejai, gal finalu neziurejai ? Taip jis yra komandos lyderis ir be jo to gal ir nebutu buve, bet esme, kad be komandos draugu indelio nieko nebutu ir buve.


Aiškink iš naujo.. Nowitzkis totalus komandos lyderis, tačiau jisai supranta, kad vienas nelaimės. Todėl pasuojasi, daro viską ką reikia. Kai Butleris iškrito, kas dar gali prilykti Nowitzkiui? Terry? Ir kas dar? Čia man vienas aiškino, Stajakovičius galėjo, bet jį net Raptors prametė, o čia tiko NBA čempionams.

Taip, žiūrėjau. Žiūrėjau, kaip prieš Thunders pelnė 48 taškus, žiūrėjau paskutines finalo serijos rungtynes ir žiūrėjau kai jisai sirgdamas žaidė.

Tday, Shaq nėra geresnis už Chandleri? Patikėčiau, kad už Kobe naudingesnis..
2011-11-02
-1
Atsakyti
Tjgi prikolina sakas ka jus jo nepazystat ? :DD
2011-11-01
Atsakyti
PerFexto triedalaipasakyk nors viena komanda kuria vienas zaidejas atvede ant cempionu pakylos.Nowitzkis? Tokios pagalbos, kokios turėjo Kobe, jisai tikrai neturėjo. Senas Kiddas <<<<< Pau Gasolis, Terry <<<<< Shaq.


Kad Nowitzkio pataikymas dėl ligos ir geros heat ginybos krito iki 41,6 nuo 50+ prieš tai PO serijose. Dalasas su prastesne sudėtim laimėjo, nes buvo užsivedę, o užsivedimas buvo visos komandos. Pasakysiu tiesiog taip - užsivedęs Chandleris geriau negu atsipūtęs Shaq'as. Ne, čia netiesioginė prasmė, tiesiog duodu kaip pavizdį.
2011-11-01
+1
Atsakyti
PerFexto triedalaipasakyk nors viena komanda kuria vienas zaidejas atvede ant cempionu pakylos.Nowitzkis? Tokios pagalbos, kokios turėjo Kobe, jisai tikrai neturėjo. Senas Kiddas <<<<< Pau Gasolis, Terry <<<<< Shaq.


Nori pasakyt kad Nowitzkis siais metais pats vienas laimejo cempionu ziedus? Nu tik nenusisnek, palaikau Nowitzki, bet jau cia tai stipriai nusisnekejai, gal finalu neziurejai ? Taip jis yra komandos lyderis ir be jo to gal ir nebutu buve, bet esme, kad be komandos draugu indelio nieko nebutu ir buve.
2011-11-01
Atsakyti
H_A
Uzaukit blet, butu jis ka nors prievartaves, tai butu ir irode, kad priesinosi ar panasiai, o jeigu neirode tai tegu ir lieka asmeninis reikalas. Mesle iki kaklo tai dar ir ka nors kita nusitempt paskui reikia, kad geriau pasijust ;) Savais apgailetinais gyvenimais rupinkites, o ne ka pries 10 metu padare zmogus, kuris net nezino kad jus egzistuojat.
2011-11-01
-1
Atsakyti
Martis
Ka jus cia dabar sapaliojat apie Kobe, prie ko cia dabar tas Dalasas, Dalasa istempe Dirkas Lakersus istempe Kobe, zaideju gyvenimas uz aiksteles ribu nera jusu suknistas reikalas, megaukites ju zaidimu aiksteleje ir nesigilinkit. Kam cia kazkokia izdivalkes dabr daryti, gincytis, lyginti zaidejas ar kitaip malti suda ???
2011-11-01
+1
Atsakyti
to perfexuztat nowickis turejo visa komanda kuri turi kiekvienoj pozicijoje stirpiu zaideju chandler marion terry kidd barea tas pats stojakovicius isaudavo tritaskiu isejes


Tai, kad Stojakovičius netiko blogiausiai NBA komandai(vienai blogiausių), tai tiko NBA čempionams? Dallaso stiprybė yra komanda. Nowitzkis buvo totalus lyderis, tačiau suprato, kad vienas nelaimės.
2011-11-01
-2
Atsakyti
to perfex
uztat nowickis turejo visa komanda kuri turi kiekvienoj pozicijoje stirpiu zaideju chandler marion terry kidd barea tas pats stojakovicius isaudavo tritaskiu isejes
2011-11-01
Atsakyti
ShL
JamexKaip zinau tday pats atsidave kobei jo niekas neprievartavo tiesiog tday taip bande pinigu prisigrobt


+1 ;DDDDDDDD
2011-11-01
+2
Atsakyti
JamexKaip zinau tday pats atsidave kobei jo niekas neprievartavo tiesiog tday taip bande pinigu prisigrobt


Tik prieinu prie komentarų straipsnyje su kobę ir pamatau savo nicką. Kaip... ammm... netikėta.

Kas dėl straipsnio, tai įdomu pasiskaityt tokius, nieko naujo nesužinai, bet vis šis tas :D
2011-11-01
-3
Atsakyti
Jamex
Kaip zinau tday pats atsidave kobei jo niekas neprievartavo tiesiog tday taip bande pinigu prisigrobt
2011-11-01
+2
Atsakyti
No Name
As duodu 100 % , kad cia daug kas perdeda, ir daug kas nuskambejo juokais.
2011-11-01
+1
Atsakyti
to triedalaipasakyk nors viena komanda kuria vienas zaidejas atvede ant cempionu pakylos.


Nowitzkis? Tokios pagalbos, kokios turėjo Kobe, jisai tikrai neturėjo. Senas Kiddas <<<<< Pau Gasolis, Terry <<<<< Shaq.

http://www.youtube.com/watch?v=tktg1wtY4...
2011-11-01
+2
Atsakyti
alytaus_fanasTday, apgink Kobę!


Ne, Tday jau turbut pats nusizude, suzinojes kad jo zvaigzde gali nuzudyti. O seip tai jau Tday komentaru isvis seniai nemaciau, gal jis rimtai nusizude? :D
2011-11-01
+1
Atsakyti
Tautvydaskazkodel sunku patiketi kad kobe isprievartavo merga, sakas grasino ji nuzudyti :)


As nesuprantu kodel jus ji visi vadinat saku? ;D
2011-11-01
-4
Atsakyti
swarkampasnu tasi metai buo kazkokia tikra velniava LAL nes taip visi pasikele ir toks ten buvo demesys tad ir konflyktu netruko. o dar zinant ir sako bei kobes charakterius tai nieko nauja kad ir susikapodavo


Kokio dar sako? :D Gal tu nurejai pasakyt Shaq'o? :D
2011-11-01
-4
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2 3  »

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 43

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas