Patyrusi Rima Valentienė prametė tris tritaškius
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Visus kėlinius pralaimėjusios Kauno „VIČI-Aisčių“ (0-4) krepšininkės patyrė ketvirtą pralaimėjimą moterų Eurolygoje.

Kelių link varžovių krepšio neradusios ir banguotai rungtyniavusios Manto Šerniaus auklėtinės išvykoje 85:49 (10:18, 13:16, 16:22, 10:29) nusileido Algirdo Paulausko treniruojamai Jekaterinburgo UMMC (3-1) komandai.

Mačas kaunietėms prasidėjo itin nesėkmingai – varžovės šovė į priekį 14:4 ir nuo pirmų minučių aikštėje diktavo savo sąlygas. Antrame kėlinyje žaidimas išsilygino, nepaisant to, šeimininkės visą laiką išlaikė dviženklį pranašumą.

Po didžiosios pertraukos rusės dar kartą spurtavo 12:0 bei pradėjo triuškinti lietuves 23 taškų skirtumu (50:27). Vis dėlto ketvirčio pabaigoje „VIČI-Aistės“ pelnė septynis taškus be atsako, taip sumažindamos deficitą 36:52.

Paskutiniame kėlinyje Jekaterinburgo ekipa įjungė aukščiausią pavarą ir, padidinusi pranašumą iki 28 taškų (73:45) bei galiausiai iškovojusi trečią pergalę, sustiprino savo pozicijas A grupėje.

„VIČI-Aistės“ itin prastai metė tritaškius – 2/17 (11,8 proc.), priešininkėms pralaimėjo kovą po krepšiais dėl kamuolių – 22:38, atliko mažiau rezultatyvių perdavimų – 11:20 bei perėmė mažiau kamuolių – 4:13.

„VIČI-Aistės“: Tatjana Likhtarovič 12 (5 rez. perd.), Amanda Kemežys ir Vita Kuktienė po 8, Santa Okockytė 7 (4 kld.), Sandra Linkevičienė ir Vaida Sipavičiūtė po 6, Mantė Kvedaravičiūtė 2, Rima Valentienė, Courtnay Pilypaitis, Lina Pikčiutė ir Aija Putnina taškų nepelnė.

UMMC: Candace Parker 15, Olga Artešina, Anete Jekabsone ir Sandrine Gruda po 13, Svetlana Abrosimova 11, Cappie Pondexter 10.

Prieš savaitę „VIČI-Aistės“ namuose 70:80 pripažino Prahos ZVVZ USK pranašumą. Tuo tarpu UMMC Stambule 65:84 nepasipriešino „Galatasaray“.

Kitą savaitę stipriausia Lietuvos komanda namuose priims Gioro „Uni Seat“ klubą iš Vengrijos.

Atrinkti (0) Visi (14)
to deja
pats supranti, kad sneki nesamones,vaiku darzelis!
2011-11-03
Deja
Taip, varzoviu sudetis ispudinga. Taciau zaidzia ne pavardes, o zmones. Gaila, bet ir ketvirtosios rungtynes optimizmo nepridejo. Deja, tai matyt viskas ka galima isspausti su futbolo treneriu :(