Trifunovičius: Radau nesišypsančius krepšininkus ir man tai nepatiko (2 video, foto)

2011-11-02 20:34
Jonas Miklovas, „BasketNews.lt“ korespondentas
Žalgiriečiai jau klauso naujojo trenerio nurodymų. Nuotr.: Fotodiena.lt/G.Bubliauskas
Žalgiriečiai jau klauso naujojo trenerio nurodymų. Nuotr.: Fotodiena.lt/G.Bubliauskas
Aleksandro Trifunovičiaus nurodymai. Nuotr.: Fotodiena.lt/G.Bubliauskas
Algirdo Milono ir Aleksandro Trifunovičiaus pokalbis apie taktikas. Nuotr.: Fotodiena.lt/G.Bubliauskas
Aleksandras Trifunovičius perėmė Kauno „Žalgirio“ vairą. Nuotr.: Fotodiena.lt/G.Bubliauskas
Žalgiriečiai jau klauso naujojo trenerio nurodymų. Nuotr.: Fotodiena.lt/G.Bubliauskas
Žalgiriečiai jau klauso naujojo trenerio nurodymų. Nuotr.: Fotodiena.lt/G.Bubliauskas
Aleksandro Trifunovičiaus nurodymai. Nuotr.: Fotodiena.lt/G.Bubliauskas
Algirdo Milono ir Aleksandro Trifunovičiaus pokalbis apie taktikas. Nuotr.: Fotodiena.lt/G.Bubliauskas
Aleksandras Trifunovičius perėmė Kauno „Žalgirio“ vairą. Nuotr.: Fotodiena.lt/G.Bubliauskas
Naujasis Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Aleksandras Trifunovičius supranta, kad laikas nėra jo sąjungininkas. Serbui reikia greitai gyvenimui prikelti dugne atsidūrusį Kauno „Žalgirio“ laivą.

Trečiadienį stojęs už Lietuvos čempionų vairo, jau penktadienį Trifunovičius vadovaus komandai Eurolygos rungtynėse prieš čempionų titulą ginančią Atėnų „Panathinaikos“ komandą.
Anot trenerio, Kauno klube jis rado ne pačią geriausią atmosferą ir pirmiausia reikės keisti tai. Strategas viliasi, kad jam pavyks „Žalgirio“ žaidėjams sugrąžinti meilę žaidimui.

– Treneri, kokie įspūdžiai po pirmųjų treniruočių su „Žalgiriu“? – „BasketNews.lt“ paklausė Trifunovičiaus.
– Nebūtų sąžininga daryti dideles išvadas. Žiūrint iš šalies, matai labai gražų paveikslą – garsios pavardės, rinktinės nariai, pajėgūs užsieniečiai. Bet kai patenki į vidų, matai, kad šis paveikslas sudėliotas iš mažų detalių, sumaišytų detalių. Reikia sudėlioti daleles, kad paveikslas būtų gražus. Komanda turi potencialo, bet nėra tokio lygio, kokio gali būti. Kur to priežastys, nenoriu gilintis. Gausiu informaciją ir bandysiu paveikslą padaryti tokį, kokio tikisi fanai ir visi Lietuvos krepšinio gerbėjai.

Noriu, kad žaidėjai atsakytų, kaip žiūrovams mėgautis žaidimu, jeigu patys krepšininkai juo nesimėgauja. Tam, kad mėgautumeisi žaidimu, turi sunkiai dirbti. Nedirbdamas sunkiai, nesimėgausi žaidimu.

Laikas nėra mūsų pusėje, penktadienį laukia pirmosios rungtynės su Eurolygos čempionu „Panathinaikos“. Laukiame tų rungtynių, kad pamatytume, kiek teigiamos energijos ir nusiteikimo galime perkelti į ateitį, neieškodami priežasčių, kodėl nežaidžiame tokiu lygiu, kokiu galime žaisti. Galime rasti daug priežasčių, tačiau tos priežastys nepadarys nei manęs, nei žaidėjų, nei fanų laimingų. Norime, kad žmonės, kurie mus seka, būtų laimingi.

– Dirbote „Lietuvos ryto“ komandoje, kuri yra pagrindinė „Žalgirio“ konkurentė. Koks jausmas pereiti į kitą barikadų pusę?
– Aš profesionalas. Jeigu tokia komanda kaip „Žalgiris“ kviečia… Kartu su CSKA „Žalgiris“ turi ryškiausią istoriją buvusioje SSRS. Ši komanda rašė Europos krepšinio istoriją, net nekalbant apie žaidėjus, kurie atstovavo šiai ekipai. Kai tokia komanda kviečia, esu patenkintas.

Esu profesionalas, myliu savo darbą ir man iššūkis čia būti. Kas buvo, tas buvo. Žinau, kad toks trenerių perėjimas nėra dažnas dalykas, bet aš tame nematau problemos. Šiandien dirbu iš visos širdies ir jėgų. Namie palikau šeimą tam, kad atvykčiau dirbti čia. Dirbti „Žalgiryje“ yra puikus jausmas.

– Anksčiau minėjote, kad viena komandos pozicija nėra itin pajėgi. Kokia tai pozicija?
– Dar per anksti apie tai kalbėti. Turime žaidėjus ir reikia su jais dirbti. Neturime tiek laiko, kaip prieš sezoną ir galbūt tai geriau, nes pamatysime, kas kokį charakterį turi.

– Kokias sąlygas kėlėte klubo vadovams per derybas?
– Nežinau, ką pasirašau, kai moku už elektrą, o jūs norite žinoti, ką pasirašiau kontrakte. Tai, kas kalbėta per derybas, lieka komandoje, tokios verslo paslaptys. Jeigu nebūtume radę sutarimo, čia manęs nebūtų.

– Ar girdėjote apie „Žalgirio“ savininko įtaką komandos žaidimui?
– Girdėjau daug dalykų ir nenoriu apie tai kalbėti. Nekelkite tokių klausimų, nes jie gadina komandos atmosferą. Nereiktų apie tai diskutuoti. Prašau jūsų apie tai neklausti. Žinau, kokia yra mano darbo atsakomybė, ir savo pareigas bandysiu atlikti kaip įmanoma geriau.

– Kokią atmosferą radote komandoje?
– Žmones be šypsenų. Man tai nepatiko, nes noriu, kad krepšininkai šypsotųsi. Nedirbame sunkaus protinio darbo. Dirbame darbą, kurį mėgstame, bent jau aš tikiuosi, kad krepšininkai mėgsta savo darbą. Gerbiu juos dėl kai kurių dalykų, tačiau tai nėra pasiteisinimas. Atverstas naujas puslapis, nauja istorija, reikia judėti pirmyn.

– Prieš sezoną kai kurie „Žalgirio“ žaidėjai kalbėjo, kad komandos tikslas – patekti į finalo ketvertą.
– Kai yra tokia komanda kaip „Žalgiris“, „Panathinaikos“ ar „Olympiakos“, kurios atstovauja visą savo šalį aukščiausiame lygyje, tikslai nėra kvestionuojami. Tiesiog reikia pasiekti kaip įmanoma daugiau. To iš mūsų nori, turime kautis. Netgi tada, kai „Žalgiris“ nebuvo toks finansiškai stiprus kaip dabar, fanai norėjo pergalių. Taigi mūsų pagrindinis tikslas yra laimėti.

– Paskutinius kelerius metus „Žalgirio“ treneriai keičiasi gana dažnai. Ar apie tai papildomai galvojote prieš priimdamas „Žalgirio“ pasiūlymą?
– Žinau šį faktą ir suprantu, kur lenkiate. Tačiau kai čia atvykau, apie tai negalvoju. Čia atvykau padaryti geriausia, ką galiu. Ir noriu, kad mano žaidėjai sektų ta pačia kryptimi. Ir tada viskas bus gerai.

– Ar galimybė treniruoti „Žalgirį“ yra jūsų karjeros šansas?
– Tai gali būti lūžio taškas. Žinau, ką noriu pasiekti ir žinau, kad galiu tai pasiekti. Darbas „Žalgiryje“ gali tapti tuo lūžio tašku.

– „Žalgiris“ turi daug fanų, o kitą savaitę jūsų laukia pirmoji dvikova namie. Kokios tikitės sirgalių reakcijos?
– Fanai tam ir yra, kad reaguotų. Tikiuosi, kad jie palaikys komandą. Jie turi teisę būti laimingi, patenkinti arba pikti, tačiau manau, kad nesvarbu, kaip jie jaučiasi, jie turi palaikyti „Žalgirį“. Nemanau, kad fanai ateina į areną nenorėdami gero „Žalgiriui“. Girdėjau, kad per rungtynes su „Nižnyj Novgorod“ arenoje buvo 9000 žiūrovų, o tai didelis skaičius. Jie paliko areną nusivylę. Tikiuosi, kad mus palaikys, nes mums to reikės. Su tokia fanų parama kartais gali daugiau nuveikti. Tikiuosi, kad suteiksime jiems priežasčių jaustis laimingais.

– Ar turėsite savo asistentus?
– Kol kas liekame su esamu trenerių štabu.

– Visi treneriai turi savo filosofijas, kurioms įgyvendinti reikia laiko. Kaip manote, kiek laiko prireiks „Žalgirio“ krepšininkams, kad perprastų jūsų filosofiją?
– Sakiau, kad neturime laiko, jis nėra mūsų pusėje. Negaliu sakyti, kad man reikia mėnesio ar dviejų. Nieko nežadu. Negaliu žadėti, kad stebuklingu pieštuku nupiešiu gražias spalvas. Bet mes stengsimės prisitaikyti, kad viskas judėtų reikiama kryptimi. Svarbiausias dalykas mano filosofijoje, kad visi komandoje būtų nusiteikę optimistiškai. Visi – žaidėjai, mes, treneriai, komandos gerbėjai. Lūžis įvyks tada, kai visi būsime kartu.

Logiška, kad filosofija bus perprasta tik ateityje, bet ar mes turime tiek laiko? Bandysiu judėti kaip įmanoma greičiau. Turime gerus žaidėjus, turime gerą komandą, tačiau nedirbame kaip komanda. Tai yra pagrindinė problema.

Išsamesnis Aleksandro Trifunovičiaus interviu:Interviu su Robertu Javtoku:Rodyti komentarus
1 2 3  »
Kai treniruodavo Rytą, man norėjosi, kad Rytas pasisamdytų geresnį trenerį, jis iš šono atrodydavo lėkštas, bet dabar nuomonė pradėjo keistis, jaučiu jei Zouros nueitų treniruoti Ryta irgi taptu namėgiamu treneriu...
2011-11-03
+1
Atsakyti
nu bliamba isvedat is kantrybes zk fanai, pernai trifas buvo sudinas treneri, siemet tai jau visai nieko kai zk treniruos, graudi tiesa bet apart kauno nieko nematot.p.s cia ne vvisiem fanai yra ir normliu
2011-11-03
-2
Atsakyti
Labai profesionaliai atsakė į provokuojančius ir nemalonius klausimus. Apsiskaitės, patyres, protingas treneris atrodo. Po šito interviu į šitą trenerį žiūriu su daugiau optimizmo. Bet kalbėti gali visi. Kaip čia kažkas sakė, šansą jis gavo, o ar jį išnaudos, tai jau jo ir visos komandos problema. Tikiuos penktadieni išvysti vilčių teikiantį pozityvų krepšinį.
2011-11-03
Atsakyti
Na nežinau, tikiuosi, jog viskas bus su juo gerai. Svarbu, kad griežtas. Su vienu serbu teko pabendrauti, tai jis sakė, jog visi treneriai pas juos geri ir niekas nekaltina, o aš sakiau, kad pas mus laimi žaidėjai, pralošia treneris :D

Prisiminiau 2007/08 metų sezoną kai Trifa treniravo Lietuvos Rytą, tai labai pavydėjau Lietuvos Rytui tokio trenerio, nes jis atrodė labai solidus, dirbo teisinga linkme ir žaidėjai aikštelėje žinojo savo vietą. Aišku, žalgiriečiai vietiniame fronte sutvarkė Rytą, bet vaizdas aikštelėje nebuvo gražus.

Ir nemalkit š, kad mums reikia centro ir pan. Sudėtis ir taip superinė, palyginkit su praeitu/užpraeitu sezonu.
2011-11-03
-1
Atsakyti
gilzeIInyourfacEElozasTa pacia daina dainuoja Triufas,lygiai ta pati sake pernai atvykes i Vilniu,bet kuo viskas baigesi visi matem pralaimejimas venspiliui, rudupiui... ir out.Jam vietiniai frontai visikai neidomus,per du kartus Lietuvoje jis tai jau irode,jam idomu tik europa.nu sako zmogus ka galvoja o ka blogas poziuris i darba??? nu pralose keleta macu ir ka pasikeite kas nuo to bukas vainausas atleido kaip ir kurti ir ka kazka tuo islose ogi nieko paziurekit i europos klubus grandus kurie islaiko trenerius nesvarbu ar pralose regulerem sezone 1nas rungtynes ar dvejas bet nekeicia treneriu po kiekvieno pralaimejimo kodel Obradovicius jau 13 sezona stoi prie olimpiakos vairo??? ne todel ka olimpiakos laimi visas rungtynes is eiles o todel kad zaidejai kurie buna branduolys jau yra prie jo prate, ir tik aplipdo tarpsezoniu ta branduoli keletu nauju zaideju bet nieko nekeicia nesvarbu kad nelaimi ar pralaimi graikijos lygoj niekas nesuka galvos ne taip kaip cia pas mus LT keicia trenerius tiek rytas tiek zalgiris kaip ir pas rusus CSKA (metai ar tai keli atgal) nusipirko treneri ir bile kiek zvaigdziu treneris nesuvalde zvaigzzdziu tai atleido treneri. sporte ne viska reiskia pavardes kurios kazkada tai buvo zymios ar vienam sezone gerai sulose sportas yra toks dalykas snd tu rytoj tavo varzovas!Patiko man tavo komentaras, ypatingai obradoviciaus ir olympiacos tandemas :):):).


Teisingas komentaras , Pana su Oli sumaise , kam nebuna...
2011-11-03
-1
Atsakyti
IInyourfacEElozasTa pacia daina dainuoja Triufas,lygiai ta pati sake pernai atvykes i Vilniu,bet kuo viskas baigesi visi matem pralaimejimas venspiliui, rudupiui... ir out.Jam vietiniai frontai visikai neidomus,per du kartus Lietuvoje jis tai jau irode,jam idomu tik europa.nu sako zmogus ka galvoja o ka blogas poziuris i darba??? nu pralose keleta macu ir ka pasikeite kas nuo to bukas vainausas atleido kaip ir kurti ir ka kazka tuo islose ogi nieko paziurekit i europos klubus grandus kurie islaiko trenerius nesvarbu ar pralose regulerem sezone 1nas rungtynes ar dvejas bet nekeicia treneriu po kiekvieno pralaimejimo kodel Obradovicius jau 13 sezona stoi prie olimpiakos vairo??? ne todel ka olimpiakos laimi visas rungtynes is eiles o todel kad zaidejai kurie buna branduolys jau yra prie jo prate, ir tik aplipdo tarpsezoniu ta branduoli keletu nauju zaideju bet nieko nekeicia nesvarbu kad nelaimi ar pralaimi graikijos lygoj niekas nesuka galvos ne taip kaip cia pas mus LT keicia trenerius tiek rytas tiek zalgiris kaip ir pas rusus CSKA (metai ar tai keli atgal) nusipirko treneri ir bile kiek zvaigdziu treneris nesuvalde zvaigzzdziu tai atleido treneri. sporte ne viska reiskia pavardes kurios kazkada tai buvo zymios ar vienam sezone gerai sulose sportas yra toks dalykas snd tu rytoj tavo varzovas!


Patiko man tavo komentaras, ypatingai obradoviciaus ir olympiacos tandemas :):):).
2011-11-03
+1
Atsakyti
JaraaŽinojo kur važiuoja, niekas nevertė, taip, kad nereik lialia. Turi, manau, axujėną sudėtį, ir jei jis neišnaudos, manau geriausio savo karjeroje šanso, galės kaltint tik save.


va cia tai teisingai pasakei !
2011-11-03
Atsakyti
Kaspars
Trifunoviciau, kai pdirbsi menesi pas sita shizofrenika Romanov ir pats nebesisypsosi.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2011-11-03
Atsakyti
lozasTa pacia daina dainuoja Triufas,lygiai ta pati sake pernai atvykes i Vilniu,bet kuo viskas baigesi visi matem pralaimejimas venspiliui, rudupiui... ir out.Jam vietiniai frontai visikai neidomus,per du kartus Lietuvoje jis tai jau irode,jam idomu tik europa.


nu sako zmogus ka galvoja o ka blogas poziuris i darba??? nu pralose keleta macu ir ka pasikeite kas nuo to bukas vainausas atleido kaip ir kurti ir ka kazka tuo islose ogi nieko paziurekit i europos klubus grandus kurie islaiko trenerius nesvarbu ar pralose regulerem sezone 1nas rungtynes ar dvejas bet nekeicia treneriu po kiekvieno pralaimejimo kodel Obradovicius jau 13 sezona stoi prie olimpiakos vairo??? ne todel ka olimpiakos laimi visas rungtynes is eiles o todel kad zaidejai kurie buna branduolys jau yra prie jo prate, ir tik aplipdo tarpsezoniu ta branduoli keletu nauju zaideju bet nieko nekeicia nesvarbu kad nelaimi ar pralaimi graikijos lygoj niekas nesuka galvos ne taip kaip cia pas mus LT keicia trenerius tiek rytas tiek zalgiris kaip ir pas rusus CSKA (metai ar tai keli atgal) nusipirko treneri ir bile kiek zvaigdziu treneris nesuvalde zvaigzzdziu tai atleido treneri. sporte ne viska reiskia pavardes kurios kazkada tai buvo zymios ar vienam sezone gerai sulose sportas yra toks dalykas snd tu rytoj tavo varzovas!
2011-11-03
Atsakyti
Na, kad ryto fanai turėtų būti dėkingi už pernai metais nuveiktą Trifuno darbą Eurolygoje. Iš tikro Trifunui išėjus tiek Bjelica tiek Baijramas tapo tingūs ir nevaldomi. Kad jis pasirinko Žalgirį ir dar pasakė jog Žalgiris ir cask turi giliausias tradicijas rytų Europoje tai irgi parodo jo poziciją (reiškia jis ir rytą treniruodamas nelaikė jo itin išskirtine komanda už tai ryto fanams tikrai nesaldu).

Nemanau, kad Trifunas yra super duper treneris, bet esu įsitikinęs, kad jis labiau už Zouros ar Grigą ir panašius trenerius moka dirbti su jau garsiais krepšininkais ir juos "pastatyti" į vietą.

Visi suprantame, kad Romkos pozicija visada išliks labai svarbi, tai treneris turėtų mokėt išlaviruoti tarp labai įnoringo savininko ir žaidėjų. Pernai Aco sugebėjo neblogai suktis, bet matyt neištvėrė Romkos užgaidų ir tiek.

Sėkmės Trifunui, juk nieko kito ir nelieka mums tikėtis.
2011-11-03
+1
Atsakyti
Gytiz9!


na jaigu visi sitie V.Romanovo zodziai yra tiesa tai ji kazkas atveda i prota juk visur yra zaideju rotacija o ne treneriu juk treneris renkasi zaidejus o ne zaidejai treneri, dziugu kad pradejo kalbeti ir apie zaidejus nes iki tol zinojo kad ju kedes nelieciamos. Sveikinimai A.Trifunoviciui ir V.Romanovui sekmes penktadiei. Mes Uz zalgiri!
2011-11-03
Atsakyti
Ta pacia daina dainuoja Triufas,lygiai ta pati sake pernai atvykes i Vilniu,bet kuo viskas baigesi visi matem pralaimejimas venspiliui, rudupiui... ir out.Jam vietiniai frontai visikai neidomus,per du kartus Lietuvoje jis tai jau irode,jam idomu tik europa.
2011-11-03
-2
Atsakyti
Prie Trifunovičiaus manau ir Robkė pradės žaist, nes Zourusas netaip jį išnaudojo.
2011-11-03
-1
Atsakyti
Ravanelli
Labiausiai patiko,kad Romanovas davė suprast lodariams,kad jei nepradės dirbt,bus imtasi priemonių,o tai jau visiškai apnaglėjo. Pasidarė gryna moteriškių komanda geras algas gaunanti!

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2011-11-03
+1
Atsakyti
Toks piktokas iš intervių, aiškina bukiem žurnalistams apie jų sapaliones, na tikėkimės įves rimties komandoje. Penktadieni dar pergalės tikrai nebus, bet į top 16 tikrai vėl pateksime, praaitais metais žali pateko 5-5, nors lentelė buvo gan sudėtinga. Dabar Matosi tikrai iš žaidimo ir sudeties aplamai visko kad atkrenta KK Zagreb, PAO ir CSKA patenka, Unicaja irgi jau pateks, nu žiūrėsime kaip brose basket pasirodys. Turi jie vieną pergalę, tačiau ir tai ta pergalė prieš silpniausius grupės varžovus.

Viskas bus gerai, praais žalgiris į kitą etapą tikrai, kad ir ketvirti grupėje bet vis tiek žengs toliau.
2011-11-03
+1
Atsakyti
KarmenasNezinau ar sugebes komanda atsigauti Eurolygai, bet kad komjaunuoliu laikrasti Zalgiris vel spardys tai nera abejoniu.


Manau, kad daugumos Žalgirio fanų noras turėtų būti, jog komanda kuo geriau pasirodytų ne tik žaisdama su LRytu, bet Eurolygoje ir VTB lygoje. Nors aš tarpusavio rungtynėse palaikau Rytą, bet tarptautinėse varžybose visada palaikau Žalgirį, nes tai Lietuvos komanda. Tikiu, jog Žalgiris dar Eurolygoje tikrai parodys ką moka ir nesunkiai pateks į kitą etapą. O tada, jei bus susižaidimas, tai tikimės jog eis ir dar toliau. Beje, džiaugiuosi jog Žalgirį treneruos Trifunovičius, nes tai geras treneris. Šį trenerį palaikiau kai treneravo Rytą, o dabar palaikysiu kai treneruos ir Žalgirį.
2011-11-03
Atsakyti
Manau
Ka gali zinoti Eurolyga ar stebuklas ar realybe,bet visos galimybes lieka papulti i top16,o toliau gal ir zaidimas taps geras ir dziugins fanus.Ka, galiu palinketi sekmes.lauksim pergaliu,manau ju sulauksim.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2011-11-03
+1
Atsakyti
ALTR tai tavo manymu treniruoteja zaidejai turi dirbti tik su svoriais,nusivaryt nuo koju o penkttadieni pralosti kokiu 40 tasku bet tada tavo nuomone butu labai gerai nes jie kacelkoj sedejo je!!! idomus tavo mastymas. matai zmones penktadieni losia varzybas jei pamirsai keiciasi treneris tai gal sakau svarbu treneriui paaiskinti zaidejams ka akcentuos puolime ir gynyboj kokia taktika zais kokius derinius naudos kokias schemas per rungtynes pasirinks. Ar tavo manymu zais bile kad zaistu. Keistai mastot zmones atsimerkit. Pradekit ziureti i krepsini kaip i sporta o ne kaip kas treniruoja ir tt. o dabar visi pesimistiski.vienas kitas optimistiskas komentaras. Manau sitas romanovo sprendimas tikrai labai protingas ir apgalvotas, pasirinko zmogu kuris jau ne vienus metus lietuvoj dirbes pazysta krepsinio specifika zino dauguma zaideju nesvarbu kad jis ju netreniravo bet rungtynes analizuodavo, zino kad LT krepsinis NR 1. ir tikiu kad sis zmogus buvo vertas siu pareigu. tad manau turim laukti tik pakilimo is zalgirio o ne kazko kaip jus cia puse komentatoriu jau vaziuos namo ar panasiai! Mes Uz ZALGIRI.
2011-11-03
-1
Atsakyti
Neilgam cia Triufelis, pora pralaimejimu ir namuo ate ate :)))
2011-11-03
-1
Atsakyti
Nu eurolygoj issigelbet realiai pagalvojus stebuklo atvejis,bet treneris manau geras.:)

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2011-11-03
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2 3  »

Komentuoti
Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas