Utenos „Juventus“ krepšininkai pergale pradėjo Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyrą. Atkakliose, principinėse ir derbį primenančiose rungtynėse uteniškiai svečiuose 82:65 (17:17, 20:19, 22:14, 23:15) įveikė Mindaugo Kildišiaus treniruojamą Molėtų „Ežerūno-Kario“ komandą.

Prieš lapkričio 15 dieną Utenoje vyksiančią atsakomąją dvikovą uteniškiai įgijo septyniolikos taškų persvarą.

Įspūdingai iš toli atakavę molėtiškiai sėkmingai pradėjo susitikimą (13:5), tačiau nesulaikomai žaidusio Vaidoto Volkaus tikslių atakų dėka „Juventus“ klubas netruko persverti rezultatą savo naudai – 15:13.

Spurtu 11:3 antrąjį ketvirtį pradėję „Juventus“ krepšininkai buvo įgiję aštuonių taškų persvarą (28:20), tačiau Mariaus Kugaudos ir Beno Steponėno tritaškių dėka įpusėjus susitikimui uteniškių persvara vėl tebuvo minimali – 37:36.

Likus žaisti dvi minutes iki trečiojo kėlinio pabaigos rezultatas dar buvo lygus (50:50), tačiau ketvirtį „Juventus“ baigė spurtu 9:0 ir po Dariaus Pakamanio, Gintauto Matulio bei Volkaus taškų vėl atitrūko – 59:50.

Ketvirtajame kėlinyje didesnės intrigos aikštelėje jau nebuvo. Po Mariaus Pociukonio tritaškio bei Žygimanto Šeštoko dvitaškio su pražanga sužaidus keturias minutes "Juventus" persvara šoktelėjo iki devyniolikos taškų (71:52), o susitikimą uteniškiai laimėjo rezultatu 82:65.

Nugalėtojams 28 taškus surinko Volkus (dvitaškiai 11/18), 14 – Pakamanis, 11 – Karolis Petrukonis (12 atk. kam.), 10 – Pociukonis, 6 – Arūnas Vasiliauskas, 5 – Šeštokas, po 4 – Gediminas Maceina (9 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Matulis.

Molėtų komandoje išsiskyrė Raimondas Ambrulaitis (14 tšk.), Kugauda (11 tšk.) bei Gytis Andrijausjas (10 tšk.).

Na kaip ten bebutu buve, vistiek butumem nepakliuve i kita etapa. Dabar mums zymiai svarbiau savaitgalis, tad sekmes jum LKL. :)
2011-11-02
Juventus irgi tik su vienu centru žaidė - Petrukoniu. Guminis nežaidė dėl LKF nuostatų, o kitas centras - Šležas, traumuotas. Dar ir Urbonas, kuris iš bėdos centruoja irgi traumuotas buvo. O gale apie 2-3 minutes Juvė išleido septyniolikmetį Arą Bražiūną, kuris RKL'e pernai blankiai žaidė ir 22 metų Mantą Vilimą, kuris studentų lygoj pusėtinai lošia, taip, kad čia, manau, abiem komandom treniruotė buvo. Juo labiau, kad tas LKF taurės turnyras nėra pirmo prioriteto "Juventus" komandai, kaip spėju, ir kitom LKL komandom, to pavyzdys - Baltų klubas, kuris išvis atsisakė jame žaisti.
2011-11-02
+2
Rezultatas neatspindi zaidimo eigos,galima sakyti sugriuvom 4 kelini,o seip visas rungtynes buvo kova
2011-11-02
+1
ramnerTo: MajemisNorėčiau priminti, kas Juventus'e nežaidė šiais metais ypač rezultatyvus Urbonas bei didelė jėga po krepšiu Guminiukas. O prisiminus praeitus metus, tą patį Ežerūną Juventus tik 4 taškeliais išvykoje nugalėjo.

Zinau, pas mus dabar skaityk tik vienas normalus centras te ir yra. Kolkas traumuotas T.Lukosevicius, kuris pernai ir uzpernai buvo Ezeruno lyderis, na pernai tai jo, buvo Ezerunas net 12 tasku skirtumu issiverze, bet kito lygio komanda yra kito lygio komanda.
2011-11-02
To: Majemis

2011-11-02
+2
Oj sunkiai Juventus pradzioi kapstesi, sunkiai, pradzia buvo 7-0 Moletu naudai, paskui po biski vijosi vijosi ir prisivijo. Bet Ezerunas dar iki 3 kelinio laikesi neblogai, kol nepradejo leisti 2 sudeties. Ezerunui tos varzybos nebuvo labai labai svarbios, vistiek butu pralose Utenoje ir dave labiau pazaisti 2 sudeciai. Moletiskiams laukia svarbesnis savaitgalis NKL lygoje, tad ir bande islaikyti zaidejus sviezesnius. Dar primenu, kad uz Moletus nezaide tikriausiai traumuotas A.Slezas ir S.Dumbliauskas.