Rimantas Kaukėnas surinko net 30 naudingumo balų
Nuotr. Digitale – Scanpix
Galingas spurtas trečiajame kėlinyje garantavo Sienos „Montepaschi“ (3-0) komandai trečiąją pergalę Eurolygos D grupėje. Du lietuvius savo gretose turinti Italijos čempionė namuose 103:77 (30:16, 20:21, 26:17, 27:23) sutriuškino Stambulo „Galatasaray“ (1-2).

Šeimininkai jau dvikovos pradžioje čiupo varžovus už gerklės ir pirmavo 31:16. Nors iki didžiosios pertraukos skirtumas sumenko iki 37:50, tačiau trečiojo kėlinio pradžioje „Montepaschi“ šovė į priekį 24:10 ir susikrovė rekordinę persvarą (74:47).

„Montepaschi“ šiose rungtynėse tritaškius metė net 55 proc. taiklumu (10/18). Net keturi Italijos klubo žaidėjai pataikė po 2 tritaškius, krepšį iš toli atakuodami 100 proc. taiklumu.

Rimantas Kaukėnas per 27 minutes pelnė 24 taškus (6/7 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 6/6 baudų), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, 1 kartą suklydo ir surinko 30 naudingumo balų.

Jo komandos draugas Kšyštofas Lavrinovičius per 18 minučių surinko 9 taškus (3/7 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 3/5 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, 1 kartą prasižengė, 1 sykį suklydo ir surinko 8 naudingumo balus.

Pralaimėjusiems Darius Songaila per 20 minučių pelnė 8 taškus (3/8 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas, 3 kartus suklydo, 3 sykius prasižengė ir surinko 6 naudingumo balus.

„Montepaschi“: Rimantas Kaukėnas 24, Bo McCalebbas 19, Davidas Andersenas 13, Pietro Aradori 11, Kšyštofas Lavrinovičius 9.

„Galatasaray“: Lukša Andričius 12, Enderas Arslanas 11, Prestonas Shumpertas ir Joshua Shippas (8 atk. kam.) po 10, Furkanas Aldemiras ir Jaka Lakovičius po 9.

Rungtynių vaizdo reportažas:

Uzsiaute Kaukenas, kol kas naudingiausias sios savaites :)