Nesėkmingai moterų Europos taurės turnyro varžybas pradėjo Klaipėdos „Lemminkainen“ (0-1) ekipa. Ji namuose 65:86 (13:21, 27:20, 12:27, 13:18) neprilygo Saint-Amando „Hainaut Basket“ (1-0) komandai, kurios garbę gina Marina Solopova.

Šeimininkės varžovėms priešinosi du kėlinius (43:43), tačiau vos prasidėjus trečiajam ketvirčiui viešnios spurtavo 25:8 ir susikrovė pergalingą pranašumą (68:51).

Nugalėtojoms Solopova per 29 minutes pelnė 16 taškų (5/6 dvitaškių, 2/8 tritaškių), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei 2 kartus prasižengė.

„Lemminkainen“: Julita Bungaitė 16, Rita Milieškienė 16, Inesa Visgaudaitė 10.

„Hainaut Basket“: Amisha Carter 27 (8 atk. kam.), Petra Stampalija 19 (8 atk. kam.), Marina Solopova 16.

hmz
solopovos tritaskiu pataikymas vel stulbinantis
2011-11-03
+1
kas cia?
kokia Cater? I pergale vede Carter :))) o jei rimtai tai dideles ir padare visa reikala, ypac 3 keliny. Auksti zmones ir buvo visas skirtumas tarp komandu. Jei nori but rimta komanda reikia ir stipraus auksto zaidejo...net ir moteru krepsinyje :)