Johno Linehano skrydis link krepšio Nuotr.: AFP-Scanpix
Jamesui Gistui nepavyko užblokuoti Adrieno Moermano metimo Nuotr.: AFP-Scanpix
Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (1-2) komanda išsvaistė 23 taškų pranašumą, tačiau tai nesutrukdė turkams pasiekti pirmosios pergalės Eurolygoje šį sezoną.

Turkijos čempionai A grupės rungtynėse savo žiūrovų akivaizdoje 90:86 (23:17, 32:17, 15:27, 20:25) parklupdė Nicolaso Batumo ir Victoro Samnicko tandemo vedamą Nansi SLUC (1-2) ekipą.

Prasidėjus antrajai mačo pusei šeimininkai turėjo rekordinę persvarą (57:34), tačiau įpusėjus ketvirtajam kėliniui iš jų pranašumo liko tik penki taškai (84:79).

Visgi Omeras Onanas smeigė tritaškį, Kaya Pekeris perėmė kamuolį, Jamesas Gistas sudrebino krepšį dėjimų ir „Fenerbahce Ulker“ vėl atsiplėšė (89:79). Svečiai dar buvo sugražinę intrigą (86:90), bet pasiekti kažką daugiau pritrūko laiko.

Daugiau nei pusę komandos taškų pelnė Batumo ir Samnicko duetas. Batumas per 39 minutes pelnė 22 taškus, atkovojo 6 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, tačiau 9 kartus suklydo ir surinko 29 naudingumo balus. Tuo tarpu Samnickas aikštelėje praleido 31 minutę ir pelnė 24 taškus.

„Fenerbahce Ulker“: Thabo Sefolosha 19, Omeras Onanas 13, Jamesas Gistas 13, Oguzas Savašas 13, Bojanas Bogdanovičius 11.

SLUC: Vicotras Samnickas 24, Nicolas Batumas 22 (9 kld., 6 rez. perd., 11 išpr. praž.), Jamalas Shuleras 13, Adrienas Moermanas 11 (15 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (12)
Fenerbahce Ulker šiais metais bus nematyti Turkijos taurės, teks vietą užleist Efesuio eurolygoje teks pakovoti ir bent dėl 4 vietos nėra lengva grupė.
2011-11-04
-1
Jo, Batumui su tom klaidom kazkas cia pasidare. Tikekimes kitos rungtynes jam bus dar geresnes ir nebus tu klaidu.
2011-11-04
-1
pashka
taigi james gisto organizme rasta zoles ir turejo gi fenerbachcee ji atleisti bet idomu kodel ji neatleido???
2011-11-03
+1
jojo
labai gaila Nancy. Tikrai gera ir idomia komanda surinke. Jeigu ne tragiska pirma rungtyniu puse, gal butu ir pateike sensacija.
2011-11-03
Bet
ir Preldzic ispudingai su 12 perdavimu

--
2011-11-03
+2
Sefelosha NBA puolime nulinis,bet geras ginyboje,europoje Sefalosha zveris puolime :)
2011-11-03
-1
KaunietisSLUC: Linhamas pelnė 5 taškus ir atliko 15 rez. perdavimų.

joa cia kazkas nesveiko,vos ne kaip NBA Nash ar Rondo nerenka tasku kartais, o tik pasus dalina. Reiktu kalnieciui su lawson pasiziureti sias rungtynes :D