Net penki Milano „Emporio Armani“ (1-2) žaidėjai surinko neigiamą naudingumo balų skaičių, o komandai pergalės pergalės Eurolygos C grupėje nepadėjo net namų sienos. Sergio Scariolo auklėtiniai 54:62 (9:22, 12:11, 15:14, 18:15) nusileido Stambulo „Anadolu Efes“ (2-1) ekipai.

Stambulo komanda varžovus į nokdauną pasiuntė jau pirmame kėlinyje, kuomet susikrovė dviženklę persvarą (24:9).

„Emporio Armani“ prie turkų buvo priartėjusi tiek trečiame (34:36), tiek ketvirtame (44:47) kėlinyje, tačiau svečiai vis pabėgdavo į priekį. Paskutinis jų spurtas 9:0 (56:44) lėmė antrąjį pralaimėjimą Milano ekipai.

„Emporio Armani“: Danilo Gallinari 12 (8 atk. kam., 0/4 trit., 9 išpr. praž.), Ioannis Bourousis 11 (10 atk. kam.), Stefano Mancinelli 6, Malikas Hairstonas 6, Omaras Cookas 6.

„Anadolu Efes“: Stanko Baračas 16 (9 išpr. praž., 7 atk. kam.), Tarence'as Kinsey 13 (8 atk. kam.), Sasha Vujačičius 12 (2/9 dvit., 0/4 trit., 8/8 baudų), Duško Savanovičius 8, Ersanas Ilyasova 8 (9 atk. kam.).