Ginevičius Kėdainiuose debiutavo pergalingai (komentarai, statistika)

2011-11-04 19:25
Karolis Dobrovolskas, „BasketNews.lt“ korespondentas
Vido Ginevičiaus debiutinės rungtynės „Kėdainių Triobet“ (1-3) komandoje baigėsi pergalingai. Gedimino Petrausko auklėtiniai svečiuose 76:61 (15:23, 21:15, 18:13, 22:10) palaužė Palangos „Naglio“ (0-5) komandą.

Tai buvo pirmoji Kėdainių ekipos pergalė Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Tuo tarpu „Naglis“ kartu su Panevėžiu „Techasu“ lieka vienintelės pergalės skonio nepatyrusios ekipos.

Besibaigiant trečiajam kėliniui rezultatas dar buvo lygus (50:50), bet svečiai iš Kėdainių surengė spurtą 13:3 bei įgijo dviženklį pranašumą, kurį iki susitikimo pabaigos tik didino – 63:53.

Po vienerių metų pertraukos rungtyniauti į Lietuvą sugrįžęs 33 metų Ginevičius rungtynes pradėjo starto penkete ir per 27 minutes pelnė 9 taškus (1/4 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 7/7 baudų), atkovojo ir perėmė po 2, prarado 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus prasižengė ir surinko 11 naudingumo balų.

„Kėdainiai TrioBet“: Chrisas Lowe‘as 16, Davidas McClure‘as 15, Aurimas Adomaitis 13 (14 atk. kam.), Vytautas Šulskis 11.

„Naglis“: Bilalas Benas 17, Nikita Barinovas 15, Dane‘as Johnsonas 11.

Gediminas Petrauskas („Kėdainiai Triobet“ vyr. treneris): „Šiandien jaučiau išskirtinius sentimentus, nes žaidėme prieš mano buvusią komandą. Žinoma, likę tik keli žaidėjai iš praėjusio sezono, tačiau trenerių štabas liko nepakitęs, bet natūralu, kad jaudinausi labiau nei prieš kitas rungtynes.

Per pirmuosius du kėlinius tritaškius metėme tik 20 proc. taiklumu, dvitaškius – 30 proc. ir nors po varžovų krepšiu atkovojome 10 kamuolių, tačiau progų neišnaudodavome. Po didžiosios pertraukos teigiamą rezultatą pasiekti padėjo tiesiog ilgesnis atsarginių žaidėjų suolelis. Praėjusį sezoną Palangos komandą visi taip pat nurašydavo dar neprasidėjus rungtynėms. Visgi šiandien jie parodė, kad gali kovoti ir su jais vargo turės visos komandos.“

Albertas Vilimas
(Palangos „Naglio“ vyr. treneris):
„Ką tik traumas išsigydė žaidė Tomas Rinkevičius ir Paulius Kleiza, todėl jiems nėra lengva įsijungti į žaidimo ritmą. Po mūsų krepšiu varžovai nusiėmė 16 kamuolių, tai yra baisus rezultatas. Dėl to turiu priekaištų visa komandai. Žinoma, kėdainiečiai turėjo ūgio persvarą, ilgesnį atsarginių žaidėjų suolelį.

Tikimės, kad komandą papildys priekinės linijos krepšininkas bei įžaidėjas arba atakuojantis gynėjas.“

Palangiskis
Nagliui reiktu susigrazinti Inmana ir seip koki Uzkuraiti ir viskas ok manau butu :)
2011-11-05
Haris
Greiciau dar pasipildytu Naglis , kokiu legionieriu , nes jau sezonas isibegejo ir dar nei 1 pergales :(
2011-11-05
kiek zinau peciui skiles kojos pirstas,kai sugis,tai ir los
2011-11-04
KLP
idomu kas galetu papildyti nagli? amerikieciai?
2011-11-04
Basketnews?
Tai kur žadėtas video???
2011-11-04
ffffff
asilai su savo stumimais, vienas debilas sugalvojo visi is paskos..svarbiausia kad tam net rimto pagrindo nera..kiek buvo savo laiku kartu kai zmogus tokiom barsom makabiams po 20 tasku kaldavo..drasiai pakliutu tarp visu laiku lietuvos top10 pg, cia tik mazvaikiai su savo debiliskais prikolais sudare toki jo ivaizdi
2011-11-04
Auksciausio patikimumo statymai is AMERIKOS jau cia!Tiesiog uzeik ir isitikink viskuom savo akimis! http://american-bets.blogspot.com/
2011-11-04
Donatas
Vidas gan prastai..
2011-11-04
Nevykeliai visi tie, kuri stumia ant Vido... Zemas lygis..
2011-11-04
+3
Orų prognozė - rytoj +20 laipsnių, saulėta, be kritulių, išskyrus Ginevičių
2011-11-04
+3
...
Be to, Kedainiai zaidzia be vieno is lyderiu Peciuko.. Gal kas zinot kada atsigaus?
2011-11-04
ATI
Abieju komandu aukstaugiai tragiski :D O siap tai visai patiko Kedainiu zaidimas.
2011-11-04
...
Puikiai Kedainiai, pagaliau atsigauna. Sekmes Vidui :)
2011-11-04
ale visi legionieriai tik tebuvo rezultatyvi pas nagli o kur kitu indelis nesimate