Antrąją pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo du lietuvius savo gretose turinti Kijevo „Budivelnyk“ (2-2) komanda. Ji namuose 80:72 (23:12, 12:16, 23:19, 22:25) palaužė Samaros „Krasnie Krilya“ (2-2) krepšininkus.

Nors didžiąją rungtynių dalį pirmavo ukrainiečiai, likus žaisti dvi minutes Brionas Rushas skirtumą sumažino iki 4 taškų, tačiau pergalę šventė geriau rungtynių pabaigą sužaidę šeimininkai.

Rolandas Alijevas per 25 minutes pelnė 13 taškų (4/4 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Jo komandos draugas Michailas Anisimovas per 14 minučių į varžovų krepšį įmetė 5 taškus (1/2 dvitaškių, 3/4 baudų), atkovojo 4 kamuolius, 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„Budivelnyk“: Jackas McClintonas 26 (7 atk. kam.), Zachas Morley 16 (8 atk. kam.), Rolandas Alijevas 13.

„Krasnie Krilya“: Draganas Labovičius (9 atk. kam.) ir Brionas Rushas po 18, Evgenijus Kolesnikovas 14.