Dar vieną įspūdingą pasirodymą surengęs Žygimantas Jonušas padėjo Hageno „Phoenix“ (3-4) komandai iškovoti pergalę. Lietuvio komanda namuose 83:78 (24:18, 20:28, 17:20, 22:12) palaužė „Trier“ (3-4) krepšininkus.

Jonušas per 37 minutes pelnė 25 taškus (4/6 dvitaškių, 5/6 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus prasižengė, 3 sykius suklydo ir surinko 30 naudingumo balų.

Įtikinamą pergalę iškovojo du lietuvius savo gretose turinti Bonos „Telekom Baskets“ (6-1) klubas. Jis svečiuose 84:65 (20:13, 27:17, 17:22, 20:13) nugalėjo „Gottingen“ (1-6) komandą.

Benas Veikalas per 23 minutes pelnė 12 taškų (4/5 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 1/3 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 1 kartą prasižengė ir surinko 15 naudingumo balų.

Jo komandos draugas Simonas Serapinas per 18 minučių pelnė 10 taškų (1/1 dvitaškio, 2/4 tritaškių, 2/3 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 4 kartus prasižengė ir surinko 14 naudingumo balų.

Nesėkmingai mačas susiklostė Donatui Zavackui ir jo Liudvigsburgo „EnBW“ (3-4) ekipai. Ji išvykoje 55:61 (10:20, 15:18, 10:19, 20:4) neatsilaikė prieš ambicingąjį Miuncheno „Bayern“ (5-2) klubą.

Lietuvis per 27 minutes pelnė 6 taškus (0/1 dvitaškio, 1/5 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, po 3 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 5 naudingumo balus.