Pergalę Italijos čempionato antrajame divizione iškovojo Barčelonos „Sigma“ (3-3) ekipa, kurioje rungtyniauja Mindaugas Lukauskis. Ji namuose po pratęsimo 83:77 (7:22, 18:14, 21:11, 17:16, 20:14) įveikė Emilijos „Redžo Trenkwalder“ (4-1) su Donatu Slanina.

Lukauskis per 40 minučių surinko 22 taškus (4/6 dvitaškių, 4/9 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 5, perėmė ir prarado po 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus prasižengė ir surinko 22 naudingumo balus.

Slanina aikštėje praleido 39 minutes, per kurias įmetė 8 taškus (2/3 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 4/6 baudų), atkovojo ir prarado po 5, perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 4 kartus prasižengė ir surinko 14 naudingumo balų.

Pralaimėjimą patyrė Egidijaus Dimšos Bolonijos „Conad“ (2-3) komanda, kuri namuose 71:82 (17:16, 18:25, 24:17, 12:24) neatsilaikė prieš „Ostuni Assi Basket“ (3-3) krepšininkus.

Dimša per 27 minutes įmetė 11 taškų (5/5 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/2 baudų), atkovojo 5, prarado 2, perėmė 1 kamuolį, perėmė 2, prarado 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus prasižengė ir surinko 17 naudingumo balų.

WTF? :D
2011-11-08
O po kazkurio sezono dar maniau, kad "mirs" Donce su savo "super" zaidimu treciam Ispanijos divizione rinkdamas po pora tasku, visgi nera taip blogai, jei jau treneris leidzia zaisti kone visas rungtynes, vadinasi seniukas dar turi parako!