Ketvirtą pergalę Prancūzijos moterų krepšinio lygoje iškovojo Giedrės Paugaitės Mondevilio USO (4-3) komanda, namie 59:57 (24:17, 10:21, 12:9, 13:10) nugalėjusi „Villeneuve“ (3-4) ekipą.

Paugaitė per 35 minutes pelnė 15 taškų (5/17 dvitaškių, 5/5 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, perėmė 2 kamuolius, 3 kartus prasižengė ir kartą suklydo.

Jos komandos draugė Eglė Šulčiūtė rungtynėms nebuvo registruota.

Laimėjo ir Saint Amando „Hainaut Basket“ (3-4) ekipa, kuriai atstovauja Marina Solopova. Lietuvės komanda svečiuose 88:78 (24:29, 22:10, 19:19, 23:11) įveikė „Aix-en-Provence“ (2-5) komandą.

Solopova žaidė 39 minutes, per kurias pelnė 13 taškų (1/2 dvitaškių, 2/3  tritaškių, 5/6 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei 2 sykius prasižengė.

Mondevilio komanda keturiolikos komandų turnyre užima penktą vietą, o Saint Amando – aštuntą.