Pralaimėjimu „FIBA Europe“ Iššūkio taurės turnyrą pradėjo Norčiopingo „Dolphins“ (0-1) komanda, kurios garbę gina Povilas Šakinis ir Petras Baločka. Švedai svečiuose 75:89 (19:21, 19:29, 12:22, 25:17) neatsilaikė prieš Fuenlabrados „Baloncesto“ (1-0) ekipą.

Šakinis per 24 minutes pelnė 4 taškus (0/3 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 3, perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 1 sykį prasižengė.

Baločka per 25 minutes pelnė 11 taškų (5/11 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 12, prarado 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus prasižengė.

„Dolphins“: Silvesteris Seay 19, Andrew Mitchellas 15, Oladopa Ayuba 13.

„Baloncesto“: Kirkas Penney 15, Mouhamedas Sene 13 (12 atk. kam.), Leonardo Mainoldi ir Gustavo Ayonas po 10.

justas987Anonimasskirtumas atseit suomija ar švedijakrepsinio lygiu Svedija yra stipresne nei Suomijos

Suomiai sia vasara patys issikovojo vieta EC, kur liko 9`i ir kusplaukio tetruko iki ketvirtfinalio, tuo tarpu Svedai zaidzia B divizione, tad reziumuojant bendras Suomijos krepsinio lygis aukstesnis uz Svedu.