Naudingiausia antrajame ture išrinkta Laura Želnytė
Nuotr. NMKL
Pirmadienį buvo sužaistos likusios dvejos antro turo rungtynės. Kaune, krepšinio mokykla „Aisčiai“ (0-2) pripažino Vilniaus BC „Tiketa“ (2-0) komandos pranašumą – 71:41. Kitoje dvikovoje Vilniaus KM-LKC (2-0) rezultatu 68:62nugalėjo Radviliškio „Radviliškį“ (0-2).

Po dviejų turų turnyrinės lentelės viršuje trys ekipos – KC „KTU Kaunas“, BC „Tiketa“ ir Vilniaus KM-LKC. Šios ekipos dar nei karto nesuklupo ir savo sąskaitoje turi po 2 pergales.

Ketvirtoje-penktoje pozicijose žengia po 1 pergalę bei 1 pralaimėjimą turintys Ukmergės MKK-SMD ir Jonavos „Jonavos“ ekipos.

Be pergalių kol kas lieka ir 6-8 vietas dalijasi Radviliškio „Radviliškis“, „Biržų duona“ ir KM „Aisčiai“.

Simbolinis II turo penketukas:

Austėja Širšinaitytė, Vilniaus KM-LKC gynėja. Rungtynėse Vilniaus KM-LKC – Radviliškio „Radviliškis“ (68:62) Austėja per 34 žaidimo minutes surinko 27 naudingumo balus, pelnė 25 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir tapo vienu iš pergalės faktorių.

Erika Kregždytė, „Biržų duona“ gynėja. Erika rungtynes pradėjo startiniame penkete, žaidė 31 minutę, pelnė 14 taškų, atkovojo 8 kamuolius, naudingumas 12.

Laura Želnytė, KC „KTU Kaunas“ puolėja. 22 taškai, 8 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai, 3/3 tritaškiai, 30 naudingumo balų – tokia Lauros statistika rungtynėse Jonavoje.

Jolanta Kačerauskienė, Jonavos „Jonava“ puolėja. Nors Jonavos ekipa ir stipriai nusileido Kauno krepšinio centro komandai, tačiau Jolanta nepabūgo varžovių ir žaidė naudingai ir stabiliai. Rungtynėse žaidė 23 minutes, pelnė 8 taškus, atkovojo 13 kamuolių ir surinko 19 naudingumo balų.

Justina Matuzonytė, KC „KTU Kaunas“ vidurio puolėjas. Pirmo turo naudingiausia žaidėja ir šįkart žibėjo. Tvirtai baudos aikštelėje rungtyniaujanti vidurio puolėja savo ekipai II turo rungtynėse pelnė 10 taškų, sugriebė 15 atšokusių kamuolių, išrašė 5 blokus ir išėjo iš aikštelės su 29 naudingumo balais.

II turo žaidėja skelbiama – Laura Želnytė, KC „KTU Kaunas“.