„VIČI-Aistės“ Eurolygoje iškovojo pirmąją pergalę (video, foto, komentarai)

2011-11-09 18:52
Jonas Miklovas, „BasketNews.lt“ korespondentas
Nuotr.: Augustas Didžgalvis
Kauno „VIČI-Aistės“ (1-4) pirmąją pergalę šio sezono moterų Eurolygoje iškovojo užtikrintai. Penktojo turo A rungtynėse Manto Šerniaus auklėtinės 71:51 (20:8, 19:11, 22:13, 11:19) sutriuškino Gioro „Uni Seat“ ekipą (1-4).

Aštuonis taškus paeiliui pirmo kėlinio viduryje pelniusi Aija Putnina padėjo nutraukti taškų badą „VIČI-Aisčių“ komandai ir inicijavo spurtą, po kurio šeimininkės įgijo triuškinamą persvarą – 18:4.

Antrajame kėlinyje skirtumas toliau augo ir besibaigiant ketvirčiui pasiekė 20 taškų ribą (34:14).

Trečią ketvirtį šeimininkės pradėjo be atsako pelnydamos 12 taškų ir skirtumas tapo daugiau nei nepadorus – 50:18.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkės kiek atsipalaidavo ir leido varžovėms sumažinti skirtumą iki 20 taškų.

„VIČI-Aistės“: Vita Kuktienė 12, Sandra Linkevičienė (6 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Aija Putnina po 10, Rima Valentienė 9, Vaida Sipavičiūtė 8, Santa Okockytė 7, Amanda Kemežys ir Courtnay Pilypaitis po 6, Tatsiana Lokhtarovic 3.

„Uni Seat“: Nora Nagy 14, Iva Ciglar ir Edita Sujanova po 8.

Rungtynių vaizdo reportažas. Manto Šerniaus ir Sandros Linkevičienės komentarai:

Mantas Šernius („VIČI-Aisčių“ vyr. treneris): „Pirmiausia noriu padėkoti fanams, kurie mumis tikėjo ir šiandien atėjo į halę. Didžiausias spaudimas buvo iš fanų, o ne iš žiūrovų. Todėl jiems ir skiriu pergalę. Kitas dalykas – mes ėjome laimėti. Žinojome, kad „išnešime“ parketą, bet laimėsime.

Žaidėjos nejautė spaudimo, nes žinojo, prieš ką pralaimėjo prieš tai. Galbūt mes pralaimėjome rungtynes, tačiau laimėjome kitose kategorijose. Aišku, sunku laimėti prieš komandas, kuriose yra WNBA žaidėjos. Lygiai taip pat sektųsi LKL žaidėjams, jei jie rungtyniautų prieš NBA krepšininkus.

Visgi šiandien pamačiau, kad turime ištikimų žiūrovų ir jiems skiriame pergalę.“

Sandra Linkevičienė („VIČI-Aisčių“ gynėja): „Džiaugiuosi pirma pergale. Komandos viduje buvo labai sunku, nes pralaimėjome ketverias rungtynes.

Šiandien išanalizavome visus varžovių derinius, žinojome, ką jos daro, apsigynėme, gerai pataikėme tritaškius.

Atrinkti (0) Visi (13)
Kad visad
toks palaikymas būtų kaip vakar!!!
2011-11-10
to Žiū
Toks ir atsibudimas, kai pirmos 4 komandos buvo ryskiai stipresnes.
2011-11-10
-2
Žiū
VICI atsibudo. Gerai, gal Žalgirioks irgi atsibus.
2011-11-10
+3
Kauno Pica-Krabas
Ple, primine.... gazmiasas bent mesinio talismano neturi, o musu komanda jau turi vaikstanti picos gabala :) ner lygiu... (o zaidejos saunuoles, su pergale :)
2011-11-10
H
Aisku, kad turi. Ju tvarkarastis toks, kad +- pradeda zaisti su stipriausiom ir baigia su silpniausiom rada. 4 pralose, reikia laimet likusias 3 ir tada 2 ratas. Patenka 4 ir 2 geriausios 5 vietas uzeme komandos (2 is 3 pogrupiu).